Ing. Juraj Pekár

Pekar

Bydlisko:   Rozkvet 2033/71-57, Považská Bystrica
Vek:   53 rokov
Funkcia:   poslanec za Rozkvet
    nominant strany Smer
    člen Mestskej rady
    predseda komisie pre výstavbu
Povolaním:   technik
Člen dozornej rady:   Mestské lesy Považská Bystrica, s.r.o. (od roku 2007)

Ďalší členovia dozornej rady Mestských lesov:

František Matušík, Ing. Stanislav Haviar, Ing. Ľubomír Kubovič, Jaroslav Petrík, Ing. Jozef Šebák

(V roku 2007 Ing. Peter Pekár bol taktiež člen dozornej rady, rodinné príbuzenstvo neznáme)

Zásluhy:

Pre:  

Používa spisovnú slovenčinu. V chladnom počasí nosí peknú baretku, vzdialene pripomínajúcu A je to.

Proti: 

Odhlasoval predaj mestského pozemku v Orlovom za smiešne nízku cenu s vyjadrením pre týždeník Obzor, že rozdiel v cene 6388€ je zanedbateľný. Nad dôležitosťou ako prednesie svoje myšlienky a nápady, by aj Šalamún krížený s Dzurindom neveriacky krútil hlavou. Bol členom niekoľkých politických strán a teraz je zaručene zezávislý.


Údajné prezývky: Lietajúci tanier.

Údajné vlastnosti:

Tento obsah bol zaradený v Kto pre koho kope. Zálohujte si trvalý odkaz.

39 odpovedí na Ing. Juraj Pekár

 1. Guest povedal:

  zabudli ste napisat ze aj tento ludovy rozpravac a vseved bol drzitelom cervenej knizky

  • Guest povedal:

   Dovolím si upresniť, že išlo o veľmi „uvedomelého“ a aktívneho držiteľa červenej knižky. Teda len potial pokial bola oná červená knižka v kurze. Dnes na ňu akosi pozabudol, nič by mu to totiž neprinieslo.

   • Guest povedal:

    Veď taký Pekár aj je. Tára svoje uvedomelé drísty už tretie volebné obdobie a sprostí mogoni to žerú. Vraj preceda stavebnej komisie on čo v živote pri stavbe nebol. A takto funguje naše mesto. Komunisti znovu pri koryte.

 2. Guest povedal:

  šak na to je tu diskusia aby sa každému mohlo niečo zaujímave dopísať

 3. Guest povedal:

  k panovi Pekarovi
  spisovnu slovencinu zaiste pouzivat vie a musi nakolko jeho zena je (alebo bola) slovencinarkou na SPS PB. doma urcite dostaval znamky za jeho prejav, nakolko je tazko pod papucou.

  • Guest povedal:

   spisovnú nespisovnú mňa tie jeho premúdralé drísty zdvíhajú zo stoličky. Je to môj názor ale myslím si že bývalý súdruh poslanec sa asi doma k slovu moc nedostane a tak si to vynahrádza kecaním na zastupiteľstve a občas do TV. Doteraz je výsledkom jeho drístania iba zopár polepených chodníkov a poriadne predražené parkoviská. Naposledy som zaregistroval ako sa súdruh Pekár zastával ceny za jedno miesto samizdá 80000 korún. Súdruh poslanec, zato postavím garáž, ale tomu asi vy nerozumiete lebo stavbár nie ste a ani nebude to vás v KSČ nenaučili.

 4. Filip A. M. Zvědělík povedal:

  Pán poslanec Pekár
  Pán poslanec Pekár má moju plnú podporu, jeho návrhy sú v súlade s najvyššími záujmami obyvateľov sídliska Rozkvet. Je dobre a potešujúce, že obyvatelia sídliska Rozkvet majú poslanca, ktorý je vždy na ich strane a háji ich záujmy. Pánovi poslancovi Pekárovi ide v prvom rade vždy o občana a o záujmy občana. Osobný prospech je pre pána poslanca Pekára neznámym pojmom. A to iba zvyšuje už aj tak dosť vysoký morálny kredit pána poslanca Pekára.

  • Guest povedal:

   Ten Zvedelík je členom Smeru? Takéto pi….iny som už dávno nečítal. Zbytočné reagovať, pretože to je horšie ako vulgárny príspevok.

   • Guest povedal:

    neviem
    Či p. Zvedlík je členom Smeru alebo nie je to veru neviem , ale ak by bol, tak to by bola pre Smer pohroma, lebo jeho prejavy mi pripomínajú 80 roky a budovanie komunizmu a jeho vyjadrovanie je až príliš uvedomelé… a myslím si že dokonca naškodu aj pre tých ktorých obhajuje, lebo obhajovať neohájiteľné je ťažé a doslova nemožné a on obhajuje kuboviča, sádeckého a to je aj na mna silná káva…,asi bol na školení u p. Briestenského, lebo aj on písal ódu na radosť na dialnicu v duchu SZM a toto je čosi podobné.

  • Guest povedal:

   Dobre je byt komunistom s americkou kravatou na krku.

  • Guest povedal:

   Bež už do prdele a neotavuj svojimi uvedomelými sprostosťami !!!

 5. Guest povedal:

  (V roku 2007 syn Ing. Peter Pekár bol taktiež člen dozornej rady) ???

 6. Guest povedal:

  „Môj muž by si nikdy nedovoli po dome chodit iba v trenkách“ – Mária Pekárová (manželka) – koniec citátu

  • Guest povedal:

   To je dobré a v čom teda chodí? Nebodaj v obleku? A na plavárni ma skafander? Ako taký človek môže potom pochopiť nás 99% čo v tých trenkách dokonca aj bez nich po byte chodíme teda neviem.

 7. Guest povedal:

  re
  Po akom dome? Však bývajú v paneláku!
  Nemyli si dáma pojmy??

 8. Guest povedal:

  re
  Ozaj inteligent!
  Trenky sa nosia na zakrytie intimných mužských častí.
  Nakoľko asi žiadné nemá – nechce trenky urážať!!

 9. Guest povedal:

  Počul som, že tie jeho drísty už nebavia nikoho ani v stavebnej komisii. Či sú to poslanci alebo občania nominovaní do komisie, všetci po troch hodinách jeho vedenia komisie z nej utekajú. Rád sa počúva, tára od veci, skrátka predvádza sa. Čo som počul, rokovania bývajú aj 5 hodinové a pritom celý program nebyť jeho zbytočných vstupov by bol prejednaný za 2 hodiny.

 10. Guest povedal:

  Staviteľ
  Nechápem, prečo členovia komisie majú nejaké výhrady voči určite mnohým podnetným diskusiam a myšlienkam svojho predsedu?
  Ako si niekto dovoli mať taký kacírský názor,- že aký to staviteľ?“
  Veď pán ing. každé ráno vstáva a už týmto je staviteľ – od slova stavať a jeho gramatických možnosti!
  Tým má preto u mňa absolútnu dôveru a držím mu palce!
  Na druhej strane som ja zasa rád, že som sa s takýmto
  “ odborníkom“ zatiaľ nemusel stretnúť.
  Teda Vážení členovia komisie, chceli ste mať funkcie tak si ich zaslúžte, hoc a počúvaním jalových drístov, pretože ste všetci viac – menej rovnakí!
  Iba tárate a skutek utek!
  Nič pozitívneho už dlhšiu dobu nevidieť!!

  • Guest povedal:

   nuž tie komisie sú samí odborník. Ale Pekár ako šéf stavebnej je asi najväčší, jediné čo zatial dokázal, je mudrovať a opravovať gramatické chyby, betón videl iba z lietadla. Konkurujú mu iba zadlž firmu a z zlikviduj-Uharek v dopravnej a makaj ako šrób a dostaneš minimálnu mzdu Sklenáž v sociálnej. Proste paráda za parádou. Ale celý mogoňov aj s mestským úradom je paráda. Tak čo tam po nejakých komisiách a ich tajtrlíkoch.

 11. Guest povedal:

  Pozvánka
  M E S T S K Ý Ú R A D P O V A Ž S K Á B Y S T R I C A
  ___________________________________________________________
  Centrum 2/3, 017 13 Považská Bystrica
  P O Z V Á N K A
  Pozývam Vás na zasadnutie Komisie pre výstavbu, ktoré sa bude konať dňa
  02. 10. 2012 (t. j. utorok) o 14.00 hod.
  v zasadačke MsÚ Pov. Bystrica č. dv. 517 na 1. poschodí.
  Program zasadnutia:
  1. Otvorenie
  2. Kontrola plnenia uznesení
  3. Informatívna správa k zastavovacej štúdii – Šebešťanová, Závažie
  4. Požiadavky občanov a organizácií
  5. Diskusia
  6. Záver
  S pozdravom
  Ing. Juraj Pekár

  • Guest povedal:

   Dnešná stavebná komisia nebola, keďže ctení poslanci sa neuráčili prísť. Super, skvelí to zástupcovia ľudu.

   • Guest povedal:

    Údajne tam boli, ale Francišek Matušík, Sovík a ten nový Jaroš sa zdvihli a odišli a tým sa stala komisia neuznášania schopná. Hanba Vám PÁNI POSLANCI.

 12. Guest povedal:

  Kua, každá komisia má pomaly 30 členov, tak je jasné, že je problém dať dohromady takýto spolok humoristov

 13. Anonymný povedal:

  Stavebná komisia
  Nakoľko členovia sú už unavení z kecov predsedu, radšej na ňu nejdu a čas vyplnia zmysluplnejšie.
  V Bystrici sa aj tak nič nebuduje, tak takato komisia je pre mesto nadbytočná!

  • Guest povedal:

   Pán preceda Pekár a bývalý člen KSS je naozaj odborník-stavbár na pohladanie. Ale takých Janas potrebuje. Nič nevedia a ničomu nerozumejú, zato v drístaní kravín sú majstri sveta.

 14. Guest povedal:

  Podobná situácia bola aj na finančnej komisii, zrušila sa pre neuznášania schopnosť. Malo sa tam schvalovať predĺženie zmluvy s MDS do roku 2019. Vraj včera mali vštci poslanci mecheche na MDS, kde ich Dodko Keruľ presviedčal, aké je výhodné predĺžiť zmluvu. Len tak na okraj, ročne doplácame na autobusy 1,7 mil €.Ktohovie, koľko si hlavný primát a podpisovateľ zmluvy za tento lukratívny biznis zapýtal.

 15. mmm povedal:

  mmm
  nová info.Vie niekto o nehode služobného auta mestkého úradu PB v ktorom sa viezol pán primátor s futbalu.Tento pán transparentný totiš chodí na futbaly služobným autom. Tak ho majú radi že ešte v ten večer ho primátori bonzli keď im večer vyvolával aby mu spravili alibi že bol unich na jednaní vidíte akú hanbu máme v PB,

  • Guest povedal:

   a to ktoré auto? Audi? či octávia?

   • Guest povedal:

    Ten transparentný primat na služobnom aute sa vyvaža aj na prednášky do Nitry, Trenčína a ďalšie sukromné aktivity. Už aj vrabce na meste cvirikaju, že primát najazdil za 22 mesiacov bačovania na úrade, viac kilometrov ako Lackovič a Adame dohromady. Mesto je len dojnou kravou pre toho nenažranca.

  • Guest povedal:

   Aj na futbal služobným autom ?
   nová info. Vie niekto o nehode služobného auta mestkého úradu PB v ktorom sa viezol pán primátor s futbalu.Tento pán transparentný totiš chodí na futbaly služobným autom. Tak ho majú radi že ešte v ten večer ho primátori bonzli keď im večer vyvolával aby mu spravili alibi že bol unich na jednaní vidíte akú hanbu máme v PB,

 16. HAF povedal:

  Ale na vojně v Pardubicích byl na něj vždy spoleh. Já bych pro něj hlasoval vždy a všude.

 17. Guest povedal:

  tady je taky na neho spoleh, tady taky hlasuje za všechno co se mu řekne i za totálni pí…oviny. Zlodej verejních financií Karol Ananás je mimořádne spokojen.

 18. Guest povedal:

  Teraz som sa dozvedel, že janas chces zase predať pozemok pred manínom a ako pajáca nato použil pekára ktorý predsedá akejsi výberovej komisii no zbohom. Kam sa zase podejú peniažky? na janasove platy? A k Pekárovi. Čo môže bývalý komunistický káder Pekár asi tak rozhodovať ? Od svojich školských rokov bol len stranícky káder. Už na škole predseda fak. výboru strany KSS a potom stále v straníckych funkciachnekôr SDĽ a SMER. Ale keď blbí mogoni zvolili tohto komunistíka za poslanca tak im treba. Pekár okrem dristov nikdy nič reálne nerobil.

 19. Guest povedal:

  To myslite toho Janasa, ktorý pred cca rokmi za Adameho „vlády“ búrlivo proti predaju brojil?
  Že rodinné striebro sa nepredava a podobné kecy!
  Žeby sa odvtedy zmenila bonita uvedených pozemkov a prestali byť pre mesto podľa Janasovho vtedajšieho tvrdenia rodiným striebrom?
  Alebo sa vtedy bal, že ho obíde všimné??

 20. Guest povedal:

  Ten náš Pekár je televízna mogoňská hviezda, vždy keď zapnem TV PODLAŽIE tak sa tam na mňa škerí. Asi je dobre zapísaný u Janasa , veď ten určuje Galovičovi koho a kde bude filmovať a po jeho cenzúre sa čo spustí v telke.

 21. dedo povedal:

  Je to narcista,preto vzorne reprezentuje hlavne seba,ale aj primátora.Vo svojom prejave v TV sa vzorne doplňajú,sú vernou kopiou papalášov pred rokom1989.

  • Guest povedal:

   Tak zaujímavé je sledovať, ako nechal Šuko Ananás (takticky aby sa z toho naoko vyzliekol) „vyberať“ súdruha Pekarenka a ďalších poskokov budúceho kupcu pozemku pred manínom. Pozemku, ktorý Šuko pred pár rokmi nazval mestským striebrom, ktoré sa nesmie nikdy predať. Páni, v tejto pb neostane nič cenné. Multizlodej Ananás bude v pamäti ako primát, ktorý zanechal po sebe spúšť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.