Pokračovanie kauzy „Považskobystrický futbal“

V Považskobystrických novinkách bol zverejnený článok, kde hovorca mesta reaguje na situáciu ohľadom futbalu v Považskej bystrici.

alt

Tento obsah bol zaradený v Články. Zálohujte si trvalý odkaz.

30 odpovedí na Pokračovanie kauzy „Považskobystrický futbal“

 1. Guest povedal:

  Hovorca to je primátorova huba, tak?

 2. Guest povedal:

  Nie je to náhodou ten „zvědelík“ ? Vyjadrovanie by sedelo !

 3. Guest povedal:

  Takéto tupiny mohol napísať jedine multifunkčný docent a podpísal sa ako hovorca. Aj takto slúžia pb hovinky platené z našich daní.

  • Guest povedal:

   Aké máš vzdelanie,máš aspoň ZDŠ,keď kopeš do každého.

   • Guest povedal:

    A ty máš aké vzdelanie keď obhajuješ takého nenažraného lumpa? Alebo pracuješ na meste? Ten článok obsahuje toľko nezmyslov a poloprávd až to bolí. Ael aká je čanca na reakciu? ŽIadna, keď redakcia sú zamestnanci úradu, ktorý ovláda nenažranec. Aspoň tu sa dá niečo napísať.

    • Guest povedal:

     Prečo so svojim názorom dementa nejdeš na zastupitelstvo,ale pluješ spoza rohu.Ja sa len čudujem,že vieš čítať aj keď ZDŠ absolvuje aj človek s Tvojim nadaním.

     • Guest povedal:

      na zastupiteľstvo? ty dement si sa teraz ukázal akýsi dement ,dement z úradu. kto by sa hovadil, čakal kým mu tie ovce poslanecké dajú slovo a nakoniec mu vypnú mikrofón a primát ho douraža. prosím tá prestaň ty chruňo.

     • Guest povedal:

      Filip zavri si hubu a prestaň urážať.

     • Guest povedal:

      A prečo ty (dement z úradu) s príspevkom dementa nenapíšeš pravdu že Janas na futbal v Považskej z vysoka sere a do noviniek píše iba bludy.

      • Guest povedal:

       Napíš čo je lož podla teba a čo je pravda okolo futbalu,aby sme vedeli ako to máš naštudované.

       • Guest povedal:

        Kto aby vedel? háveď z úradu? Namiesto klamstva by ste mali uviesť ako bol supermogoň aj s jeho panákovským podskokom rokovať tajne u michalca a nekydať to na raven vy ubožiaci.

       • Guest povedal:

        Z dobrého zdroja ( Púchov ) vieme že Pánák bol v Púchove ponúknuť bystrický futbal. Až po jeho nášteve a dobrej rade Púchovčanom , primátor Púchova začal reagovať ohľadom bystrického futbalu a kúpy FK RAVEN.
        Takže vyzerá to tak akoby bol Raveňák nenežraný a ponúka Púchovu to čo by mal Mogoňom, ale opak je pravdou, Docent Karol poslal svojho Panáka aby to tak zahral že mesto je dobré ale zlý je niekto iný

 4. Guest povedal:

  Čo ma vzdelanie niekoho spoločne s lotrovinami primasa?
  Rád sa dam poučiť!

 5. Guest povedal:

  Minulu nedeľu bola akcia – stvorená na zviditeľnenie sa – seba samého a poskokov za mestské peniaze.
  / Mestské peniaze – myslím tým peniaze hlúpych Bystričanov/.
  Išlo o akciu – de matiek a s ým spojený koncert Evy a Vaška.
  Po príhode do kina Mier sme zaregistrovali zvýšení počet mestských prísavníkov na čele s ing. Śtb.
  Ten sa rozvaľoval asi v 6 rade cez tri sedadla .
  Njskôr som si myslela, že je taký arogantný, no po čase som pochopila, že “ držal “ fleky svojmu chlebdarovi pred prípadným zasadnutím miesta nejakou dôchodkyňou.
  Po začatí programu – básničke takou šikovnou kočkou asi z PX centra naklusal primas, ktorý medzi tým obsadil tie v ležatej polohohe chrániace miesta ing. Štb za učinnej asisencie ulísneho Kardoša.
  primas v prejave asi 8 x zopakoval, že sviatok si mamy zaslúžial, lebo deti neposluchajú – čo a opäť utvrdilo v tom, že mať takéhoto syna tak si to asi hodím!!!!
  Pri tom mal nejaký tik, lebo stále s ním škubalo ako keby stál na nejakom nezailozovaným káblom aparutúry vystupjúcich umelcov.
  No – to už je jeho tragedia ak to má vrodené.
  Po čase som zaregistrovala, že v tej rade – na kraji okupovaných 3
  miest Ing Štb – v strede sedadiel posedáva viceprimator – maliar, lakovač, policajt,bankvový manager a čo ja viem ešte Skopčák.
  S Ing. Štb – žiaden kontakt, po príchode meaga funkcionara Janasa a pätolízala Kardoša – tiež žiaden kontakt!
  Žeby sa ľavo-prave koalicie zozbili?
  Počas konceru – mymochodom veľmi krátkeho – Janas zmyzol ako para, asi za lepším kšeftom.
  To ho už babky videli, a pokiaľ nie sú až tak dementné niečo si z neho zapamätajú, a koniec koncov, do nových voľieb bude ešte veľa príležitosti za mestské peniaze / opäť myslím hlúpych obyvateľov P.B./
  Po koncerte Kardoš a Kubovič rozdavali kvietočky a tešili sa, že si
  zapamätajú pri budúcich voľbách.
  Viceprimator -sa nazučastnil -proste Nič!
  No asi sú pohnevaný, lebo majo sa tiež rád zúčastňoval takýchto akcií na seba zvideteľnenia sa !
  No mne môžu vyskočiť, iba ma štve, že také mesto ako je Pov. Bystrica – v minulosti pomaly výkladna skiňa – pod takýmto vedeným speje ku krachu a už nás predbehli trpaslíci ako je Púchov a Bytča !

  • Guest povedal:

   No takúto podrobnú správu by nepodal ani najlepší štb – ani prd vám neušiel…….či ušiel ?. Je jasné, že máme v PB super drbnu 007 – hérečka.

 6. Guest povedal:

  Dnes som reláciu na TV Podpažie v hlavnej úlohe servilný ratlík a podpredseda galaxie doc. klamár. Supermogoň ako vždy klamal až sa prášilo ale takú servilnosť od ratlíka som ani náhodou nečakal. Aj pouličný pes má väčšiu hrdosť.

  http://tvpovazie.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=4057:10052013-karol-janas-primator-pov-bystrice&catid=82:na-rovinu&Itemid=224

  • Guest povedal:

   Ste úbožiak,Váš komplex menejcenného sa dá liečiť,len to trvá dlho.
   Podla Vašej komunikácie usudzujem,že ste to už raz absolvoval s neg. výsledkom.

   • Guest povedal:

    Namiesto argumentov nadávky, kto je potom väčší úbožiak? Ja som tu reláciu videl a Janas tam okydal asi každého len seba a svojich kumpánov nie.

   • Guest povedal:

    Kto napíše pravdu je úbožiak. Tak teraz čítaj ty úbožiak toto:

    JANAS hovorí (klame): Okydal Lánoviny, že nepravdivo napísali o navýšení sumy na PB Hovinky o 4 879 euro a dodal : pred rokom bola
    naprojektovaná suma 79 000 euro tento rok 77 000 euro tz. o 2000 euro menej.

    Realita:
    na stránkach mesta : http://www.povazska-bystrica.sk/?id_menu=21960&limited_level=1&stop_menu=18375,
    si možete stiahnuť tabuľku s týmito údajmi. Tieto tabuľky robí Martaus a v tabuľke rozpočtu na rok 2013 -2015 sú údaje, ktoré boli
    uverejnené v LÁNOVINÁCH. Tak kto klame a zavádza? Je hanbou, že Janas môže takto bezstrestne tárať dve na tri a ratlík mu ešte drukuje. A to všetko za naše dane.

 7. minkos povedal:

  a čo ten futbal?
  „super“ príspevky, ale moc som nezistil z toho, čo ma zaujímalo. Čo bude naozaj s futbalom v PB. Počul som o nejakom stretnutí primátora, rodičov a trénerov v piatok 7.6. ale ako rodič o ničom neviem. To naozaj treba čakať do 25.6. či MŠK PB prihlásilo mládež do súťaží ZSFZ a do akých?
  Pán primátor, je naozaj také ťažké povedať svojim voličom a spoluobčanom v nejakom oficiálnom vyhlásení: Ano, mládež v PB bude hrať sezónu 2013/2014 ako MŠK PB, trénovať budú ……., hrávať budú ……… a prihlásime ich do súťaží………….. . Alebo Nie, sereme na futbal, máme väčšie starosti napr. vyprázdniť všetky korytá a rýchlo ich speňažiť, lebo v budúcich voľbách po nás ani pes neštekne. Sorry za invektívy, ale som už fakt nasraný.

 8. Guest povedal:

  Ďalší klam z PB noviniek. Kua to si ten hovorca nevie ani overiť, že bystrický futbal ešte nie je zaregistrovaný ale len dal žiadosť? Či plní janasove príkazy a je jedno čo tam je za sprostoť napísaná? Kua takto klamať ľudí. Fuj!!!!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.