Odhŕňač snehu v akcii alebo väčší má prednosť

Tohtoročná zima nám okrem kopy snehu priniesla aj zaujímavé situácie. Pozrite sa teda na jednu z nich, kde odhŕňač firmy Mega…. s.r.o. zadarmo odhrnie okrem snehu aj plot so záhradou.

 

Na konci ulice z ktorej vychádzal odhŕňač stojí značka daj prednosť v jazde. Viditeľná je viac ako dobre a na desiatky metrov, je teda otázkou, prečo vodič odhŕňača nedal prednosť. Telefonoval? Išiel rýchlo a už sa nedalo zabrzdiť alebo mal v paži a riadil sa heslom – väčší ma prednosť?

20150210_160719

Čo k celej megaakcii dodať? Na jednej strane si to odniesol „iba“ plot s trochou chodníka a nedošlo k žiadnym zraneniam. Plot sa opraví, škodu zaplatí poisťovňa a my sa môžme na videu pekne pobaviť.

Na druhej strane ale môžme napísať, že za zvaleným plotom bolo aj kusisko šťastia. V danom mieste totiž parkujú vozidlá, pohybujú sa tam chodci, behajú deti a samozrejme jazdia autá, ktoré sú na hlavnej.

Z videa je zrejmé, že vodič odhŕňača išiel rýchlo a vôbec neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam, poveternostným podmienkam a stavu vozovky. Snáď si dá nabudúce väčší pozor!

Tento obsah bol zaradený v Články. Zálohujte si trvalý odkaz.

10 odpovedí na Odhŕňač snehu v akcii alebo väčší má prednosť

 1. JT povedal:

  wau sila ved ten megakkt ani nebrzdil

 2. Anonym povedal:

  pekné

 3. Anonym povedal:

  To asi riadil Netušík.

 4. Anonym povedal:

  Ten “ noštek“ sl. Bandúrovej je mi sympaticky, mohla by pomocť Megavewstu v ohŕňaní snehu.

  • Anonym povedal:

   Prečo – na tridsiatku pre niekoho celkom použiteľná.
   Keď je v tej Blave, mala by si tam dať urobiť prsia.
   Potom by bola super kočka.

   • Anonym povedal:

    Hmm a Karol má plešinu a nikto sa mu nesmeje.Tomu neradíte ,aby si dal nastreliť vlasy v Blave,keď ste už taký estét.

    • Anonym povedal:

     Je viac obvyklé, že je chlap s plešivou, ako plocha baba.

     • Anonym povedal:

      Myslím si ,že v našom mestskom za-tupiteľstve treba používať najmä hlavu a keď má ešte niekto v nej aj rozum ,tak sa diametrálne odlišuje od toho ,čo tam teraz je.No a na tie erotické témy, si radšej prekliknite na pornofórum.

 5. Šopa povedal:

  vam ta Monika fakt prekaza, je chytra ma prehlad nekradne a tak vam neostava nic ine a riesit jej mééé ….. ananasovi poskokovia viete ze v mogonoskom zastupitelstve chyba hlavne rozum??? sa pozrite ako hlasujete vy ovce, oblacite iba co vam vas titulovany baca ananas nakaze

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.