Ing. Katarína Drevenáková rod. Mittuchová

drevenakova

Bydlisko:   Družstevná 284/12, Považská Bystrica
Vek:   49 rokov
Funkcia:   poslankyňa za Strojárenská štvrť, Jelšové, Hliníky (SMER, KDH, SDKÚ-DS)
    predsedkyňa Komisie pre financovanie a hospodárenie
    členka predsedníctva miestnej organizácie SDKÚ–DS
Povolaním:   ekonómka
E-mail:   kdrevenakova@zoznam.sk

Zásluhy:  

Pre:

Proti:


Údajné prezývky:

Údajné vlastnosti:

Tento obsah bol zaradený v Kto pre koho kope. Zálohujte si trvalý odkaz.

27 odpovedí na Ing. Katarína Drevenáková rod. Mittuchová

 1. Guest povedal:

  ex riaditelka ???
  Nie je to náhodou bývalá riaditeľka bývalej skrachovanej banky , čo sídlila pri závode??? Ak áno, tak preto ju asi dali do finančnej komisie. PS: čím sa tak asi teraz živí ??

  • Guest povedal:

   Čím sa živí? Istí čas sa živila ako asistentka v asociácii podnikateľov PB, vedenej súdr. Stachom, Harvánkom, Mitošinkom, Blaškom, Krausom a Demáčkom. Či to robí aj teraz neviem.

 2. Guest povedal:

  Riaditeľka banky, alebo riaditeľka POBOČKY banky bez dosahu na hospodárenie ústredia? Trošku rozdiel.

  • Guest povedal:

   nevideli sme celé zastupiteľstvo, ale táto pani poslankyňa ako predsedníčka finančnej komisie k tak závažným prejednávacím bodom, ktoré sa týkali predovšetkým financií sa vôbec nevyjadrovala.

   • Guest povedal:

    Veď o tom je funkcia predsedníčky finančnej komisie držať aj hubu a krok …

    • Guest povedal:

     vraj na poslednej financnej komisii vsemocny Strachan totalne zotrel redaktorku Pytonakovu, doslovne ju vraj nazval kravou a ona len ticho cusala ako vsetci ostatny a komisia po par sekundach pokracovala dalej

 3. Guest povedal:

  bolo to na pb.otvorene aj na zastupitelstve

  on hlavne navrhol jej vyhodenie – vylucenie verejnosti z rokovania

  preto Kunovsky navrhoval zmenu pravidiel, aby sa nemohli vyhadzovat novinari

  ten navrh storpedovala poslankyna Belasova

  • Guest povedal:

   Ja som navrhoval, aby boli komisie verejné a o vylúčení verejnosti rozhodoval predseda komisie. P. Belásová, môj návrh trochu upravila, osobne som jej pozmeňovací návrh podporil aj ja.
   Kunovský

 4. Guest povedal:

  torpeedovanie
  pan poslanec vidim ze este musite ziskat trochu praxe
  ak si myslite ze vam belasova pomohla tak ste na omyle
  ona poslancov zmiatla ze je vas navrh protizakonny
  hoci bol v pohode
  a to stacilo ze chybal jeden hlas aby to preslo

  • Guest povedal:

   Ja som si vedomý, že mi chýba prax a stále sa učím. Pokiaľ sa zopakuje divadlo z predchádzajúcej komisie, tak mi nič nebráni ten poslanecký návrh pripraviť a podať ešte raz. Ja sa nemôžem porovnávať s poslancami, ktorí sú v zastupiteľstve dlhší čas, ale som presvedčený, že je otázka krátkeho času a sa zorientujem vo všetkých oblastiach. Aj túto skúsenosť považujem za určitý krok vpred.
   Kunovský

 5. Anonym povedal:

  Prosím vás,nakopnite tie eurofondy!

 6. Anonym povedal:

  Nuž ale niečo by sa hádam robiť mohlo.V Kolonii chystajú ďakovný list poslancom ,ktorí už ani nevedia,že sú tam poslancami a trpezlivo , chápavo tam tolerujú čierne skládky odpadu .Predsa nebudú svojich počerných voličov rozčulovať.No lenže v tom sajrajte sa hrávajú malé deti.No a čo.Toto sú tie predvolebné sľuby.Vskutku excelentný a operatívny bystrický poslanecký prístup.A čo na to hygiena ?

  • Anonym povedal:

   Vážená Pani/Pán. Nechcem sa vás dotknúť ale tie skládky a počerný hulákajúci spoluobčania tam boli aj pred volbami minulý rok. Kubovič,Drevenáková a Bubák chodili po bytoch a domoch kde ludí presviečali aby ich volili. Prečo ste im to nepovedali. Každý z tých troch smradov si parádne žije z našich aj vašich daní. Mesto im vytvorilo velmo dobre platené fleky. Volili ste ich a všetci ste vedeli čo sú títo zač. Jedno horšie ako druhé.

 7. Anonym povedal:

  Žial, s tým sa dá len súhlasiť.

 8. Anonym povedal:

  to ako
  ze co eurofondy?

 9. Anonym povedal:

  Táto pani boduje a boduje, ak takto vie zdôvodniť aj žiadosti o poskytnutie NF z projektov EÚ, či ako sa to volajú ako som videl jej posledné zdôvodnenie pridelenia odmeny kontrolkorovi mesta, tak dovidenia a zle preč.
  Teda aj nášmu poslancovi netreba až tak veľa, veď primátor si želá podporu predkladaných návrhov a keď po jedinej pripomienke p. Bandurovej k návrhu,keď výstižne povedala prečo takýto návrh nepodpori sa k nej pridal záporne ešte jeden poslanec a myslím, že piati sa zdržali, štrnasti to podporili a pre istotu veľmi agilný poslanec Zvak si hlasovanie s úsmevom aj odfotil, lebo neveril vlastným očiam, že niekto bol proti,resp sa zdržal.Treba dúfať, že sa už vystrielala a ďalšie návrhy zvyšovania platu svojmu šéfovi a kontrolkorovi, s ktorým jej šéf nemá nič spoločné navrhne až v budúcom volebnom období,čí? A ešte kontrolná otázka; prečo primátor a celé vedenie mesta chváli kontrolóra, ktorý je tam preto,aby ich kontroloval ako si plnia povinnosti pri nakladaní s majetkom mesta a ako dodržujú predpisy. Tiež mate radi svojho kontrolóra ?

 10. Anonym povedal:

  Pani poslankyňa Drevena vliezla celá do análneho otvoru primátorovi, ale stihla ešte pred tým navrhnúť odmenu kontrolórovi. No a keď sa mala vyjadriť k pripomienke p.Bandúrovej, len koktala ako hus.

 11. Anonym povedal:

  p.viceprimatorka,nastartujte sa uz

 12. Anonym povedal:

  Toto mesto už malo za viceprimátorov všelijaké kreatúry.
  No terajších už asi nikdy v histórií NIKTO a NIKDY neprekoná.
  Je vôbec umenie, že trafia bez pomoci na MÚ.

 13. Ľudovít H. povedal:

  Reakcia zástupcu primátora, p. Drevenákovej, na žiadosť občana o dozor nad Mestskou políciou Považská Bystrica. Takúto žiadosť považuje Drevenáková za obťažovanie.
  3*w.scribd.com/document/352271555/Email

  Naposledy sa možné zneužívanie MsP PB náčelníkom Lieskovským (rodina s Martausom) riešila v roku 2015 a nevyriešila, čiže asi jej vadí, že až každé dva roky sa niekto ozve pre zneužívanie našej MsP na rodinné účely poslanca, asi vášho kamaráta ?

  – V liste pritom píše, že ak je aj Martaus násilník, tak na to má dôvod 🙂
  – Že človek, ktorého môžme verejne označiť ako zákerný klamár je podľa nej seriózny človek. https://www.facebook.com/pg/povazskifarizeji/videos/?ref=page_internal
  – A že veci sa v Považskej Bystrici neriešia cez poslancov, ale inak…. žeby násilím pani Drevenáková? Kto iný môže tlačiť na zmenu, ak zamestnanci mesta nechcú konať. Nie práve mestské zastupiteľstvo?

  • Anonym povedal:

   Drevenákovú ozaj nemusím – za tri roky okrem poberania platu – nič neurobila, a to mala byť ako garant čerpania Eurofondov.
   Husička asi netuší čo to je – ale to sú výsledky predvolebných koaličných zmlúv.
   No a čo sa týka jej konania voči hajdúchovi – urobila dobre.
   Mestská polícia sa musí riadiť zákonom o obecnej policií a celé MZ jej môže skočiť niekde.
   MZ môže max. požiadať náčelníka o nejakú službu, napr. zvýšený výkon služby v nejakej lokalite, resp. čase a toť vsjo.
   takže Hajdúch najskôr si naštuduj kto aké má mopravnenia a potom otravuj !
   Vopred sa ospravedlňujem p. Martausovi – ktorémho som videl iba na fotke, že tento komentár mu bude priradený ako autorovi.
   No ale na to sme si už ako prispievatelia zvykli, každý kto niečo negatívne napíše o tom dementovi Ľ.H. príde o svoj poríspevok a je pridelený p. Martausovi.

   • Anonym povedal:

    Pan Martaus, Vy sa mozete namahat ako chcete, ale Vase pisomne vytvory sa podobaju jeden druhemu, ako vajce vajcu, teda skovat sa nedokazete. Pozitivne v tomto pripade je, ze navyse ste verejnosti presvedcivo oznamil, co si o pani ing. Drevenakovej myslite. Podla urovne jej odpovede p. Hajduchovi, sa prinajmenej v tomto jednom pripade s Vami stotoznujem.

 14. anonym povedal:

  Ono po pravde Martaus aj Hajduch su obaja dementi tohto webu to tu nikto tak dlho a vycerpavajuco nekyda jeden na druheho ale to v Povazskej je normalne dementna dolina cela,cest vynimkam .Kto patri do dementova sam najlepsie vie.

  • Anonym povedal:

   Ked vidim, ze okrem kydania nezmyslov, nedokazes naplnit tri ubohe riadky jednou jedinou zmysluplnou myslienkou, tak sa nedokazem zbavit podozrenia, ze Ty si asi tym riaditelom tejto, Tebou ako Dementovo oznacenej, doliny. Z daneho vyplyva, ze Ty si sucastne ten najväcsi D…..! Gratulacia!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.