Ing. František Martaus, PhD.

drevenakova

Bydlisko: Nová 129, Považská Bystrica
Vek: 53 rokov
Funkcia: poslanec za Stred (nominant strán SMER, KDH, SDKÚ-DS, navrhnutý KDH)
predseda komisie pre vzdelávanie, kultúru a šport
člen komisie pre financovanie a hospodárenie
Povolaním: riaditeľ domova sociálnych služieb (DSS) v Dolnom Lieskove
E-mail: fmartaus@atlas.sk, frantisek.martaus@dssdl.tsk.sk

Zásluhy:  

Pre:

Proti:


Údajné prezývky:

Údajné vlastnosti: brat Ing. Anton Martaus (vedúci pracovník mesta, poverený vedením útvaru financovania, účtovníctva a rozborov).

Tento obsah bol zaradený v Kto pre koho kope. Zálohujte si trvalý odkaz.

109 odpovedí na Ing. František Martaus, PhD.

 1. vito povedal:

  Pre neustale osocovanie sa ucastnikov navzajom v diskusii, preberani osobnych sporov a nerieseni problemov, ktore sklucuju nase mesto bola diskusia vymazana.

 2. anonym povedal:

  Výborne, to malo byť už dávno.

 3. Anonym povedal:

  Pán admin, zabudli ste zase po obnove webu zablokovať stránku poslanca Martausa. Až to zistí, že je to zase open, budete musieť vracať korunky, opatrne!

 4. Anonym povedal:

  P.Martaus brilantne vystupuje v miestnom parlamente.Pri schvaľovaní rozpočtu 4.1.2018 je aj za rozpočet aj by ho zmenil no konkrétne nemá nič na mysli ale ako vzorový poslanec zrejme rozpočet podporil, veď ako by to bolo, keby mesto bolo ostalo v rozpočtovom provizóriu.
  No čestne sa tiež asi zachoval keď nepripustil aby ctihodný pán K.Janas nebol interpelovaný. Veď on nevidí potrebu aby 9 poslancov chcelo zaradiť tento bod programu mimoriadneho zasadania. Nech si interpelujú na lampárni, on si pripraví ďalšiu svoju ďakovnú interpeláciu na p. primátora na najbližšom zasad. Pravdou ale je, že nie je v tom sám a takých demokratov tam je habakuk.

 5. Anonym povedal:

  Jeden komentár, VECNÝ K PRÁCI POSLANCA, ku rozkrádaniu verejných a iných zdrojov. Ak niekto v minulosti pral peniaze, mal dcéru ako bieleho koňa, tak prečo si myslíte, že tak nečiní stále aj z našich daní ?!? Či už v dávno v kvázi zbankrotovanom podnikaní alebo v CSS Dolný Lieskov (trestné konanie zastavené bez vypočutia svedkov!!), či iných mestských organizáciách s krytím od Janása:

  Dnes, 12.3.2017 sa Okresnom súde Považská Bystrica (súdne pojednávania sú verejné) pánu sudcovi vyjadrila dcéra poslanca Martausa takto:

  ——————

  Moji rodičia v minulosti podnikali, oni takisto mali právo aj si niečo nadobudli, v tej dobe keď oni podnikali, to bolo pomerne rizikové, ručilo sa majetkom, my sme, u nás, oni, padlo také rozhodnutie, ktorá z nás mala prv 18 rokov časť majetku išla na tú. Takže tam je pôvod peňazí, tam v podstate… ….
  Peniaze, ja som bola, v podstate, keby ste to zobrali len papierovo, hej? Keď si zoberieme, že nebudeme hovoriť o pôvode peňazí, papierovo ja som mala na svoje meno pekný majetok.

  • anonym povedal:

   Opäť ste pustili toho slaboduchého Hajducha aby tu klamal a splietal tie svoje fantamagorie vyplývajúce z jeho diagnozy. Ved je to chudák, ktorý už klame a splieta ani nevie o čom, on už nie je schopný reálneho konania, má vymletú gebulu z neustáleho čumenia do pc. Aký má význam nechať ho tu znova vyvádzať. A čo že sa dnes stalo takého, že hajduch sa opäť išiel vyplakať do svojho pravého života – sociálne siete. Čo už, každý má nejaké trápenie. A čo že s hajduch bojí podpísať, ved sa tu nedávno vystatoval, že on písať bude a nič mu v tom nebráni, asi ti už prihára chlapče, tak len sa boj, máš čoho…

   • Kontrolor z TSK povedal:

    Nahravku z pojednavania som pocula a tak mozem potvrdit, ze naozaj islo o vypoved Soni, dcery Frantiska M., a prepis jej vypovede je presny.

   • Anonym povedal:

    Pane, vytajte na linke, neda mi, neprivytat Vas srdecne! Tesi ma, ze ste stale cerstvy ako ryba, v plnej sile a stale verny svojmu neopakovatelnemu stylu, ako aj zasade, nikdy nekomentovat to co bolo prave konkretne napisane! Namiesto toho len kyjak do ruky a mlatit a vyhrazat sa….., hlava nehlava….! Pritom, aspon ten super inteligentny odstavcek z tej hore uvedenej zapisnice– (citujem: „Peniaze, ja som bola, v podstate, keby ste to zobrali len papierovo, hej? Keď si zoberieme, že nebudeme hovoriť o pôvode peňazí, papierovo ja som mala na svoje meno pekný majetok.“ koniec citatu) – ste snad mohol komentovat! Nad niecim tak inteligentnym sa clovek musi zamysliet, obzvlast vediac, ze nad tolkou mudrostou musi otecko od pychy aj prasknut!
    Nuz koncim, nechcem tu zavadzat, nakolko stale drzim pre Vas tento volny priestor, na riesenie vsetkych tych problemov, ktore chcete (ako ste tuna 2 roky vytruboval!!) riesit, ked ten „zmrd Hajduch zmizne“ (Vasa terminologia)! Nuz pomohol Vam admin, stranku vycistil, ale ja cakam a cakam…., a nic sa nedeje. Snad teraz, ked vlada padne a zacne sa v state slovenskom upratovat, sa to rozhybe. Prajem vela uspechu uz dnes!

    • Anonym povedal:

     Pardon: malo byt vitat!!!

    • Anonym povedal:

     Prvý post bol ako tak vecný, ale pod tým vecné reakcie už nie sú. Čiže Martaus perie prachy, ale však nie je jediný, celá smerácka garnitúra to robí.

     • Anonym povedal:

      P.Martausa, alebo hociktorého verejného činiteľa kritizujte, alebo chváľte za jeho prácu, ktorú vykonáva ako verejný činiteľ. Jeho rodinu do toho neťahajte.

      • Anonym povedal:

       Ktorú rodinu máte na mysli?

       Rodinu, myslíte tú riaditeľku škôlky pani Martausovú, čo tam kradne eurofondy jak starý v Lieskove, ženu Dona sv. Františka, ala Talianska Ndrangheta ?

       Alebo rodinu skrz toho fízla, čo ho nemali radi ani v štátnej, tak ho upratali do MsP?

       Treba pokračovať? Ešte by sa isto našli ďalšie kusy klanu ‚M.

       • anonym povedal:

        oh, oh, úbožiak Hajduch, čo je to za nenávisť čo ním lomcuje aj po nociach. Ved ste tu písali, že budete mazať takéto choré príspevky.Čo nevidíte, že to nemôže písať normálny človek. Ved je na súde viac ako doma a o i za ohováranie. Ked chcete pochovať túto stránku tak ok. *Ked už vám je aj Hajduch dobrý, tak to je …

 6. ĽH povedal:

  Podozrivého Františka Martausa rieši polícia, kvôli nejakému problému s jeho zbraňou. Len sa divím, že v 2015tom, keď sa mi vyhrážal zastrelením, že to polícia neriešila a teraz po rokoch to rieši. Možno aj prípad Kuciaka núti políciu brať vyhrážky mafiánov vážnejšie. Netuším o čo ide, ale ja som nič nepodával, podávanie stále nových a nových trestných nechávam na neho, aktivity má ten diabol stále dosť, aj v 2018tom. Neviete ktosi, či sa zase komusi Martaus nevyhrážal so zbraňou, že by to aj skrz iné osoby začali zase riešiť?
  (orpz-pb-opp1-8/2018-P)

  • Anonym povedal:

   Komplet všetko vymyslené, chlapče ty musíš byť chorý, alebo si taký hajzel, akého sme tu ešte nemali. Nechcela by som žiť v tvojom okolí, čo si ty za človeka…

 7. Anonym povedal:

  Vjac ma zaujima, ci konecne smie otecko Hajduch chodit s detickami „na prechadzku“??? Cas bezi, a zameskane sa jedneho dna nebude dat dobehnut!

 8. Anonym povedal:

  Ako vidím, Hajduch znovu dostal priestor na jeho chorobné, zákerné ohováranie. Len pre informáciu, F.M. nerieši polícia za žiadny problém so zbraňou, lebo žiadny nie je. Čo viem práve Hajduch podal na Martausa niekoľko oznámení, ktoré boli úplne vymyslené, len otravujú políciu. Všetky boli odmietnuté. Aj minulé spory, ktoré tu Hajduch prezentuje skončili práve opačným výsledkom. Jediné závažné je to, že napriek enormnej snahe Hajducha o obštrukcie, stále trvá jeho trestné stíhanie za týranie. Ano len stav súdnictva dovoľuje, že ešte nie je v base a že môže prezentovať tieto klamstvá. Alo myslím, že už každý pochopil čo je zač a chápe aj jeho diagnozu.

  • Anonym povedal:

   Pane, spravne predpokladate, ze uz davno Vas prekukla cela PB, preto bude najlepsie, ked sa priamo podpisete, ako to robi pan Hajduch. Tiez o Vasich podaniach sme si toho v minulosti kopu precitali, dokonca podlozene zverejnenymi kopiami patricnych uradnych spisov.
   Ked pisete, „…..stále trvá jeho trestné stíhanie za týranie.“, tak bud klamete, alebo podavate otrasny doklad o nepochopitelne totalnej impotencii miestnej policie a OS-PB! Pozor, prezradit take dolezite „verejne tajomstvo“, by mohlo byt trestnym cinom, alebo v pripade, ze to nie je pravda, tak by sa to zase dalo kvalifikovat ako „Ohovaranie verejnych cinitelov v statnej sluzbe“, co je asi tiez trestnym cinom.
   Pekny den Vam prajem, uzite si to!

  • LH povedal:

   No neviem, z 2007eho je zápis, že Martausovi ukradli zbraň v Petržalke, keď bol nakupovať v auparku a garážiach mu vykradli auto. Overiteľný fakt :-).

   Rovnako všetci v Maríkovej dobre vedie, že tam na koniec valalu si chodí z času na čas precvičovať streľbu. Nehovoriac o jeho vyhrážkach, že človeka zastrelí….

   A rovnako je verejne známe (a toto som fakt nepodával ja, i keď informácie mal oznamovateľ z môjho rozhovoru s ním), že dáva zbrane i malý deťom.
   http://ge.tt/312IhKQ2/v/0

   Chorým ľuďom a zlodejom zbrane do rúk nepatria!

   K ostatnému je škoda sa vyjadrovať…maximálne jedna novinka. OD 1.1.2018 Martaus prenajíma byt Jankovského svojej dcére za 350€. Čo poviete na takého otca, že od vlastnej dcéry pýta 350€ za nájom?!? Hold vydridruch v práci a doma….

   • Anonym povedal:

    Škoda času venovať sa chorému a zlému človeku. Mne sa tá príloha neotvorila, neviem čo tam je, ale viem že existuje jedna fotka čo drží malý šimon zbraň. Fotku urobil Hajduch, zbraň mu dal do ruky Hajduch a pokúsil sa to zneužiť na trestné oznámenie, ktoré bolo samozrejme zastavené pre klamstvá Hajducha. Ano chorému zbraň do ruky nepatrí, tak čo si ju chytal a dával dieťatu. Horšie ako prenajímať byt dieťatu je TÝRAŤ deti ako Hajduch. Ps aj ten prenájom je vymyslený, ako všetko čo píše Hajduch. Už je symbolom klamstva a jeho diagnozy, ktorú má na papiery . Si poľutovania hodný človek, čo sa živí nenávisťou a robením zla vlastným deťom, chudák.

    • Anonym povedal:

     Pane, ked pisete – „TÝRAŤ deti ako Hajduch….“, alebo…..“si človek, čo sa živí nenávisťou a robením zla vlastným deťom“ – a sucastne nielen cele mesto PB vie, ze uz priblizne 3 roky otecko kontakt s detickami nemoze mat (o. i. aj Vasim pricinenim!!!), tak nam prosim vysvetlite, ako on tie deticky moze tyrat? Da sa nieco take robit aj na dialku…., akoze „bezdrotovo“…??
     Tiez by ste nam mohol prezradit ake sproste a neschopne by museli byt miestne sudne organy, ked by davno nedokazali, 3 roky stare „udajne tyranie“ deticiek uzavriet, alebo v pripade, ze sa jedna len o vymyslene chymery, prinutit sobecku matku, aby kontakt detickam umoznila?
     Za vierohodne vysvetlenie opisanych nepochopitelnych zahad, by som Vam bol opravdu povdacny.
     PS: Inac, ten link sa bez problemu kazdemu otvori, teda klamete, ked tvrdite ze Vam nie. Tiez ste asi neprehliadol, ze aj pan Hajduch klame, ked ten text vydava za dielo neznameho anonyma, co ale na aktualite a naliehavosti jeho poziadavok (kontak k detom!!!!), nic nemeni!

     • Anonym povedal:

      Milá pani, alebo pán. Iste viete že pri rôznych diagnozach sa následky prejavujú v nejakých časových cykloch. Ani zub sa vám nepokazí a nebolí v 1 minúte. Väčšinu tých ťažkostí deti mali aj počas jeho žitia s nimi, len on to nejako ani nepostrehol, ked bol stále pri počítači a on ani nie je podľa jeho diagnozy disponovaný pochopiť niekoho iného ako seba. A čo sa týka toho, že on s nimi už nie je. Nie je 1 týždeň, aby ich nejako nenapádal, aby nemuseli ísť na vyšetrenia, výsluchy kvôli neustálym Hajduchovým sťažnostiam a udaniam, ved opisuje každého lekára, posiala na nich kontroly…. takže on ich vedome a cieľavedome týra naďalej, len on to vníma ako pomstu, že si niekto dovolil ukázať aký je. Ale to už každý vie, že nie je vlastne ani človek a tobôž otecko, ako ho nazývate. Že nemáte trochu svedomia aj vy a nie je Vám ľuto tých detí. Ale neverím, že Vám ide o deti, asi ste Hajducov komplic ako nie on sám.

      • Anonym povedal:

       Velmi sa mylite. Svedomia mam az tolko navyse, ze aj Vam by som mohol niekolko „kilo“ poskytnut! Deticiek mi je opravdu zo srdca luto, nakolko som presvedeceny, ze pravidelny kontakt k obom rodicom, je snad jednym z najdolezitejsich predpokladov ich zdraveho dusevneho vyvoja! Nechapem ako je mozne, ze sa najdu ludia az tak plni nenavisti, ze detom kontakt s oteckom bezohladne znemoznuju. Ubezpecujem Vas, ze pana Hajducha nepoznam.
       Peknu a pozehnanu nedelu Vam praje Idealista!

       • Anonym povedal:

        Prosím Vás, to robíte naschvál, alebo vôbec nečítate text, samozrejme v normálnom prípade je ideálne ked sa o deti starajú obidvaja rodičia. Ak však Hajduch týral deti a stále ich prenasleduje, že majú z neho hrôzu, potom nechápem ako môže niekto napísať, nech nech im škodí dalej. To je bezcitnosť.

       • Anonym povedal:

        Prosím Vás, to robíte naschvál, alebo vôbec nečítate text, samozrejme v normálnom prípade je ideálne ked sa o deti starajú obidvaja rodičia. Ak však Hajduch týral deti a stále ich prenasleduje, že majú z neho hrôzu, potom nechápem ako môže niekto napísať, nech nech im škodí dalej. To je bezcitnosť. Ste normálny? Zdravému vývinu detí prospeje ked ich hodíte tyranovi do rúk. Prečítajte si pár správ psychologov a lekárov, čo vyšetrovali deti a uvidíte. Nie počúvať Hajduchovy klamstvá a výmysly. Pekný deň aj Vám, ale nemôžem Vám priať úspech v pomáhaní tyranovi.

        • Anonym povedal:

         Vecne poviem jednu vec. Sú veci ktoré sú overiteľné. Pred rozvodom deti v poriadku, v 2016/17/18 sa deti zmenia a začnú navštevovať psychiatra. Správy o potom podáva sama ich matka, tak to asi ťažko môžeme spochybniť. Otec s deťmi nie je od leta 2015 napriek mnohým súdnym rozhodnutiam, ktoré mu toto právo dávajú a do dnes ho oficiálne aj má. Ľahká matematika. Tvrdenia pána Martusa, že deti boli vraj týrané a len o tom nevedeli a zistili to až v rokoch 2016-18, keď im to vysvetlil je v podstate priznanie toho, čo je to za človeka. Bol v nedeľu v kostole ?

         • Anonym povedal:

          Bol a velmi vrucne sa modlil. To udajne pomaha!

         • Anonym povedal:

          Všetko, každé slovo lož. Práve týranie je vecne overiteľné, ostatné sú lži Hajducha, on ani nevie čo už naklamal. Je to poľutovania hodný chudák.

       • Anonym povedal:

        Pre Anonyma – 23.07.2018 o 10:31
        Pane, pokial verejnosti nedokazete, ze po odchode manzelky a deti zo spolocnej domacnosti, bol p. Hajduchovi umozneny (aspon po dobu niekolkych mesiacov) pravidelny a bezproblemovy kontakt s detickami, nemozete ocakavat, ze Vam v meste z Vasich stale opakovanych osocovani jeho osoby, niekto uveri colen jedno jedine slovo.

    • LH povedal:

     Martaus, si diabol, viac netreba hovoriť. Okrem toho že rozkrádaš verejné zdroje si proste úbožiak a klamár. Sa za teba musia všetci v Marikovej dnes hanbiť!

     • Anonym povedal:

      Už si podal xy tr. oznámení, že Martaus rozkráda a všetko Ti vrátili, lebo bolo preukázané, že klameš aj s Tvojim bratom, takže tak. Nie si hodný venovať Ti čas, choď sa zase niekde ožierať.

      • Anonym povedal:

       Však ich zverejni a zistíme, či si klamár Martaus alebo klame LH. Ale to si posero, že !

       • anonym povedal:

        Nie som Hajduch môj život nie sú sociálne siete. Veci sa riešia tam kde patrí a všetky sú kde treba Neverím, že život sa rieši na blogocch,fb….. To si myslia iní ľudia. A aký význam by malo zverejňovanie súkromia, to je normálne?

        • Anonym povedal:

         Opravdu zaujimave! Kazdy vie, ze uz roky sem usilovne vypisujete, a podla toho, ako Vam prave „slina pride“, Hajducha bohapusto okydavate. Len ked pride vyzva, aby ste podal dokaz Vasho tvrdenia, tak pohotovo napisete: „…môj život nie sú sociálne siete..“!

         • anonym povedal:

          Ste normálny, na súde v spise je plno dôkazov, od znalcov a nezávislých odborníkov. To tu mám kvôli vám zverejniť 100 strán, aby ste si milostivý prečítal. Ked vám nestačí že je trestne stíhaný, tak vám neide o podstatu. Dobrú noc hajduchov komplic, fanúšik týrania detí.

          • Anonym povedal:

           Myslím, že skôr nájdem dôkazy na milostné aféry Martaus a jeho nemanželskú dcéru ako „dôkazy“ že ja som zlý človek :-). Fero, kedy ťa to prestane baviť, však si už fakt za debila, ale u teba je to diagnóza. Tisíce eur by si ušetril, keby si sa venoval milenkám a nie policajtom…. neuvažoval si niekedy pozerať TV seriály ? lacnejšie ale príbeh ťa tiež bude držať :-DD

    • Historik povedal:

     Este existuje niekolko velmi autenticky vyzerajucich fotiek telefonu s SMSkami medzi Ferom a Sonou, o tom ci Simon nemal kvoli zbrani problem, ze uz ju radsej budu nechavat len u dedka, atd…

     Keby niekto naozaj chcel, dalo by sa minimalne overit ci v tom case medzi danymi cislami prebehla nejaka SMS komunikacia.

     Sona sa pri jednej prilezitosti sama domahala telefonu, ktory jej vraj Hajduch ukradol, po tom ako sa „SMSky z tohto telefonu zjavili na internete“. Jej vlastne slova. Sama tak potvrdila pravost tychto fotografi…

     Este aj toto zinscenoval Hajduch?

 9. anonym povedal:

  Chudák Hajduch, si poľutovania hodný človek, čo do 4O rokov nič nedokázal len týrať deti a žiť z iných. Škoda času na teba, klam si tých čo sa chcú nechať, podobných blbečkov na blogoch ako si ty, neschopných reálnej komunikácie. Je mi ťa ľúto.

  • Anonym povedal:

   Asi Vam uslo, ze aj Vy ste stale na blogu…! Smiem sa spytat, znamena to, ze tiez ste taky isty b……?
   Pekny letny vecer prajem. Teplucko a pohodu na dusicke!

  • Anonym povedal:

   fíha…podnikať za mladi s mafiánmi, ojebať eurofondy vo VUCke, kradnúť z verejných zdrojov, zneužívať blbých z ústavu na kosenie a altánky, mať nemanželskú dcéru, ale obedovať z úplatnými farármi a futbal hrávať s mafiánmi, to je teda isto viac, ako byť bežným človek, mať zamestnanie, živiť rodinu, mať deti a ešte sa verejne postaviť zloduchom. každý máme iné hodnoty pán Martaus.

 10. sudca Karol :-D povedal:

  ako treba chapat viacere hotovostne vklady, 3-5 tis eur na ucte o ktorom Martaus prehlasuje ze je jeho? okrem platby 140e od mesta co su to za peniaze, obcas ze 1000e od mesta? Bol Martaus zamestnany na meste? poznate niekto chatu Chroma Maria? prijmy z najmu sa nezdanovali, je to trestne? co je to za poplatok 60e z 2009eho s textom Martaus-adopcia, to je ta jeho dcera nemanzelska ci ako? ak zaplati osoba X Martausovi auto za 14tis e, mazdu, moze ho osoba X vyuzivat ked si to smilnik napíše na seba na policii? poradte mogoni 🙂

  • anonym povedal:

   Hajduch už prestaň blúzniť a otravovať s tými vymyslenými lžami, nikoho nezaujímaš. Začni o niečom z roku 1995 to bude ľudí iste zaujímať, si nešťastník plný zloby, chudák, radšej napíš kto ti rozbil hubu za tie tvoje rečí, ktoré prevádzaš aj tu. dobrú noc

 11. Anonym povedal:

  istotne treba zverejniť hlavne tie hotovostné vklady a dátumy, možno sa nejaké zákazky uzavierali…

  • a povedal:

   ked hajduch píše, že martaus tvrdí, že účet je jeho, asi je hajduchov, najlepšie ked hajduch zverejní kedy založil ten účet a kto je zakladateľ a majiteľ. tieto primitívne hajduchovy návody ako zatiahnuť ludí do jeho diagnozy už ozaj lezú ľudom hore krkom, chlapče ešte neraz dostaneš po hube ak budeš státle urážať všetkých. spamätaj sa už.

   • Anonym povedal:

    Je to čistý blázon,len otravuje miesto liečenia.

   • Anonym povedal:

    Pane, pripada mi to akesi primitivne, ked namiesto vecnych argumentov, chcete tuna tomu chudakovi Hajduchovi opakovane ustedrit par faciek. Vyhrazat sa nasilim, je predsa nieco ako trestny cin…., alebo sa mylim?
    Z mladosti si spominam, ze pocas pobytu na dedine som spoznal takych „silakov“, ktori vzdy ked im nenapadli argumenty, bezhlavo kyvali bicepsami! Vtedy som dosiel k presvedceniu, ze u takychto jedincov sa musi jednat o extremny nepomer medzi prirodou danymi organmi – teda privelke bicepsy a na druhej strane primaly r….! Neviem posudit, ako je tomu vo Vasom pripade.

    • anonym povedal:

     Asi tak, že ja som ani raz nenapísal, že by som mu ja dal po hube, zatiaľ2x napadol on mna dal mi facky. Ja som len napísal, že ked mu teraz ktosi rozbil hubu za jeho správanie a urážky, ktoré rozdáva každému, tak ak sa nezmení ešte sa mu to asi stane viackrát. To je všetko, na chorobné a podlé výmysly hajducha, mimochodom už sa opakuje starými výmyslami, sa nedá rozumne argumentovať.

 12. Anonym povedal:

  Nuž treba len počkať, až niekto zverejní tie vklady a prevody, nech sa bavíme ďalej viac vecne.
  A pán Martaus, nie je podstatné kto účet založí a kedy, ale komu patrí a v akom čase. Žiaľbohu, ak ste pral peniaze alebo úplatky, tak ste spravil veľkú chybu, že ste to robil cez vlastnú dcéru.

 13. Anonym povedal:

  Kto podpálil palety

 14. Anonym povedal:

  Pri kaplnke

  • anonym povedal:

   Pán Hajduch, ten článok sa netýka ľudí, ktorí sú stíhaní za týranie , majú diagnostikovanú poruchu osobnosti a robia všetko pre to aby ublížili okoliu. Už ste nedávno dostali po papuli za svoje chovanie v bare a stále si koledujete urážaním ľudí, ste normály?

   • a povedal:

    Ps p. Hajduch, nedávno ste sa tu vystatovali ako nemáte problém písať pod svojim menom, aký ste vy hrdina a zrazu ste zaliezol a bojíte sa. čo je s vami, nebojte bude ešte horšie

   • Anonym povedal:

    Aj poslanec Janos vraj tyral rodinu kym sa neukazala na sude pravda ze nie. Toho uz vyriešili… tento priprad neriesia preto ze ľahko sa tvrdí „je stíhani“ lebo je to zadarmo. az bude oslobodený kolko z vas sa mu verejne ospravedlní?

 15. Stred povedal:

  Zase Martausovi PB kriminalisti odbocuju od temy….tema je tu iba jedna, poslanec Martaus ako verejna osoba. Kto sa uz pytal preco ma, (poznam jeho dceru viem ze ona sama tvrdi, ze tie ucty su vraj jeho=Frantiska Martausa, ze ona je iba pracka) take velke hotovostne vklady?

  Vzdy ked pride tema na to, ze Martaus je mafian, proste kradne, tak sa odbocuje na daku vymyslenu nedokazanu tyracku. Podme k pointe, su toto normalne pohyby na Martausovom ucte ? Idu volby, pytajme sa !!!!

  https://image.ibb.co/gOU1az/banka_vyber1_k_pia.png

  • a povedal:

   Hajduch si úbohý chudák. Toto Ta naplňuje. Veď sa už začni liečiť a žiť normálny život. Veď trepeš úplne nezmysly o čom chceš diskutovať. To sú len tvoje podlé výmysly, ktoré predkladáš ľuďom aby sa chytili, aby si nebol sám čo vymýšľa. Ale takého podliaka ako si ty isto nenájdeš, taký nie je. Si poľutovania hodná troska.

   • Anonym povedal:

    Hotovostné vklady a prané cez dcéru, tiež si myslím, že sú to úplatky. Všetkým je nám to jasné pán Martaus!

 16. Anonym povedal:

  Krátky čas sa zdalo,že je možné písať aj na inú tému ako Hajduch. Mogoňov ale inú
  tému nepozná,je to úbohé.

  • Anonym povedal:

   Ja si len pamätam, ze jeden chumaj tu opakovane vypisoval, ako by rad riesil vsemozne problemy mesta, keby len teh hnup Hajduch, ten priestor nezamoroval….! Hajducha cenzor vymazal, priestor sa uvolnil, len chumaj ziadne problemy neriesil……, ale ako by aj mohol nieco riesit, ked nedokaze vyriesit problem vo vlastenj rodine. Pritom, nielen ubohe vnucatka by sa urcite potesili!

 17. Anonym povedal:

  Téma je poslanec Martaus a to že kradne, iné tu spomínané osoby sú len obáčanie od témy. Toľko môj názor.

 18. Anonym povedal:

  Marthaus je čestný človek a vedie vzorový život.

 19. Anonym povedal:

  Ako poslanec urobil veľa za Stred.

 20. Anonym povedal:

  Martaus je človek s veľkým srdcom,kresťansky založený

  • Anonym povedal:

   to sú prázdne reči napíš čo urobil pre Stred aj spolu s Macháčom

  • Anonym povedal:

   Velka vdaka Vam za oznamenie. Akyto hrejivy pocit je vedomie, ze mame takeho uslachtileho cloveka v nasich radoch. Priam az k noham mu pojdem polozit moj volebny listok.

 21. Anonym povedal:

  Hajduch ty prvy mu zariadis hlasy,aby sa tvoje deti mali dobre.

  • Anonym povedal:

   Však už sa majú, podľa tých Martausových vkladov, čo tu ktosi zverejnil :D. Dovolím si zopakovať tú adresu
   https://image.ibb.co/gOU1az/banka_vyber1_k_pia.png

   Myslíte si, že sa tam staré štruktúry dostanú zase? Alebo príde omladina?

   • Anonym povedal:

    Je úplne bežné, že inštitúcie majú vklady v hotovosti.
    Debko – čo dal ten link si myslí, že ľudia si nevšimnú, a budu si myslieť, že sa jedná o účet Martausa.
    Omyl – ide o účet Domova v Lieskove.
    Vklady sú – príspevky od bývajúcich a ich rodinných príslušníkov.
    Je to normálne, že inštitúcia vyberie nejaké peniaze a dá si ich na účet.
    To by potom bola obvinená každá vedúca školskej jedálne .
    11.10. 2018 o 19:21 musel písať veľký chudák a klamár !

    • bavme sa s dôkazmi povedal:

     Si klamár! Ide o bankový účet znejúci na meno Soňa Martausová, o ktorom František Martaus prehlasuje, že je to jeho výlučný účet. Nejde o účet organizácie !!

     Skutočnosť je doložená na súde v konaní 11PC-1-2016 a toto si viete preveriť! Ak ešte nie je konanie verejné, lebo nie je ukončené, oslovte niektorého z účastníkov konania a pevne verím, že minimálne jedna zo strán vám nebude mať problém toto ukázať zo súdneho spisu.

     Kto si anonym, keď overiteľne klameš a hájiš Martausa, tesne pred voľbami 🙂 ?

     • anonym povedal:

      Zato Hajduch Ty si čitateľný na 100%. Že ta to eše baví vymýšľať a klamať, nehanbíš sa. Však už začni konečne robiť niečo ako dospelý človek. Že vraj ťa už vyrazili aj z toho esinu, ved ty sa prejavíš všade. Koho už zaujímajú tvoje manželské problémy, nezaťahuj ľudí do toho a čakaj či budeš odsúdený za týranie.

      • a povedal:

       Ale vidno Hajduch, že už Ti robí päť päť. Hrdinsky si sa tu vyťahoval, že píšeš pravdu a vždy sa podpíšeš. Čo sa stalo, že už nevieš svoj podpis a pýtaš sa sám seba. Už zalez, ty už nikoho zaujímať nebudeš.

      • Anonym povedal:

       Pokiaľ ja viem, p. Hajduch dal v minulej firme výpoveď, napriek tomu, že vedenie bolo proti. Len aby sme boli vecní pán veľkomožný. Pán Martaus, bežte teraz za právničkou vašej dcérky, aby si pýtala viac od exmanžela, nech netrie biedu vaša zástupkyňa na úrade, kde ste riaditeľom a kde roky rozkrádate verejné zdroje. Prečo ste inak nešli na primátora? Kradnete roky viac ako Janás, ste ideálny kandidát!

 22. Anonym povedal:

  Hej, Fero, som zacul, ze si s dcerkou zacal davat zaloby kvoli tomu, co tu anonymy o tebe pisu. To si teda pekne hlboko klesol ked veris tomu, ze ti tieto prispevky mozu ublizit. Ze by na nich bolo nieco pravdy? 😀

  • JUDr. Katarína Krivulčíková - okresná sudkyňa povedal:

   Pán Martaus je dobrý človek, poznám ho dobre, viem preto, čo hovorím a zaslúži si súdnu ochranu! Politické veci sú síce ťažko riešiteľné, ale tie veci ohľadom toho, že má nemanželskú dcéru sú už nadrámec! Sú to jeho súkromné veci a každý človek má právo na ochranu osobnosti!

   Čo sa týka pána Hajducha, určite nemôže odo mňa čakať nejaké poľahčujúce okolnosti, nakoľko nevhodným spôsobom zverejňoval ten môj starší prípad 4P/64/2015 spôsobený ľudskou chybou v súdnom systéme. Žiadne úplatky som od pána Martausa nikdy nedostala.

   A i keď je pravda, že moje rozhodnutia, čo sa jeho prípadov týka, zatiaľ Krajský súd v Trenčíne zmenil, tak tento krát uvidí opak, vidíme sa v konaní 7C/55/2018 !

   • anonym povedal:

    Pán Hajduch, vypadá to, že asi ozaj nie ste normálny. To už fakt neviete žiť bez toho neustáleho napojenia na počítač a ohovárania. Všetko ste doteraz klamali a klamete, všetky súdy a priestupky skončili, že klamete a ohovárali ste Martausa. Znížili ste sa k vylepovaniu plagátov proti nemu a aj ked máte zákaz písať aj tak provokujete. Ozaj to je Vás životný cieľ, ohovárať, klamať a ubližovať ľuďom. Nemáte vôbec snahu aj vy niečo dokázať, urobiť. Nie len parazitovať, kaziť, škodiť. Ste fakt úbohý človek.

   • Anonym povedal:

    K otázke sudcovskej zaujatosti stojí v múdrých knihách napísané:
    „Obavy zo zaujatosti sudcu v občianskom konaní sú jedným z dôvodov, ktoré môžu odôvodniť zamietnutie príslušného sudcu. Pritom vôbec nezáleží na tom, či zaujatosť sudcu z osobných alebo vecných dôvodov skutočne existuje. Naopak, pri rozhodovaní o žiadosti o zamietnutie je dôležité, či má rozumne zmýšľajúca osoba pochybnosti o objektívnosti sudcu.“

    Pokiaľ sú tieto princípy platné aj v PB, tak musí každý rozumne zmýšľajúci občan mesta po prečítaní hore uvedeného textu okresnej sudkyne, pani JUDr. Kataríny Krivulčíkovej, dôjsť k poznaniu, že pochybnosti o jej zaujatosti v kauze Martaus & Hajdúch, sú viac než len oprávnené. Nechápem ako je to možné, že tento dokument vlastnej demontáže, ešte aj sama zverejnila a prakticky podpísala.
    Očividne má ten rozsudok už pripravený….., natíska sa otázočka, či je už aj podpísaný……?

    • anonym povedal:

     Výborne hajduch, ako v tej reklame to už je ozaj dno. To myslíš, že každý nevie že to píšeš ty a píšeš aj za sudkyňu. Tebe nie je pomoc, si fakt úbožiak, tak len píš, klam a opisuj si. My máme čo robiť a ty sa hraj….

     • Anonym povedal:

      Ubezpečujem Vás, že to určite nepísal pán Hajdúch! Očividne Vám chýba potrebná súdnosť, aby ste rozoznal, že to vôbec nie je jeho písomný štýl. Tiež Vaš štýl sa nedá prehliadnúť, raz mu tykáte, raz mu zase vykáte, ale nik neprehliadne, že vždy je to tá istá M-zlátanina!

      • Anonym povedal:

       Takže okrem Hajdúcha sa k téme Martaus vyjadruje na obranu Hajdúcha ďalší .ebnitý ?

       • Anonym povedal:

        Stare porekadlo hovori: „Aky pozicias, taky vrat“, preto Vam toho „ .ebnuteho“ obratom vraciam. Koniec koncov, ten opravdu lepsie pasuje k Vasmu IQ, a navyse Vas predsa kazde rano pri holeni priatelsky pozdravi …!

   • ja povedal:

    Zase sa nudíte?
    Nebojím sa ani úplatných sudcov ani mafiánov nasatých na naše dane. A nie nemám čas sem furt chodiť, nežijem z úplatkov ako z nakradnutého, musím chodiť do práce!!! A nemám ani fondy v Amsterdame ani bezhotovostné vklady od anonymov na účte.

    Čo sa týka Krivulčíkovej, tak tá vydala asi tri alebo štyri rozhodnutia za 3 roky v spojitosti so mnou a všetky Krajský súd zmenil, ja myslím, že u nej to bude celoživotná tradícia a nemyslím, že je až tak hlúpa sudkyňa, keď jej všetko opravujú, ja dobre viem, prečo to robí. A nemám ani trestný čin ani priestupok ak ma tu ktosi krivo obviňuje a to sú veci overiteľné. Aj preto chápem, prečo to teraz Martaus skúša cez sudkyňu. Že ochrana osobnosti :-D, ako môže súd chrániť chrapúňa ?!?

    • anonym povedal:

     Pravda, nežiješ z nakradnutého, doteraz si žil s Martausovho a teraz žiješ na úkor rodičov. Ale v 40 ke by si už mohol byť samostatný. A je pravda, všetky tr.oz. ti boli odmietnuté, vždy si klamal, si uznaný vinný aj v priestupkoch a si trestne stíhaný, neviem ako to súd vyhodnotí, ale lekári to týranie vyhodnotili jasne. Tak sa chlapče spamätaj. Čo ti bráni mať fondy, len to by si musel niečo robiť, okydávaním na internete a chlastaním po krčmách sa nezarába.

     • Anonym povedal:

      za A, ak by som žil z Martausovho, žijem predsa z nakradnutého, čiže to nemá logiku

      B, celý život som živil svoju rodinu nadštandardne, keďže sama Martausova dcéra prehlasuje, že ja by som vraj za 1000€ vraj ani nevstal do práce 🙂 (martaus zarába 645€ v lieskove plus 175€ od mesta)

      C, lekári vyhodnotili iba to, že Martaus ktorý si v 2015 tom spravil dáku modrinu (lebo mu to jeho ženuška spravila) a bol doma 8 dni, že to nebolo zranenie z popisu udalosti a určite nie na 8 dní, proste hanba…. klamár Martaus, lekárske vyšetrenia stáli tak 1000€ a nič z toho, ale však naše dane, z tych sa len kradne, tak to je jedno, že Ferino 🙂

 23. Anonym povedal:

  Tuná chýba už len:
  S pozdravom
  F.M.
  (súdne uznaný dobrý človek)

  • anonym povedal:

   Myslím, že súdne uznaný dobrý človek je vždy lepšie ako TRESTNE STIHANY ZA TYRANIE VLASTNEJ RODINY. Ja na mieste Hajducha tak sa hanbím vyjsť na ulicu a nie tu obťažovať chorobnými nezmyslami.

   • Anonym povedal:

    neviem čím to je ale mám desiatky známych, niekedy mi dajú aj iné mamičky malé deti na starosť a vedia, že som vraj ten údajný tyran… tak ale áno všetci sú sprostí len Martaus je svätý mudrc 😀

    A Martaus sám prehlasuje, že má sťažený spoločenský život, že nemôže chodiť do spoločnosti. Aj teraz v poslednej žalobe na ochranu osobnosti, ako mi povedal niekto… tak kto sa hanbí pre svoj život chodiť von ??

    Ako vždy slaboduché klamstvá pán Martaus, ste úbožiak!

 24. Anonym povedal:

  Vôbec by mi nevadilo keby sa takto pán m&artus aj podpísal.
  Ako som presvedčený aj o verejne jebn..tom Haj úchovi.

 25. Anonym povedal:

  Hajduch, kto by dal deti tebe na starosť a kedy, ved stále čumíš do počítača, alebo sa ožieraš v krčmách, nikdy si sa nestaral ani o svoje. Ako vždy podstatu a pravdu akože nekomentuješ, hlavne lekári preukázali, že si týral svoje deti, ty morálna žumpa. A to ako cynicky píšeš ako si napadol starého človeka Martausa to je vrchol, to je jedno koľko marodoval či 8, alebo koľko dní. Ty patríš chlapče do basy , alebo na psychiatriu.. A že si zarábal viac ako tisíc E, to neznamená, že sa mali pri tebe dobre. Poznáme ta aký si chorobný lakomec, ani kamošom pivo nezaplatíš. Škoda na teba čas, zase sa zhrb k počítaču a celú noc udávaj, ohováraj a opisuj – a znova vylep nejaké plagáty, ved nemáš čo robiť,o deti sa ti stará Martaus a vidíme že dobre.

 26. Anonym povedal:

  No tak asi nemáte pravdu 🙂
  A čo sa vašeho vplyvu na tie deti týka skôr si myslím, že ich týrate pán Martaus. Dohnať deti po rozvode na detskú psychiatriu, to chce hodne zákerné srdce, nuž ale tak vaše…
  Je komické, ako ho obviňujete z „čumenia do počítaču“, keď z tej štylistiky dobre vidno pán Martaus, že ste to vy.

  • anonym povedal:

   sorry, ale martaus nepíše tisícky komentárov do blogov,fb, you tube,deníky,týaždenníky…… udania, plagáty každý deň, doobeda, poobede, v noci….. chápem má to diagnozu a oi tí lekári preukázali že deti majú problémy následkom otcovho správania a konania, to len na okraj hajduch a ano martaus nemoho žiť 4 s vnúčatami normálny život, lebo denne ich musel fyzicky chrániť pred tyranom hajduchom, to je ten počítačový super hrdina čo dáva rozumy všetkým a sám dokázal iba týrať deti a žiť na účet iných…

   • Anonym povedal:

    Toto su primitivne vylevy dusevne choreho cloveka.

   • Anonym povedal:

    no martaus za mladi keď trtkaval nemal čas na PC, ved ho nevedel ani ovladat, zato teraz ho ma až moc, zostarol

    • Anonym povedal:

     ….a co nam vlastne chcel spisovatel oznamit? Treba najprv rozmyslat a potom nieco zmysluplne napisat. Toto je predsa sprosta hovadina a trapnost na N-tú!

 27. občan povedal:

  Martaus počíta a Janás inkasuje, no hanba!
  https://www.facebook.com/buducnostprepb/videos/762043717480047/

 28. Martausov Kat povedal:

  Toto mi už príde cez čiaru, prišla ponuka na odstránenie L. H….

 29. Anonym povedal:

  Ponuka na odstránenie Hajdúcha?
  Toto mohol napísať iba duševne narušený jedinec – ako je aj samotný Hajdúch!

  • Anonym povedal:

   Pán Martaus, vám to musí riadne pripekať v tej prašine! Dosť, že otravujete so svojimi problémami ľudí okolo seba i v práci, ešte aj po internete sa ukájať, veď to je fakt choré!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.