Arogantný pokrytec?

Počas pracovnej doby na súkromnom aute išiel riešiť detské ihrisko, a preto zablokoval miesto pre invalidov. Aké ihrisko? Prečo používa súkromné vozidlo v pracovnom čase? Prečo parkuje ako prasa? To už Peter Máťoš nevysvetlil.

Článok prevzatý z Topiek:

Ponáhľať sa nevypláca: Presvedčil sa o tom viceprimátor Považskej Bystrice a postih ho neminulPOVAŽSKÁ BYSTRICA – Za chyby sa platí. Vzťahuje sa to aj na zástupcu primátora mesta Považská Bystrica Petra Máťoša. Kvôli časovej tiesni zaparkoval na nesprávnom mieste a pokuta ho neminula. Všetko si všimol pozorný čitateľ a viceprimátorovi zavaril.„Takto 9. júla viceprimátor Máťoš v Považskej Bystrici okolo obeda približne o 12.30 vylepšoval a zľahčoval parkovanie pre zdravotne postihnutých. Svoj passat zastavil tak, aby jediné miesto na parkovisku pre zdravotne postihnutých bolo nepoužiteľné,“ sťažuje sa na parkovanie zástupcu primátora Považskej Bystrice Petra Máťoša náš čitateľ, ktorý si hovorí Kiko.Volswagen bol odstavený na sídlisku Hliny pri potravinách Coop Jednota v Považskej Bystrici. Podľa polície vodič svojim konaním porušil zákon o cestnej premávke. „Uvedený priestupok eviduje a objasňuje Okresný dopravný inšpektorát v Považskej Bystrici. Vodičovi bude za spáchanie uvedeného priestupku uložená sankcia v zmysle platného zákona o priestupkoch,“ informoval hovorca trenčianskych policajtov Pavol Kudlička. Podľa našich informácií viceprimátora neminula pokuta vo výške 50 eur.

parkovanie-invalidi-Povazska-Bystrica

Máťoš si je podľa vlastných slov svojej chyby vedomý. „V daný deň som odstavil na tomto mieste motorové vozidlo patriace firme, ktorej som čiastočný majiteľ. Išiel som pracovne ako zástupca mesta riešiť detské ihrisko k budove, kde sa nachádza predmetné parkovisko,“ vysvetľuje svoj počin viceprimátor a pokračuje: „Toto miesto som využil ako odstavnú plochu, následne auto odviezol zamestnanec spomínanej firmy.“ Ako ďalej doplnil, auto na tomto mieste stálo len krátko a využil ho preto, lebo parkovisko bolo preplnené. „Ak by sa v tom čase nachádzala na parkovisku osoba zdravotne ťažko postihnutá, auto by bolo urýchlene premiestnené. Na základe podnetu som samozrejme zaplatil priestupkovú pokutu. Chybu, ktorú som spravil, aj keď nevedomky, nakoľko som si značku v časovom vypätí nevšimol, si samozrejme uvedomujem a ľutujem ju,“ uzavrel.

Zdroj: http://www.topky.sk/cl/10/1486551/Ponahlat-sa-nevyplaca–Presvedcil-sa-o-tom-viceprimator-Povazskej-Bystrice-a-postih-ho-neminul

Tento obsah bol zaradený v Články. Zálohujte si trvalý odkaz.

32 odpovedí na Arogantný pokrytec?

 1. Anonym povedal:

  vie mi niekto vysvetliť aké že je ihrisko vedla točovej firmy? široko ďaleko som tam žiadne nenašiel

  • Anonym povedal:

   Pochopitelne, však na žiadnom tento pravoverný katolík nebol. Potrebuje len uhrať svoju popularitu medzi časťou plebsu.

 2. Anonym povedal:

  čo sa nad tým pozastavujete to sa len ukázala práva tvár tohoto usmievavého zmrda

 3. Anonym povedal:

  Písalo sa veľa o tom aký je vicezbytočnosť tupá a ako ledva dokončil učňak a podobne. No neverila som a pokladala to za závisť a ohovaranie . Ospravedlňujem sa za moju naivitu. Tieto slová potvrdzujú absolútnu stupiditu dotyčného mladého muža hodnú opitého bezdomovca. On nevie ani klamať. Nešťastie pre Považskú.

 4. Anonym povedal:

  Maťoš mi pripomína toho Róma, čo vozil prázdny fúrik a pre časovú zaneprázdnenosť nestačil nakladať, ale ja fasa mať takého akože vice primátora, lebo v pracovnom čase pracuje pre „deti“ mesta a ani nepoužíva pre tento účel svoje, ani služobné,ale len čiastočne svoje auto. No a keby chcel náhodou zaparkovať na zablokované miesto nejaký príslušný volič mesta PB, tak jednoducho zavolá p. Maťošovi a ten zavolá šoféra a do niekoľko krátkych minút mu miesto uvoľnia, No a chybil zrejme aj pán Hant, lebo nepredpokladal, že jedno miesto pre ZP zákazníkov môže tak jednoducho vyblokovať nejaký rýchly více p.(Maťoš) a nevybudoval viac takýchto odstavných miest. Napríklad v Podmaníne ,alebo v Prazdnove .

 5. Anonym povedal:

  nebud vtipny s tym romom a furikom je to trapne

 6. Anonym povedal:

  Mátoš, Mátoš! Takto Janasa neporazíš. Máš to dobre „našlapnuté“, ale nerob chyby, lebo sa Janasa nezbavíme.

  • Anonym povedal:

   máš to dobré našliapnuté, to čo,preboha z kaluže do blata janas je katastrofa aka nemá obdoby a máťoš bude katastrofa aká nemala obdoby jeden horší ako druhý skorumpovaní falošní .

 7. Ivana povedal:

  Myslím, že články podobného rázu nikoho NEOBOHATIA … Hlavne nie ľudí, ktorí chcú, alebo by si skôr ŽELALI, aby sa v tomto meste niečo dialo … To že nejaký „nemenovaný“ poslanec zaparkuje „z cesty“, nám občanom tohto mesta nič neprinesie … Možno prinesie na jednej strane to, že si pomyslíme, ze je totálny BLBEC … inak nič….. Osobne si myslím, že celé zastupiteľstvo je fraška (až na pár členov) a už tým dupľom keď sa tu objavujú články ako je tento …

  • Anonym povedal:

   Nedristaj a prispej niečim alebo obohatena hus zagagala? Myslím ze na týchto pokrytcov treba písať vsetko, v novinkach alebo tv sa nic objektivne nedozvieme.

  • Anonym povedal:

   Divný komentár, prinesie neprinesie? Realita je že vicezbytočnost sa správa ako bezcharakterný chrapúň a o tom sa v novinkách ani mestských TV nedozvieme. Tam sa dozvieme, že PB je raj a na radnici sú dokonalí ľudia. Opak je pravdou, spôsob parkovania a hlavne následného vyjadrenia viceblba hovorí za všetko. A zastupiteľstvo nema s článkom o parkovaní nič spoločné. To kto tam je je obraz tých čo tu žijú.

 8. Anonym povedal:

  nikoho neobohatia ale aspon informuju co za prasata stoja v cele mesta

 9. Anonym povedal:

  Vaše prirovnanie je nedôstojné aj keď čosi na tom je.Stačí napísať -organizovaná skupina.

 10. Anonym povedal:

  Dalo by sa to vyjadriť aj jemnejšieŽe sofistikovane a premyslene naše mesto dlhodobo a organizovane poškodzujú.Ale nie všetci.Prevažujjú tí,čo neokrôchane kupovali vo voľbách hlasy a teraz blahosklonne vystupujú sťaby ochrancovia nášho mesta.Nenásytné supy sú to.Aj s tým ich prudko otitulovaným, plagiátorskym ,ničneprodukujúcim eurámilovaným šéfom.

 11. Anonym povedal:

  asi si to zasluzite

 12. Anonym povedal:

  komu sa vlastne máťoš zodpovedá? naozaj šiel kontrolovať ihrisko alebo to bola iba sprostá výhovorka? načo berie takýto človek plat keď funguje aj v iných firmách? je toto vôbec normálne alebo je to typický mogoňov?

 13. Anonym povedal:

  Je to hlavička, schválne tak zaparkoval aby voliči videli ako sa pre ních , obetuje, za 50 ečiek výborná reklama, trochu pozabudol na normálnych voličov, no keďže oni ho nevolil tak je mu to šumafuk

 14. Panička povedal:

  Pán Máťoš toto je len jeden z Vašich prešlapov a teším sa čoskoro na ďaĺšie. Vy sa dokažete celkom slušne znemožniť aj sám a to mi dáva nádej že nebudete na meste dlho strašiť vaším umelohmotnym usmevom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.