Božena Fortuníková

alt

Bydlisko:   SNP 1461/86-6, Považská Bystrica
Vek:   54 rokov
Funkcia:   bývalá poslankyňa za Milochov, Orlové
    členka SNS
Povolaním:   živnostník (Božena Fortuníková – STATUS)

Zásluhy:  

Pre:

Proti:

Odhlasovala predaj mestského pozemku v Orlovom za smiešne nízku cenu. Za Lackoviča dostávala od mesta zákazky(podľa oficiálne zverejnených faktúr):

za rok 2005 – 107 191Sk (3558€)

za rok 2006 –    30 400Sk (1009€)

Spolu:              137 591Sk (4567€)


Údajné prezývky: Boža.

Údajné vlastnosti:

Tento obsah bol zaradený v Kto pre koho kope. Zálohujte si trvalý odkaz.

71 odpovedí na Božena Fortuníková

 1. Guest povedal:

  Ihrisko v Milochove
  Ďakujeme tejto poslankyni, že nám robí problémy s ihriskom, vrelá vďaka.
  Ešte sme neskončili.
  Nebude to také ľahké drahá …….
  My nie sme orlovci !!!!
  Občania Milochova.

  • Guest povedal:

   No uz ste skoncili….

  • Anonym povedal:

   Vy úbohí „patrioti“ z Milochova, v skutočnosti ste len naivní debilkovia, ktorí sa hráte na niečo, čo ani z ďaleka nie ste. Naozaj Vám p. Fortuníková chcela zobrať ihrisko ??? … veď takéto tvrdenia sú smiešne a aj to šaškovanie tých „ctihodných“ občanov Milochova na TA3 … pokiaľ viem, tak malo ísť len o časť ihriska a jej záujem bol, aby sa tam aspoň niečo robilo po dlhých rokoch nečinnosti a je pritom irelevantné, či mali o to záujem Mladí olympionici pod Stachom alebo hocikto iný. Ihrisko Vám v podstate zobral Váš mafiánsky občan a kriminálnik z Milochova, pán Rudolf Zúbek. Ste zabudli, že dal odrezať bránky, premával sa tam na koni jak za války, kde narobil také jamy, že sa tam ani behať nedalo. Zúbekovi ste sa báli oponovať, lebo používal iné praktiky ako „bezbranná“ pani Fortuníková. Dnes už po ihrisku niet ani stopy, časť využívajú síce dobrovoľní hasiči, ale pôvodná myšlienka ihriska, ktorou ste sa oháňali ostala vo vzduchu, tak ako sa dalo predpokladať. Čo ste vlastne vybavili ??? … a prístupová cesta k domom za ihriskom bude naďalej len hudbou budúcnosti a snom, tak ako aj samotné futbalové ihrisko. Havne, že sa obnovilo združenie TJ Slovan Milochov, na ktoré ste takí pyšní aj s Vašim pritepleným poslancom divným Jankom.

   • Anonym povedal:

    Pekný večer, ale ste to pekne napísali. Kde ste boli 6 rokov? Keby ste sa podpísali kľudne sa o ihrisku aj TJ porozprávam. To, že sme obnovili činnosť TJ Slovan Milochov som rád. Máme 2 stolnotenisové družstvá, ktoré síce hrajú 7. ligu ale vek od 13 – 50 rokov a okrem jedného hráča je zvyšných 11 priamo z Milochova. Mládežníci hrajú mestskú ligu vo futbale, do posilňovne chodí pravidelne 10 až 15 občanov z Milochova. Keby ste prišli niekedy v lete do Milochova, tak by ste zistili, že časť ihriska, ktorá nie je prenajatá p. Stachom sa využíva na futbal a tréningy hasičov. Čo sa týka cesty za ihriskom, tak časť, čo je vlastníctve mesta sa bude tento rok opravovať…
    Ja sa nehanbím podpísať – podľa Vás divný Janko a ak máte gule tak to isté urobíte aj Vy! Ešte raz – pekný večer

 2. Guest povedal:

  porušenie zákona
  ako je možné, že je poslankyňa za Milochov a Orlové -keď má trvalý pobyt v Považskej Bystrici na SNP ????
  Nebýva ani v Milochove ani v Orlovom,.

  • Guest povedal:

   to isté máš Babušík, býva v sádočnom a trvalý pobyt má nahlásený na svokrinu firmu kde štrikujú svetre a ktorý nie je určený na bývanie a to isté Haviar, býva na Hlinách a akože zastupuje Lánsku…..

   • Guest povedal:

    toto je taký bordel !!!!! ale najviac ma štve -že nám teraz idú zobrať to ihrisko – to tá papľuha dovolila takýto bordel aby bol v milochove !!!!!!
    a to je rodená milochovka hanba jej !!!

  • Guest povedal:

   Pochádza z Milochova, má tam mamu

 3. Katka povedal:

  No vy ste ale blbci. Taki frajeri, sa mate problem podpisat pod tieto bludy????? Nikto na tom ihrisku starocia nic nerobil a uz vobec tam nikto netrenuje….Tu ide uplne o nieco ine, tak si tu nenahovarajte ako strasne vam zalezi na ihrisku.Len preto ze ti ktorych sa to tyka neboli schopni dat si do poriadku svoje pozemky,teraz zhadzuju vinu na niekoho ineho??? Hamba vam vsetkym. Po tom vsetkom co ona pre Milochov vybavila…a to sa jej este divim,neuveritelne!!!

  • Guest povedal:

   Tak,tak,hamba niekomu inemu, nie jej…..ked vam nepomohla OK ale urcite nesposobila bordel v Milochove…ten si robite sami….
   Ze ste sa tak nestazovali na jej predchodcu…ktory pre Milochov spravil ozaj velke gulove(Ziadny cintorin, Ziadne oplotenie, Ziadne zabavy, Ziadne cesty atd atd…)
   s pozdravom obcan Milochova

   • Guest povedal:

    Máš pravdu urobila kus roboty pre Milochov. Keď bolo neoficiálne vyhodnotenie čo ktorý poslanec pre svoj obvod urobil, ona to vyhrala. Viem, že niektorý poslanci sa na ňu pozerajú cez prsty, že vybavila najviac. Lenže ona ke´d si niečo zaumienila, tak obháňala tých darmožráčov na úrade pomaly deň-noc, aby to dosiahla. A teraz takí odkundesi čo neboli schopní si vybaviť svoje veci si obtierajú o ňu špinavé papule. Veď na niekoho sa musí zhodiť vlastná neschopnosť. Veď počkajte ako budete hovoriť, keď uplynú ďalšie štyri roky a vy tam budete mať neschopného poslanca. Ale tak vám treba, keď ste si ju nevedeli vážiť a ona by pritom za vás pomaly aj dýchala. Teraz postupne robia v PB novinkách jednotlivý poslanci odpočet svojej práce. Začnite si kupovať tieto novinky, možno sa vám otvoria oči.

    • Guest povedal:

     Po tom čo tu čítam, som vďačný, že ju Milochovci nechcú, aspoň bude kandidovať za SNP a konečne dúfam vystrieda Strašíkovú, lebo tá tu len zbytočne strašila.

   • Guest povedal:

    zábavy ? cesty ?
    moji pekní, o zábavu sa nám v milochove veru boženka postarala – o poriadnu…..
    ale nechajme ju – nech tam odpočíva v pokoji,
    ja som povedala, že sa o ňu voliči nepotrhajú – a je to presne tak….
    skrátka – život ide ďalej, ale sme radi, že máme poslanca z Milochova.
    Milochovcov to predošlé volebné obdobie „nakoplo“ preto volili, ale nesmú čakať, že im všetko samé popadá, musia sa aj sami posnažiť, len im nesmi nikto podrážať nohy -a rozprávať o nich na úrade ako o tupcoch…. /to robila Božka – vyrobila z milochovcov na úrade v PB debilov…./ preto jej to teraz vraciame -aj keď aspoň, takouto formou….

    ak si niekto myslí, že ona urobila pre milochov veľa – boli to len a len jej zisky….moji zlatí – ona nebola schopná ani prísť na schôdzu schvaľovania územného plánu – čo sa týkalo Milochova no a čo chudáci Orlovci ? tí ako keby ani neexistovali……..my Milochovci, sme sa aspoň ozvali.

 4. mirka povedal:

  nech zije BOZENKA!!!!!a mimochodom ak pan hajek chce kandidovat na poslanca ho pojdem osobne volit!!!!takeho blbca som este nevidela!!!

  • Guest povedal:

   Ja som bol s prácou p. Fortuníkovej nadmieru spokojný a celá moja rodina rovnako. Ale vďaká vám, vy blbci, čo sa neviete vpratať do kože a nechcete si dať vysvetliť že zákon nepustí, ste ju natoľko znechutili, že už nebude za Milochov kandidovať. Svojou nekonečnou hlúposťou, intrigami a manipuláciami p. Kuboviča zo Smeru ste ju vyštvali. Vďaka vám tu teraz budeme ďalšie štyri roky nasucho, pretože neverím, že tu bude taký obetavý poslanec, ako bola ona. Hanbím sa za vás a pani Fortuníkovej sa ospravedlňujem a ďakujem za všetko čo pre nás urobila.

   Ďalší občan Milochova

   • Guest povedal:

    Nie som občan Milochova. Nepoznám detailne problémy s ihriskom, cintorínom, cestami, zábavami a pod. Na tieto veci si musí urobiť názor každý občan Milochova sám. Viem jedno, nie všetkým sa dá vyhovieť. Jeden chce ihrisko, druhý cintorín, tretí zábavy, štvrtý cukrovú vatu. Jeden poslanec sa z toho môže zblázniť. Snaží sa vybavovať 4-5 vecí naraz, aby vyhovel každému. Vybavovanie je ovplyvnené legislatívou, ochotou úradníkov na mestskom, či obvodnom úrade. Jedna vec sa podarí celkom, druhá skoro, tretia čiastočne, štvrtá vôbec. Aká je potom spokojnosť občanov? Vo väčšine prípadov sú nespokojní tí, ktorým sa nevyhovelo alebo vyhovelo čiastočne.
    Poznáme sa s pani Fortuníkovou niekoľko rokov. Vážim si ju. Robotu si dokáže urobiť a to, že sa dostala do mestského zastupiteľstva za obvod kde nebýva a dokázala pomôcť v Milochove niekoľkým ľuďom je len známka toho, že sa vie obetovať.
    Nie som SNS-ák, ak by niekoho napdlo uvažovať týmto smerom.

 5. Anonymny 2 povedal:

  Anonymny
  Anonymny je krycie meno pani Fortunikovej pre tuto diskusiu?

 6. Guest povedal:

  Byt na jej mieste sa vam Vys…. a nie aby som vam este daval robit podlahu v DK…..ci to vam tiez vybavil, niekto iny??? HAHA

 7. Guest povedal:

  Podlaha sa má robiť, pretože to p. Fortuníková dostala do rozpočtu mesta. Stavím sa o čokoľvek, že ten nový poslanec za Milochov, čo vyhral len preto, že na ňu najviac kydal, si to privlastní ako svoju zásluhu.

  • Guest povedal:

   Nemusíte mať obavy, že si budem niečo privlastňovať. Keď sa urobí podlaha a kúrenie budem rád a kľudne sa p. Fortuníkovej aj osobne poďakujem. O podlahe sa rozpráva už dlhšie rovnako ako o kúrení. Len tak pre zaujímavosť v nedeľu tam bola verejná schôdza, kde sa volil VMČ a v sále bolo 9 stupňov. Myslím si, že trochu málo na príjemné posedenie. Čo sa týka okydávania p. Fortuníkovej, tak som sa k tejto téme už raz venoval a môžem Vás ubezpečiť, že ste na veľkom omyle.
   Ján Kunovský

  • Anonym povedal:

   Svätá pravda, je to úbohé z jeho strany … ale aj na neho raz príde. Veríme, že už v najbližších komunálnych voľbách. Je načase, aby sa občania Orlového a Milochova konečne prebudili, aby takýto a jemu podobní farizeji nemali šancu ovplyvňovať život obyčajných a poctivých ľudí. Tých nespokojných je určti oveľa viac ako tých, ktorí sa vezú pri takýchto pokrytcoch.

   • Ďuri povedal:

    Je to úbohé z koho strany? Kto ste, keď sa neviete ani podpísať? Poslanec Janko Kunovský urobil minimálne pre Milochov a jeho občanov toľko, ako žiaden iný doteraz. Odkedy je poslancom, tak sa začali robiť všetky akcie, či už na deň detí, dedinský guláš, stavanie mája, výročie, Mikuláš, akcia na Silvestra… čo bolo u nás predtým? Ďalšie veci ako rozvoj športu, či už hasičského, alebo stolný tenis, tiež pomoc pre mladých pri halovom futbale, oprava posilňovne. A to nehovorím o tom, ako každému vždy ochotne poradí a pomôže najviac, ako je v jeho silách. Samozrejme že nie je superman, všetko na svete nedokáže, a neviem aká je situácia v Orlovom, o tom hovoriť nejdem, ale Milochov má momentálne to najlepšie, čo si mohol vybrať! Takéto komentáre sú od ľudí, čo v živote nič pre iných neurobili, iba stále kydajú a čakajú že im budú padať pečené holuby do úst!

    Spokojný občan Milochova

    Juraj Gašpárek

 8. Anna M. povedal:

  nedeľa
  To posedenie bolo fajn, ľudia si povedali čo ich trápi. Lenže je jasné, že nemôžu len žiadať, musia aj priložiť ruku k dielu, nie len čakať, že všetko za nich niekto urobí…./ mám na mysli veci ktoré zvládne občan aj svojpomocne – poriadok v obci, alebo zorganizovať nejaké podujatie /
  Punč bol skvelý, hamburger tiež.
  Bolo chladno, ale hádam sa to časom opraví, Milochovský kulturák je zimou známy – odjakživa.

 9. KBK povedal:

  A ktorý chytrák mi vysvetlí,prečo sa v DK nekuri?

 10. KBK povedal:

  najnovšie Vám p. Fortuníkova vybavila ešte autobus ráno o 05:05 do PB,miesto zrýchleného vlaku,ktorý tu nemá zastavovať,potom až 5:42 os. ale to by ste asi ťažko boli v robote na 06:00 však? tak nezabudnite zas na ňu nakydať ako pre Vás zas nič nespravila!!!

  • Guest povedal:

   Možno vybavila aj ona, ale ja som bol osobne za p. Kerulom v pondelok 6.12. a bavili sme sa o možnosti presunúť spoj, ktorý chodí ráno len po Horný Milochov až do Dolného Milochova. Prisľúbil, že sa to pokúsi vybaviť. O tom, že bola za ním aj p. Fortuníková mi nespomínal.
   Ján Kunovský

   • Guest povedal:

    mňa sa to netýka…
    … ale prečo by mal Keruľ spomínať nejakú Fortuníkovú, ak môže pripísať všetky zásluhy sebe samému?

 11. Guest povedal:

  A ešte má velku zásluhu na odpredaji posledných pozemkov v Orlovom Stachovi,to len aby ste nezabudli.

 12. Guest povedal:

  ..a čo je teraz s tou Božou.

 13. KBK povedal:

  no a este predsa nieco, tento tyzden bude nova podlaha v dk, kurenie je hotove a hadajte kto za tym stoji 🙂 p. Fortunikova 🙂 Vas co ju mate v zuboch musi porazat co?

 14. Guest povedal:

  Orlovci prišli aj o posledný pozemok medzi ihriskami a skuste hádat kto tiež za tým stojí-no predsa p.Fortuníková a aj tak ma neporáža a nemám ju v zuboch,proste bola v pravý čas a na pravom mieste.Neh si to užíva.Nespokojný Orlovec.

 15. Guest povedal:

  A to ten švíček by Orlovcom bol načo?? Niektorí sa ta,m mienili chodíť pásť ?

  • Guest povedal:

   podlaha v kulturáku
   každý vie, že sa to urobilo za fortúnikovej, ale mali by ste vidieť že ako …… staré dubové parkety sa tam nechali, zaliali sa betónovým lepidlom-alebo čo to bolo…. a nalepila sa PVC podlaha….. urobilo to také „vlny“ potom, ako tie parkety navlhli…. tak dúfajme, že to vydrží…bolo to robené 5 minút po dvanástej – rýchlo rýchlo ….. podlaha sa zodvihla – a potom sa nedali ani dvere otvoriť, lebo škreli o podlahu …. kvalita fakt ….. ale nevadí…. máme novú podlahu v DK, sú to detaily – ale o tých sa už nikto nepochválil, že firma ktorá to robila – to neurobila do konca – ….. ale za novú podlahu v DK dakujeme
   ….

 16. Guest povedal:

  re
  Určite sa to robilo oficiálne, teda treba aby niekto zodpovedný naháňal firmu v rámci reklamacie!
  + zverejnenie jej mena, aby sa takejto firme v budúcnosti občania
  “ vyvarovali jej kvalitnej práci !!!

 17. Guest povedal:

  reklamácia –
  no myslím, ten kto tú spravenú podlahu preberal, to videl, ale už mu to bolo jedno, lebo bolo po voľbách a tušil, že on s tým už problém mať nebude…
  a na PX – centre určite majú potrebnú dokumentáciu, keď bude treba reklamovať. Ísť to reklamovať teraz – bolo by to ako provokácia, že Milochovci nie sú spokojní s ničím. Majú novú podlahu aj tak sa im nepáči.

 18. Guest povedal:

  Je tam novýposlanec, zdá sa že má záujem, určite sa po tom pozrie.
  S tou provokáciou by som až tak nesúhlasil, už by sme sa mali konečne naučiť, že pracovať treba poriadne!!

 19. Guest povedal:

  za firmu ktora to robila sa podakujte PX Centru konkretne pani riaditelke,povodny navrh bol plavacka

 20. Guest povedal:

  re
  A plavačka by bola určite asi a lacnejšia!
  To teda bolo potrebné minuť asi čo najviac peňazí – kôli percentám na “ odmenu “ !!

 21. Guest povedal:

  bude zaujimave sledovat ktora stavebna firma vyhra tender na prestavbu byvalej skoly v milochove

 22. Guest povedal:

  škola
  škola – lepšie povedané škôlka, stále funguje.
  Keby Milochovci mali viacej detí, nebol by problém. Lenže malá návšetvnosť sa potom odzrkadlí aj na poskytnutej úrovni ….

 23. Guest povedal:

  Nie som Milochovec.Rozprávate o poslancoch ktorý čo spravil. Alebo nespravil.Je to pravda,že nový asfalt do toho kopca, kde sú na ľavej strane muflóny vybavil ten Rudo,čo tam býva?

 24. Guest povedal:

  rudo tam teraz nebýva….
  no neviem – kto vybavil cestu, viem len, že Rudo má teraz prechodné bydlisko v Ilave ….
  – ale Rudo nám vytvoril ďalší cintorín, ku dvom jeden pod cestou a jeden nad cestou v Milochove, pribudol aj cintorín v lese…. takže niečim predsa len prispel…

  • Anonym povedal:

   Čo sa týka cesty a toho Ruda … tak ten určite veľkou mierou prispel, aby sa tam spomínaná cesta opravila. Z toho vyplýva, že ju nespravil, pretože tá cesta tam už bola. Síce v zúboženom stave, tak ako aj celá táto bývalá obec. Ale pokiaľ tam budú takí neschopáci a darmožráči ako doteraz, tak to ani inak nebude. Veď ten súčasný a „do nebies velebený“ poslanec vraj kúpil v Milochove pozemok pod cestou jeho domu od p. Fortuníkovej alebo od jej rodiny. A to jej pred časom nevedel ešte ani na meno prísť, keď vyplakával koľko starostí a zla mu táto pani narobila. To sa načo hral ??? … zrejme aby naivným očká zalepil. Pekne sa vie škriabať po chrbátoch iných, to môže len slizký had a pekný chrapúň urobiť. Živý príklad toho, keď sa takýto ľudia „udomácnia“ v poslaneckých kruhoch mesta ako tento pán riaditeľ, či podnikateľ, či kto vlastne je.

 25. Anonym povedal:

  Radosť čítať…
  Ja som s p. Fortuníkovou nemal žiadny problém. Keď sa stretneme úplne normálne sa porozprávame. Keby som mal problém, tak nepodporujem vznik alternatívnej školy, ktorý predkladala jej dcéra a snažím sa robiť prieky.
  To, že som od nej kúpil pozemok pred rodinným domom je pravda, ale len z dôvodu aby nám niekto nepostavil dom pred domom a prišli by sme o pekný výhľad na priehradu. Vy, by ste predali pozemok človeku, ktorý by na Vás kydal?
  Vážený, asi ma nepoznáte. Ja sa neškriabem po žiadnych chrbátoch. Snažím sa pomôcť každému kto príde a keď ma požiadate o psychiatrické vyšetrenie tak vyhoviem aj Vám lebo takéto bludy môže písať len obyčajný magor…
  S pozdravom
  pán riaditeľ, či podnikateľ….

  • Anonym povedal:

   – nepodporiť vznik alternatívnej školy (montessori) a zvlášť v nevyužitých priestoroch bývalej školy v Milochove, tak to by snáď neurobil ani ten, čo má vychodených s problémami 5 tried základnej školy … to pán riaditeľ (pedagóg) nad takým niečím aj uvažoval ?
   – neumožniť predaj pozemku iným záujemcom len preto, aby mi tam niekto náhodou nepostavil dom, tak to mi je pekné gesto od úslužného a poctivého poslanca, za ktorého masku sa schovávate
   – nemalo by byť Vašim prioritným záujmom okrem iného aj to, aby sa stavalo a stúpala populácia v lokalite ? … pravda je zrejme iná – najskôr JA a môj blahobyt, potom dlho dlho nič, potom moji známi, z ktorých niečo kvapne a nakoniec možno aj tí ostatní, ale to len preto, aby sa nepovedalo
   Pekne sa nám ale vykresľuje ten poctivný pán poslanec, veru že pekne.

 26. Anonym povedal:

  Keď sledujete túto diskusiu nevdojak nadobudnete pocit/podľa zverejnených príspevkov/,že primátor je obklopený akousi poslaneckou skupinou,ktorá robí všeto iné,len nie to ,aby sa starala o mesto a problémy mesta.A Karol to sám nevytrhne aj keby chcel.Otázka či chce.Fakt, nemala by tu byť zriadené kompetentná uradnícka správa odborníkov mesta?Súčasný vývoj ,či smer ,teraz nesmeruje správnym smerom.

  • Anonym povedal:

   ryba smrdí od hlavy a to kým je obklopený je len a výhradne jeho zásluha, možno sa riadi známym medzi slepými je aj jednooký kráľom a to je dôvodo prečo to v PB tak žalostne vyzerá

  • Anonym povedal:

   A vy čo chcete od primátora ktorému nevadí že sa mestu predá 2500 kusov komposterov kde 40 evrový komposter je predražený na 230 evrí?

  • Anonym povedal:

   Smutné je, že tí akože „nezávislí“ poslanci sa ako nezávislí len tvária. O problémoch vedia, naoko sa ich snažia riešiť, pritom ich sami podporujú, pred ľudmi kritizujú primátora a pod. Ale ak sa objaví pán primátor na nejakej akcii, tak sa na neho usmievajú ako slniečko na hnoji, fotia sa sním, tvária sa, že všetko je OK a tak ako má byť, skrátka najradšej by mu vliezli do zadnej časti tela. Takíto nezávislí sú tí naši poslanci, minimálne ten v Milochove určite. Ale ako tu už niekto napísal, treba myslieť v prvom rade na seba. To je ich krédo.

   • Anonym povedal:

    a v moštencoch máme detto rovnakého

    • Anonym povedal:

     Ale tam sa aspoň zverejňujú na internete zápisnice zo zasadnutí VMČ, tak ako aj v Orlovom napríklad alebo v iných meststkých častiach, vlastne je to ich povinnosť to zverejniť … nie ako v „Mogoňskom Cibuľove“, kde sa tento poslanecký slizák nanominoval aj za tajomníka. Prvá a aj posledná zverejnená zápisnica je z 24.03.2011 roku pána. Buď sa v Cibuľove nič nerieši alebo sa pán poslanecký tajomník hambí za svoju akože prácu. V Orlovom zrejme vedia prečo ho nemajú aj vo VMČ.

     • Anonym povedal:

      A čo tam zverejňujú? ako navrhol Zvak vyšší plat primátorovi? alebo ako nasluboval kanalizáciu ktorá sa zrušila?

 27. Anonym povedal:

  To bolo za druhého primátora, ten náš je transparentný

 28. Anonym povedal:

  Robia si čo chcú, otázka znie dokedy sa im to bude tolerovať ? … v Milochove si predčasom dovolil rozkopať asfalt hlavnej cesty kôli nejakej prípojke, ktovie či oficiálne …

  • Anonym povedal:

   A nemal by Váš VMČ náhodou zasadať pravidelne – teda minimálne aspoň 4 krát za rok, tak ako sa to má robiť ? … zrejme to tam riadia tak, aby nemali čo riešiť a prašulky berú za nič.

   • Anonym povedal:

    Možno v Milochove niet času na schôdzovanie.
    Treba riaditeľovať, poslancovať a venovať sa aj firme OFFIM s.r.o – dodávateľa stolov, stoličiek a podobného inventáru mestu – vlani len PX Centru za min. 6 780 E.
    Koľká je z toho asi provízia?
    Nezávidím, ale toto by si malo mesto, alebo PX Centrum nakupovať samo a priamo !
    Nie cez prostredníkov – poslancov, majiteľov firiem.
    Aj tých pár stoviek Eur čo by sa ušetrilo by sa asi dalo využiť v prospech mesta!
    Alebo sa takto vedenie mesta revanšuje nezávislým poslancom ?

    • Anonym povedal:

     Pán Kúnovský, to je čo za výhovorku, že nie času … keď sa nemáte seriózne venovať tomu, čo Vám vyplýva z Vašich povinností, tak v tejto funkcii nemáte čo hľadať. Nie je Vašim vzorom náhodou pán Janas ? … mimochodom treba priznať všetky výhody, ktoré za poslušné kývanie a pritakávanie hlavou máte. V Milochove je XY problémov, ktoré treba riešiť v prospech občanov a nie ich zametať pod koberec tak, ako je to o Vás známe. Myslíte si, že keď ste spokojný Vy a pár ľudí okolo Vás, ktorí z toho tiež profitujú, tak sú spokojní aj obyčajní obyvatelia ?

 29. anonym povedal:

  V Orlovom by bol dobry poslanec so strojarenskej,ktory byva v Orlovom Kubovic alias Kubo,vsetko robi opozdene ale predsa a ma vplyv je v Smere aj k pomniku sa pride vzdy poklonit na vyrocie Msk riadi peniazky mu idu aj ked jeho organizacne schopnosti stoja za h…..ale smer ho drzi a domov ked donesid penaze zenuska pravnicka je rada ta zase inde ryzuje ako advokatka s ludi vytiahne nie len penize podarena rodina a slniecko svieti na ich rezidenciu v Orlovom a obcas aj zaprsi ale tie roky a nervozitu nezastavis.Vela zdravia………

  • Anonym povedal:

   uz len rok a ide do penzie, takze estebáka sa zbavíme, pride Bubák

   • Anonym povedal:

    Omyl prieteľu – tešíš sa predčasne.
    Takýto sa tam bude držať zuby nechty – do sedemdesiatky.
    Však je to rodinný podnik.
    Švagrina šéfekonomka v Mieri, syn v prenajme kaviareň v Mieri – potom by im to mohlo skončiť.

 30. anonym povedal:

  Aj ta jeho sliepka by mohla ist,lebo dost ludi odrbala o prniaze ale bozie mlyny melu pomaly ale isto maju sa naco tesit ak sa ludia zobudia a takychto co sa dopustali genocidy na ludoch,ze ich dohnali k samovrazde vratia im to aj s urokami kludne spat potom uz nebudu zlodeji mafiani primitivny.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.