Anna Kardošová

alt

Bydlisko:   Lánska 928/7, Považská Bystrica
Vek:   50? rokov
Funkcia:   riaditeľka PX centra
    manažér SZUŠ Stella manželov Kardošovcov
    výkonná riaditeľka – Región Horné Považie (Oblastná organizácia cestovného ruchu)
Povolaním:   administratívna pracovníčka

Zásluhy:  

Pre:

Proti:


Údajné prezývky: -.

Údajné vlastnosti: -.

Tento obsah bol zaradený v Kto pre koho kope. Zálohujte si trvalý odkaz.

23 odpovedí na Anna Kardošová

 1. kardoška povedal:

  Jaká je to ľeň ceľebrita Mogoňova , to je naša TV Anča.

  • Guest povedal:

   No ešče sce zabudli, že pracuje aj ve svojej zuške, kerá dostáva peniaze od mesta a tak sa nám kruh dotácii uzatvára vedz Anča pracuje v meskej firme a zároveň vlastní školu kerú dotuje zase mesto. A že na slovensku sa nedá zarobic? hehe v mogoňove majú nato recept a stačí robic v organizáciách keré plací mesto alebo štát. Karolko janasovie idzeš vzorom.

   • Guest povedal:

    cetka kardoška
    Tiež je multifunkční ako náš primáš Károľ.
    Mají toliko funkcii jak kalkulačka.

 2. Guest povedal:

  hana dostala vyše 60 tisíc eur z dotácii na chod Región Horné Považie, vie niekto kde skončili a načo sa použili?

 3. Guest povedal:

  Očuj Anča kej už sa tolľo chváliš v tej teľevízii pochvál sa aj ako si si zamestnala svoju sestru v px centre aj ze starú letkovú dzalšieho poslanca leťka. Pochvál sa koľo kšeftov si si dohodzela pre svoju súkromnú školu a koľo placíš slizniakovi tvrdému z meských penazí kerý ci chojí focic na tvoje súkromné párty. A Anča pochvál sa aj za koľo sce kúpeli meskú škôlku na snp kerú sce mali tri roky za nájom 100€ ročne. A pochvál sa čo ešče máce v úmysľe s tým tvojim poslaneckým muzikantom stanislavom kardošom ešce učmajcnúc z meských majetkov.

 4. Guest povedal:

  Anča už má 55 rokov a dopíšte tam že dlhé roky robila fakturantku u Šcefa Chudovského. Tam asi získala takýto talent zarábať a zarábať a zarábať a zarábať a hlavne z cudzieho.

 5. Guest povedal:

  Kto je prosím vás zodpovedný za tohtoročné vianočné trhy? Bola to jedna veľká hanba. Stánky ako na burze a ten tovar? to všetko musí byť len cez peniaze? to nemôže aj mesto zadotovať aby tam bolo aj niečo umelecky hodnotné a nie čínske šmejdy?

  • Guest povedal:

   My sme boli v Púchove a veľmi sme boli spokojný!
   Čudujem sa Bystričanom, že opakovane riskujú svoje sklamanie z akcií poriadených tunajším mestom s.r.o.

 6. Guest povedal:

  Nemohúcnosť a bezradnosť
  je na tejto stránke po 15. novembri Mogoni, opozícia súčasného primátora je v koncoch. Vypadá to tak, že Janas to má vyhrané aj v roku 2018, lepšieho nemáte!

  • Guest povedal:

   Keď to dôchodcom nevadí ako sú klamaní a k voľbám príde sotva 1/3 voličov, asi je to potom každému jedno kto riadi toto mesto, už sa asi všetko ukradlo a už nie je čo viac alebo ešte je keď sa tak tešíš?

 7. Guest povedal:

  lepsieho si ani nezasluzime

 8. Guest povedal:

  K tej bezradnosti a nemohúcnosti toľme.Je pravdou ,že opozícia/ak sa to dá tak nazvať/nedisponuje takou sillnou organizovanou skupinou ,ktorá je veľmi
  silne naviazaná na mestské financie ergo nesmie voľby prehrať, bo by bolo po ich živobytí.No a skúste hádať odkiaľ brali na kampaň?Neboli vyberať vlastné úspory ,ale dobre na meste nastavili fakturácie.A o tom to je.Záverom.Slušný človek s týmto závadným spolkom radšej nič nechce mať.Takže ano ,má to vyhrané,samozrejme aj so svojim kabaretným,servilným a skorumpovaným spolkom….A ozaj v r.2015 želám len tie najlepšie správy.

  • Guest povedal:

   a preto väčšina slušných a schopných ľudí z PB odchádza a ostávajú tu iba naivní dôchodci, ktorým stačí zopár táranin súdruha primátora okorenených budovateľkou peničkou, ružičkou a omasceným chlebom z rozpočtu PX Centra.

 9. Guest povedal:

  Je verejným tajomstvo, že väčšina predvolebných akcii Janasa (dôchodcovnské párty, repete) bola hradená z ms rozpočtu a PX Centra pod vedením Anči Kardošovej. Dokonca aj predvolebný guláš pred kinom Mier kde sa predtŕčal Janas v pracovnom čase organizovalo a platilo PX Centrum.

 10. Guest povedal:

  ani ten silvester nestál za vela ňadranka a tomeček slabota,ňadranka ani nedospievala a pred úradom 50 ludí slabota

 11. Guest povedal:

  v aprili konci

 12. Guest povedal:

  Ak hovorite o Aničke K. tak neverím ,vie priveľa a mohla by zaspievať a bolo by o čom .Neviem isto či je to žiadúce,šak idú čochvíľa parlamentné voľby a už sa v smere nehovorí že „vyhraj voľby a môžeš všetko“. Aj v PB sa dialo.Uvidíme či ešte…ak ,tak dokedy.Inak výsledky a činnosť PX centra je jedna totálna neschopnosť a ostuda mesta!

 13. Guest povedal:

  Vie niekdo o zmenách čo sa chystajú na úrade?Všetci sú akýsi posra…ý.
  Čo sa ide robiť? vyhadzovať?

 14. Guest povedal:

  Pozdrav občanom do nového roku
  Mogoň Janas vyhral voľby a už teraz ani prostredníctvom internetovej stránky mesta Považská Bystrica nepovažoval za potrebné občanom tohto mesta do nového roku popriať všetko najlepšie. Asi si je vedomý, že pri jeho riadení tých občanov v tomto meste ani nič dobré nečaká

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.