Ing. Jozef Babušík

alt

Bydlisko:   Rozkvet 2060/127, Považská Bystrica(oficiálne udávaná, v súčastnosti už neplatí)
Vek:   44 rokov
Funkcia:   bývalý poslanec za Rozkvet
    nominant strany Smer, v roku 2009 vylúčený z poslaneckého klubu strany Smer
Povolaním:   živnostník

Pôsobí v nasledujúcich firmách:

Babušíkove firmy

(kliknutím zväčšíte)

Blízke osoby v podnikaní:

MUDr. Vladimír Svitek, Janka Budzovská, Ing. Miroslav Baculík, Ing. František Droják, Silvia Babušíková, Radomír Babušík, Ing. Juraj Janík.

Blízke firmy:

SVITEK s. r. o., JAMIS, s.r.o., K.M.O. s.r.o., PCO Plus s.r.o., VEKTRA, spol. s r.o. Panther s.r.o., BJ Group s.r.o.

(údaje tu uvedené sú z obchodného registra(foaf), kde bola zhoda preukázaná 50% a viac)

Zásluhy:  

Pre:

Proti:

Odhlasoval predaj mestského pozemku v Orlovom za smiešne nízku cenu. Ako poslanec a predseda výboru pre nezlučiteľnosť funkcií paradoxne dostal viac ako 15 mestkých zákazok v miliónových hodnotách. Firma písaná na jeho svokra BJ Group dostáva aj po prevalení aféry so zákazkami v roku 2008 s jeho firmou Panther ďalšie zákazky aj v roku 2009. Figuruje ako poslanec za mesto PB, ale presťahoval sa do Domaniže – Sádočné a trvalý pobyt má písaný na prevádzku jeho svokry. Developer roka 2009.

Podľa oficiálne zverejnených faktúr firmy Panther(2007/8/9) a BJ Group(2009) dostali z mesta:

za rok 2007 – 3 146 326Sk (104 439€)

za rok 2008 – 5 185 990Sk (172 143€)

za rok 2009 –    704 165Sk (3 317(P)€+20 057(BJ)€)

Spolu(zatiaľ): 9 036 481Sk (299 956€)


Údajné prezývky:

Údajné vlastnosti:

Tento obsah bol zaradený v Kto pre koho kope. Zálohujte si trvalý odkaz.

24 odpovedí na Ing. Jozef Babušík

 1. Guest povedal:

  Dodko Babušíkovie dosiahol viac ako slušný výsledok. Okrem zrušenia zbúrania svokrinej firmy pri výstavbe dialnice stihol ešte krásne podojiť mestský rozpočet. Skutočnosť že v Považskej nebýva je popri tých milionoch iba bagateľ.

 2. Guest povedal:

  Babušík a BJ GROUP
  Keď sa prevalili faktúry, Dodo prestal kasírovať na svoje firmy, a drobné stavebné zakázky zrazu dostala firma BJ GROUP. Čo je Budzovský, jeho švagor.

  Sídlo BJ Group je Kpt. Nálepku 564/6. Zagooglujeme – a na tomto istom webe je akási pripomienka k asanácii Nálepkovej ulice podpísaná:

  Ing. Jozef Babušík, ul. Kpt. Nálepku 564/6, 017 01 Považská Bystrica

  • Guest povedal:

   Dodko Babušíkovie je typický slovenský rádoby politik. Najkôr kritizoval Lackoviča vraj kradne a zneužíva svoju funkciu. A čo nám robí Dodko? nie len to isté ale a predsedá komisii ktorá ma dohliadať na zneužívanie funkcie. Zopár výkonov tohto revolucionára. Veľmi častý realizátor predražených mestských zákazok, je poslancom za mesto pritom býva v Sádočnom a ako poslanec nakúpil lacné pozemky v moštenci, ktoré potom lobingom a uplácaním úradníkov premenil na stavebné, netreba spomínať, že ich cena stúpla niekoľko násobne. Keď sa poviem zlodej kričí chyťte zlodeja poslanec Babušík môže poslúžiť ako ukážkový príklad.

 3. Guest povedal:

  oprava
  nie švagor ale svokor

 4. Guest povedal:

  Jozef, už sa zasa čosi na Teba chystá. Nebudeš relaxovať v Nimnici, ale vo ……. . Už nebudeš predseda Komisie na ochranu súkromného záujmu. A tak si to s touto funkciou dobre myslel. Taká typická bezpohlavná politická figúrka.

  • Guest povedal:

   Babušík sa vysmial všetkým poctivým voličom, ktorí ho v dobre viere na zmenu volili. Jediné čo dokázal je poriadne sa nabaliť na predražených mestských zákázkach, ktoré mu poprihravál Adam s ktorým chodieva na obedíky. Tá jeho funkcia na kontrolu nezlučiteľnosti a konflikte záujov je iba čerešnička na zhnitej torte.

   • Guest povedal:

    Mal by si ale lepšie kontrolovať svoj súkromný majetok S., ktorý na výjazdoch do susedného okresného mesta B. ….

    • Guest povedal:

     To v ktorej časti okresu myslíš? Myslela som si že má pozemky iba v Moštenci, kde lacno kúpil, potom inicioval zmenu územného plánu a teraz predáva bývalé role ako stavebné pozemky. Tak aj takto môže dopanúť bojovník proti Lackovičovej chamtivosti. vodu kázal a víno pil či ako sa to hovorí…..

     • Guest povedal:

      Tu sa asi myslel hnuteľný súkromný majetok S. Mimochodom, Jožin sa na zákazkach mesta z poslancov nabalil najviac. Teraz poplatí zopár poldeci chlapom v Sádečnom, zvolia ho za richtára a z dediny si urobí súkromné Kocúrkovo. A do smrti bude žiť vo svojej gubernii ako čestný a bohabojný človek.

 5. Guest povedal:

  Dodko B.
  Dodino, ako ďalej ? Budú aj v Sádočnom nové chodníky ?

 6. eee povedal:

  isto
  Bo chlapcom tu ešte nič nepoplatil lebo je lakomy ako každy poritnik a mame tu inych kokosov tu vladne ešte tvrdy komunizmus takže nema šancu a možno

 7. Guest povedal:

  lakomec
  boha jeho ten keby taku dobru svokru nemal tak hovno ma invalidko

 8. Guest povedal:

  Kašlať na babušíka, oveľa viac neplechy robí Janas a jeho družina.

 9. Guest povedal:

  toto je seriózny chlapík, ohováračky nato by vás bolo všetkých, tak napr. povedzte mi príklad prečo vám leží tak v žalúdku a vlastne podajte aj trestne oznámenie rovno, aha všetko výmysly… dovidenia

 10. Guest povedal:

  vymysly ??? ved ta uz nezvolili,tak neplac,a ihriska cosi porobil tak je vsetko na p.cu! zavriet vas vsetkych,janas je aspon cestny ,ten nic nestavia!

  • Guest povedal:

   Pan x poslanec Babušik robi nabor pracovnikov na pracu na Cypre,velmi dobre finančne ohodnotenie.

 11. Guest povedal:

  Pre ing. Balušíka!

 12. Guest povedal:

  ak pre babusika tak si treba zobrat z domu peniaze.tam nezarobis len svoje prejebes.

 13. Guest povedal:

  Kto nepozna Babušika JOža,davame do pozornosti,POZOR na jeho osobu a činos podnikania,zvlašt zamestnanci,resp.čierny zamestnanci Vam porozpravaju smutne epizody.

 14. Anonym povedal:

  Tak takto sa šafárilo?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.