Ing. Jozef Keruľ

alt

Bydlisko:   Rozkvet 2031/60, Považská Bystrica
Vek:   52 rokov
Funkcia:   poslanec za Rozkvet
Funkcia:   člen Mestskej rady
Funkcia:   člen komisie pre financovanie a hospodárenie
   

kandidát na poslanca za HZDS (2006)

kandidát na poslanca ako  “ nezávislý “ ( 2010 )

Povolaním:  

bývalý viceprimátor,

riaditeľ  MDS, a.s.

Člen dozornej rady:   bývalý člen – Mestská dopravná spoločnosť, a.s. Považská Bystrica (od roku 2006)

Ďalší členovia dozornej rady Mestskej dopravnej spoločnosti:

Ing. Ľubomír Kubovič, John Trabelssie, Jozef Šebák, Mgr. Michal Krnáč, Anna Halasová, Ing. Ľubomír Prchlík, Ing. Vladimír Podoliak.

Bývalý člen dozornej rady:   Mestské športové kluby Považská Bystrica, s.r.o. (2000 – 2007)

Ďalší členovia dozornej rady Mestských športových klubov počas tejto doby:

Alena Ondičová, Ing. Jozef Mitošinka, Ing. Ľuboš Lackovič, Ing. Pavol Mikuš, Ing. Igor Gubala, Ing. Jozef Čekan, Ing. Pavol Jurčík, Ing. Vladimír Bačík, Ing. Jozef Šebák, Dušan Hošták.

Pôsobil vo firme:

TEMPUS s.r.o. v rokoch 1996 – 1999

Blízke osoby v podnikaní:

Ing. Marián Maďar, Jaroslav Maturkanič, Miroslav Hanulík, Eva Hanulíková.

Blízke firmy:

ELVYS s.r.o., B.A.B. – ELEKTRO, s.r.o.

(údaje tu uvedené sú z obchodného registra(foaf), kde bola zhoda preukázaná 50% a viac)

Zásluhy:  

Pre:

Proti:

Odhlasoval predaj mestského pozemku v Orlovom za smiešne nízku cenu. Bol viceprimátorom za Lackoviča.


Údajné prezývky: – pornoherec Dodo

Údajné vlastnosti: húževnatý, výrečný.

Tento obsah bol zaradený v Kto pre koho kope. Zálohujte si trvalý odkaz.

48 odpovedí na Ing. Jozef Keruľ

 1. Guest povedal:

  vlastnosti
  áno je huževnatý a výrečný, ale len pre seba a pre občanov mesta žiadne výsledky

 2. Guest povedal:

  Pán …….
  Ako viceprimátor Laca sa podieľal na vštkých jeho aktivitách. Schytal za to stoličku riaditeľa MHD, .Teraz každého obviňuje, len on je svätý. Všetko kritizuje , je proti všetkému čo mesto robí a predloži sem tam nejaký návrh, ktorý ani nieje z jeho hlavy, ale neskôr to hádže ne hlavu vedenia mesta. Opovážte sa však predložiť nejakú požiadávku na nejakú, čo i len nejmenšiu požiadávku na zmenu cestovného poriadku, alebo zmeny trasy, to je potom rečnenia, že to nie možné, to musí spraviť ten a ten to a to ale čo on navrhne na MZ to je podľa neho jediné správne rešenie veci, aj ked je to často očividná blbosť.Doposiaľ visí bilbort s jeho portrétom na výmeničke na otoči linky č.3na SNP podobne ako aj Poliačika a Hladkého na samoobsluhe pri Zástavke linky č.4 na Hlinách. Skúste však niekde vylepiť plagát, že niekto poriadá tanečnú zábavu a ak Vás pri tom prichytia, dostanete mastnú pokutu, ale pánom kandidátom sa to všetko prepáči.Keby apoň si dali predvolebné sľuby vytlačiť na hajzelpapier, aby pospolitému ľudu aspoň na niečo boli užitočné .

  • Guest povedal:

   Z duše mi hovoríš, priateľ môj. Akurát nie si úplne presný. Bilbord Hladkého a Poliačíka nie je volebný ale ďakovný občanom, že im dali hlasy do parlamentu. A je riadne zaplatený. Pokiaľ bude niekto lepiť plagáty na tanečnú zábavu tam , kde je to dovolené, nech sa páči. Ale pokiaľ ich bude niekto lepiť na autobusové zastávky, potom nech mu dajú mastnú pokutu. Podmienka je, že ho musia pritom chytiť. Ale Teba zdá sa, sú normálne veci cudzie na hony. Skús sa radšej zamyslieť, ako by si zabránil lepeniu plagátov na zastávky MHD, ktorým šéfuje, Tebe ležiaci v žalúdku, Keruľ. Ak na niečo rozumné prídeš, tak sa ohlás. Ušetríš mestu finančné prostriedky a možno aj odmenu dostaneš.

   • Guest povedal:

    Ako sa to vezme či volebný alebo ďakovný… Je to normálny volebný bilbord akúrat je cez neho kúsok prelepené bielym Ďakujeme.
    A máš pravdu oblebené zástavky to je hnus, paprče dolámať.

  • Guest povedal:

   Pozrite si zastupiteľstvo z 21.10.2010 ako vystupoval pán Keruľ, tie jeho pripomienky ku všetkému – len aby sa zviditeľnil a ako by teraz len on mal pravdu a počas volebného obdobia čo spravil konkrétne pre občanov. Áno máte pravdu, keď mal v minulosti niekto nejakú požiadavku za občanov na zmenu cestovného poriadku, alebo niečo iné tak jeho odpoveď bola tak ako píšete. Pozrite si záznam z tohoto zastupiteľstva a hneď si urobíte obraz o všetkých poslancoch. Niektorí až veľmi okato si robia predvolebnú kampaň. Dalo by sa o tom písať veľa, ale všetká česť tým poslancom, ktorí to povedia tzv. svojou rečou a tí sú najhorší. Nezastávame si nikoho ale na tomto zastupiteľstve to bolo také priehľadné a vyzeralo to tak, ako by niektorí poslanci tam za minulé obdobie ani neboli – všetko odsúhlasili a teraz to vytýkajú a to aj svoje súhlasné stanoviská. Je veľmi smutné, že až teraz na konci volebného obdobia sa prichádza na nedostatky, ktoré sa na MsÚ udiali /Mariánske námestie, krytá plaváreň, atď./ A čo zodpovední pracovníci na MsÚ – Ing. Adam, hlavný kontrolór, Ing. Appel, bývalí viceprimátor/. Dobrý návrh si mali dať vedúci oddelení na MsÚ – znížiť platy a nebrať tak vysoké platy a hneď by sa ušetrilo/.

   • Guest povedal:

    mne sa paci ako reaguje a ze sa ukazoval,on a matusik stale diskutuju,nic nove,naopak nemaju nic spolocne s novym vedenim ,tak si to mozu dovolit a ty prestan trepat o kampani,iny sa zobudzaju co spali!!!!!

    • Guest povedal:

     Áno diskutujú, ale pán Matušík je oveľa lepší aj so svojimi diskusnými príspevkami, je to človek, ktorý naozaj vie, čo rozpráva a všetko povie tak, ako si myslí a je ochotný sa rozprávať aj s občanmi, vždy si nájde čas a nejde mu o svoj prospech tak, ako niektorým. Všetko si musí zabezpečiť a vytvoriť sám ako živnostník. Jeho diskusné príspevky na zastupiteľstve 21.10.2010 boli dobré a má moje uznanie.

 3. Guest povedal:

  Mne sa tiez pacili obidvaja, ako jedini poukazali na nehoraznu drzost ako sa kradne v realnom case na marianskom namesti adam aj s novakom dokonca tvrdili ze onicom nevedia a pritom sadecky mal prace s preberacim protokolom podpisane, nehorazna drzost na obcanov tohoto mesta a blbi poslanci to nakoniec schvalili no otrasne

  • Guest povedal:

   kto ten preberací protokol podpísal, veľ to sa dá zistiť

   • Guest povedal:

    Adam kto iný?ten Sádeckému všetko pripravoval a zariadil aj akože výhru v elektronickej aukcii, veď Sádecký sa čoskoro rozkecá, na spoločné dovolenky,opekačky a hlavne delenie ulúpeného zisku sa nezabúda. Sádeckého reči v krčme v Domaniži keď bol pánom bystrice a o všetkom vedel a mal vplyv sa tiež nezabúda. Božie mlyny melú pomaly ale isto a ešte nedomleli.

 4. Guest povedal:

  aj že vystaval kruháč pod Rozkvetom. Škoda že nespomenul že naprojektoval atómovu elektráreň v Temelíne.

  • Guest povedal:

   nenadávaj, hlasoval proti na finančnej komisii, mne skôr prekáža že Haviar má na svojich plagátoch dialnicu to je totálny paradox, nestačí že sme boli oklamaný na vyvolaných investíciach ešte sa tým chváli, no Stanko my viem že tam tvoja firma robila aj inzeráty v televízii si mal.

 5. vito povedal:

  Vymazané príspevky.
  Prestane urážať kandidátov a útočiť na ich fyzické predispozície.

 6. Guest povedal:

  pri hlasovaní o odpredaji chodníka radšej si išiel dať kávu,no potom cez autobusárov zosnoval petíciu proti predaju.Šikovný ten náš Dodko

 7. Guest povedal:

  Ing. Keruľ
  Pán Keruľ, pozrite sa na seba na posledných zastupiteľstvách, čo robíte pre občanov mesta, dajte nám odpoveď. Ale to bolo všetko pred voľbami a Vám išlo asi o to aby ste sa zviditeľnili a po voľbách keď ste už zvolený tak Vám to všetko je jedno?A ako riaditeľ MDS tak sa zamyslite nad tým ako budete riešiť MHD v prímestských častiach tak, aby to vyhovovalo občanov a aby nemuseli platiť v prímestských autobusoch a potom ešte v meste aj na MHD, kde nnie je možné využiť prestup. Prečo občania niektorých mestských časí si sadnú na autobus a dovezú sa cez celé mesto až do Tesca? Dajte prosím Vás odpoveď, alebo sa za to ako zvolený poslanec hanbíte?

 8. Guest povedal:

  Ách,Jožko,Jožko.Hlavne,že si sa pred voľbami predvádzal ako Hurvínek.Vyvreskoval si,aký je na hovno rozpočet a ako to s mestom ide dole vodou a aj ty si odsúhlasil na poslednom zastupiteľstve nekresťanský Janasov plat.

  • Guest povedal:

   nezavisly poslanec Jozko,Dodko…
   Tupci a magori Rozkvetacki vysvetlite mi za co a preco ste ho volili? co teraz placete?

  • Guest povedal:

   Pan r.KERUL..
   Zverejnite vas plat a odmeny za posledne 3 roky ked vsety vase straty doplaca mesto a cestujuci..

 9. Guest povedal:

  To čo sa tu píše o Ing. Keruľovi je veľká pravda. Pred voľbami vystupoval tak ako píášete a to len preto, aby sa dostal do zastupiteľstva. Prečo teraz tak nevystupoval a nedal návrh, aby taký vysoká plat nebol novému primátorovi schválený. Ale na čo by to robil, veľ on už dávno vie čo má robiť. Nevie ani odpovedať na otázky, ktoré sú mu to položené. Uvidíme, čo bude robiť ako staronový poslanec – či vôbec niečo spraví pre obyvateľov. Pán Ing. Keruš už sa konečne zobuďte a robte tak, aby sa obyvatelia mali dobre a nie len Vy ako riaditeľ MDS, atď. Ďakujeme. Prosím prečítajte si príspevky a odpovedajte na ne, keď Vás nazaujímajú nepodstatné veci tak aspoň ako riaditeľ MDS odpovedajte, čo sa týka MHD. Veď ste poslancom pre ľudí, alebo nie? Ďakujeme.

 10. Guest povedal:

  A prečo vi veční kritici,mu to nejdete povedat na zastupitelstvo,no preto,lebo tam by ste boli videní.čo vám v tom bráni.?

 11. Guest povedal:

  Pre ľudí urobí také isté veľko hovno ako doposiaľ!
  Ako poslanec si hľadí osobne kšefty a poisťuje si tým i stoličku riaditeľa MDS!!

 12. Guest povedal:

  už sme mu to povedali aj osobne a vyhovára sa, že všetko závisí od mesta, že on by to rád spravil, ako keby on nebol poslancom a nepovedal, že pre občanov treba v MHD spraviť čo najviac a nie dávať obrovské zákazky pre podnijkateľov, na to ale peniaze mesto má. S tou stoličkou je to asi pravda, kde by sa mal tak dobre

 13. Guest povedal:

  Dodko Kerúľ,ale ti Smatana dal keď sa ťa spýtal ako chodíš do práce autom? a či vari mestskou hromadnou dopravou. Dodko šiel si ty vôbec niekedy autobusom keď im tak šlendránsky šéfuješ že rok čo rok je väčšia strata? Smatana u mňa získava každým zastupiteľstvom plusové body.

 14. Guest povedal:

  MDS
  to by musel byť zázrak, keby pán poslanec a riaditeľ MDS išiel autobusom. A ešte väčší zázrak by sa musel stať, keby tento poslanec presadzoval svoje návrhy pre občanov. Už tu o ňom bolo písané, že vždy povie – „on s tým nemá problém“. Asi sa drží toho, že nemá problém iba s presadzovaním návrhov pre svoju osobu a nie pre občanov. Len si ho všimnite ako sa správa „suverenne“ keď presadzuje niečo, čo je v prospech neho a tých vecí, ktoré chce, aby boli schválené a ako sa začne správať, keď ho niekto začne kritizovať, prípadne sa ho niečo spýtať na MDS, prípadne pre občanov.Vtedy sa vyhovorí na mesto, že za všetko je zodpovedné mesto a v konečnom dôsledku on ako poslanec nič pre občanov. A ešte niečo – odpoveď pána Ing. Keruľa na stránke pani Mgr. Beranovej – odpovedal tam, že v priemyselnom areáli v P. Podhradí je zamestnaných cca 2000 ľudí a v Šebešťanovej cca 900 ľudí. Je to pravda?

 15. Guest povedal:

  re
  Určite je to pravda s tými číslami, no ing. Keruľa a ani nikoho v MDS ,nenapadlo, že ľudia chodia do práce na 06,00, resp.07,00, hod. a teda podľa toho aby bol cestovný poriadok upravený + minimálne 10 – 15 minutová rezerva,lebo robotníci cvikajú, prezliekajú sa – nejdú v obleku ku stroju ako Kerúľ do kancelárie!
  Taktiež ukončenie smien možno o 14,00, 14,30, 15,00 15,30 hod. potom ešte čas na umytie, prezlečemnie sa a príchod na zastávku MHD!
  No na toto by musel mať niekto v MDS mozok aby ho napadla takáto súvislosť.
  Potom by ich možno mohlo napadnút to, že by obišli tie firmy a urobili prieskum pracovnešj doby – a podľa toho sa robili grafikony.
  Dokonca Tí múdrejší by sa spýtali zamestbávateľov, odkiaľ majú pracovníkov / kde bývajú/ a hneď by vedeli ktorým smerom a aké treba spoje!
  No to je na vedenie MSD moc – moc na ich myslenie a chápanie!No a aj načo, veď prídu zadarmo dotácie!
  Firma ktorá chce niečo pozítívne vytvoriť si robí prieskum, marketingové veci a pod. Ale to robia firmy, ktoré majú schopný managment a musia na seba zarobiť samé.
  MSD požiada mesto o dotácie a je vymalováno!

  • Guest povedal:

   mds
   Veď to by museli sa zdvihnúť zo stoličky a ísť do terénu a komu by sa chcelo? Veď nedokážu sa zorientovať so svojimi vecami – chýbajúce cestovné poriadky, alebo bohužial poškodené – za to však nemôžu, ale keď je poškodený tak ho prelepím novým, ktorý sa dá vytlačiť aj u nich na firme. Je toho veľmi veľa čo by mohli spraviť.

 16. Guest povedal:

  MDS z 27 milionov na 46 milionov!!! Za 4 roky!
  MDS požiada o dotácie a vymalovano. No to je pravda, ale 27 milionov mesto doplácalo v roku 2007 a teraz je to 46 milionov SK. To asi nie je pravda!!! To chce podrobnú analýzu. A nech to dajú do noviniek, Obzoru. To som zvedavý!!! To predsa nie je normálne a je to NEMORÁLNÉ!!!

 17. Guest povedal:

  Uz tu dotaciu poslanecke ovecky odsuhlasili?

 18. Guest povedal:

  MDS novy cenovy vymer
  pan primatorJanas a pan poslanec Kerul DAKUJEME, DAKUJEME..to ste nam volicom urobili radost lepsie socialne ceny MHD ste nemohli ani dat..a srdecny dik patri aj posrancom ktori vam to odklepli…bodaj by vam gumy na autach vyfucali….

 19. Guest povedal:

  re
  Ozaj – toto sa môže stať iba v Považskej Bystrici za vedenia mesta socianoného demokrata súdruha primátora Janasa!
  Chápem, že idú ceny PHM hore a pod. no NIKDE a NARAZ sa nepodarilo ceny zdražieť 10 x – píšem aby nevznikol dojem že ide o preklep DESAŤ -krát ako v P.B.
  Cena lístka pre invalida bol 0,03 centa – teraz je 0,30 !!!
  ĎAKUJEM Vám za všetkých invalidných dôchodcov v Pov. Bystrici a ich rodiny!!
  Tiež dieťa – ako dospelý, fuj hanba Vám!!
  Ak má niekto možnosť – prosím o preposlanie toho mailu vedeniu mesta!!
  S pozdravom Stanislav Šedík

  P.S: Urobiť spoje do Šebešťanovej pre robotníkov, aby mohli chodiť do práce MHD a nie autami to debilov v MDS nenapadne a tým aby si zvýšili tržby. Chlapi nadávajú – denne tam príde min.100 aut!!!

  • Guest povedal:

   Janas Sopčák ale aj dalsí toto je dovod kej ste si dali tie královské platy? Tomu debilovi čo tu stále obhajoval genialitu Sopčáka by som prviazal gule za mestský autobus. Zdvihnút paprču za 0,66€ za jednu jazdu móže iba pokryteck.

 20. Guest povedal:

  mestské zastupiteľstvo
  Keď pozeráte viackrát mestské zastupiteľstvo v našich mestských televíziách tak každému normálnemu občanovi musí prísť zle keď vidí tých poslancov, ich pretvárka, ich vystupovanie, ich pripomienky – úplne sú to pripomienky len v prospech nich a nie v prospech občanov. Čosi hrozné. Česť tým, čo mali pripomienky pre občanov.

 21. Guest povedal:

  mds
  kerul hrabal a bude hrabať vždy iba pre seba! a že mds má stratu? no a čo ! ľudia to zaplatia.

  AK NIEKTO NEVIE VO FIRME, KTORÚ RIADI HOSPODÁRIŤ – NECH PRENECHÁ MIESTO SCHOPNEJŠÍM. PS: len kde by sa potom nabaľoval, že…??????????

 22. Guest povedal:

  Kerul pojde kandidovat na primatora..

  • Guest povedal:

   to buje zase pornofociek

  • Guest povedal:

   No neviem – veď v MDS má perfektný flek,- bez starosti.
   Jedinou starosťou je vytiahnúť každý rok z mesta viac a viac peňazí – čo sa mu mimochodom veľmi dobre dar!
   No ale na to má účtovníčky vo firme aby to pripravili.
   Teraz MDS nafasuje asi 1,25 mil. Eur!
   To si Jožino a Ferino Netušík pomastia bruška – samozrejme i majiteľ firmy MDS!

   • Guest povedal:

    pomasti si aj transparetný karolko
    nezabudnite ani na transparentného karolka ktorý dostáva pravidelnú rentu od majiteľa za dobre odvedenú prácu lepšie povedané dobre odvedené peniaze z rozpočtu a ktohovie či sa neujde aj mikimausovi
    rok čo rok sa odvádza viac a autobusy tie isté a linky klesajú takéto rozkrádanie sa deje asi len v mogoňove

  • Guest povedal:

   konecne niekto dobry mudy a zodpovedny ! PB konecne povstane z popola !!!!!!!

 23. Guest povedal:

  dostava?rentu?,chod to povedat policii a nie tu nariekat!mujec

 24. Guest povedal:

  Kerulovi malo ludi siaha aspon po päty a to vas trapi…je to rozumny intel.clovek..

  • Guest povedal:

   Presne Jožko Kerulovie bol snaživý za Lackoviča, potom za Adameho a teraz líže paty transparetnému Ananásovi. Je poslancom je riaditelom zamestnáva ferinovu netušíkovu dcéru no radosc mu žic mogoni.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.