Ing. Ľubomír Kubovič

alt

Bydlisko: Tatranská 300/6
Orlové 229
Vek: 60 rokov
Funkcia: predseda Komisie pre dopravu, životné prostredie a odpadové hospodárstvo
člen okresnej rady strany Smer
poslanec za Strojárenská štvrť, Jelšové, Hliníky
člen mestskej rady
predseda Komisie pre dopravu a životné prostredie
člen VMČ Strojárenská štvrť a VMČ Jelšové, Hliníky
člen dozornej rady: Mestská dopravná spoločnosť, a.s. Považská Bystrica a Mestské lesy Považská Bystrica, s.r.o.
člen rady školy: ZŠ Školská 235/10, MŠ, Lánska 952, MŠ, Mierová 315/10, MŠ, Železničná 74
Povolaním: riaditeľ a konateľ MŠK
Kontakt: 0915 223 613
lubomir.kubovic@gmail.com

 

Zásluhy:

Pre:

Proti:

Aj za jeho pôsobenia na meste bola podaná exekúcia na mesto(kvôli neplateniu faktúr ITV). Odhlasoval (a predsedal finačnej komisii) predaj mestského pozemku v Orlovom za smiešne nízku cenu. Vedúci výberovej komisie na rekonštrukciu cesty v jelšovom, ktorá bola postavená na čierno, na cudzích pozemkoch a údajne obrovsky nadhodnotená(viac ako o 3 mil Sk-zdroj PB-Fakty.sk). Jeho funkcia vraj stojí na plate mestskú kasu viac ako milión Sk ročne.


Údajné prezývky: Kubolín, Kubo, II.vicezbytočnosť.

Údajné vlastnosti: bývalý dôverník štb (zdroj ÚPN), syn REVOLUTIONár.

Tento obsah bol zaradený v Kto pre koho kope. Zálohujte si trvalý odkaz.

89 odpovedí na Ing. Ľubomír Kubovič

 1. Guest povedal:

  Ocino môže, ocino pomôže.
  Je dobré narodiť sa vplyvným rodičom, ktorí Vám zabezpečia peniaze z mestského rozpočtu na podporu Vášho biznisu. Pravdepodobne sa tak stalo v prípade mladého Borisa K., syna poslanca za Jelšové, ktorý bol (už oficiálne nie je) istý čas spolumajiteľom populárnej kaviarne Revolution v kine Mier.

  Podľa našej čitateľky B. H. z Lánskej prebehla v kaviarni Revolution v kine Mier rozsiahla rekonštrukcia sociálnych zariadení, ktorá dosiahla výšku vtedajších 800 000,- Sk, ktoré hradilo mesto Považská Bystrica. Odhadovaná reálna suma tamojších sociálnych zariadení je 150 000,- Sk starej meny. Otázka znie, kam sa preinvestovalo ostávajúcich 650 000,- Sk???

  To by sa ešte dalo charakterizovať ako veľmi chabo zakrytý podvod, keby nie je ďalšej pochybnej udalosti, ktorá celé fiasko navyše sprevádza. Uvedených 800 000,- Sk je podľa všetkého postupne odpočítavaných z nájmu kaviarne. Ulakomiť sa na peniaze občanov je v súčasnosti už bežne trpenou praktikou, avšak mať drzosť si tieto peniaze ešte raz otočiť na odpočte z nájmu už je pažravosťou toho najhrubšieho zrna. My sa pýtame: Kedy sa tu už konečne niečo začne robiť so zlodejmi v bielych golieroch?

  Zdroj pb-fakty.sk

  • Guest povedal:

   kde má vôbec Ing. Kubovič trvalé bydlisko – na kandidátke za poslanca je uvedené Považská Bystrica, Tatranská, v jeho profile je uvedené M.R.Štefánika a cestu robili k rodinnému domu v Orlovom, kde býva. Za akú časť teda kandiduje za poslanca. Dajte to na správnu mieru.

   • vito povedal:

    Pán Kubovič má v profile adresu, ktorú uvádzal pri komunálnych voľbách 2006, v zozname poslanec 2010 má adresu, ktorú uviedol tento krát na kandidátku. Kde skutočne býva ja neviem, ja s ním nespávam.

    • Guest povedal:

     Kubovič – Orlové
     Každý deň chodí autom ráno z Orlového a poobede do Orlového do rodinného domu. Ak tam nebýva tak asi len krmiť hydinu a či?
     Treba sa pozrieť v akom stave ostal zničený chodník po havárii jeho syna na ul. okružná na strede. To nikomu z mesta nevadí že hajzlík na aute zničí obrubníky cesty a nedá to do poriadku. Nech mesto opraví zničené betonové obrubníky na vlastné náklady a fakturu pošle Kubovičovi – v revolution ho najde každý deň

     • Guest povedal:

      Vyhodili ho z úradu a zamestnal ho Tono Haviar, vraj robí u neho akéhosi poskoka. Mňa ale nasiera iná vec. Je 21 rokov po páde komunizmu a vo fuknciách sú stále bývali štbáci. Kubovič bol predsa dôverník štb, našiel som ho v záznamoch ústavu pamäti národa pod krycím menom Kubo. Je to normálne?Ja som nikdy do KSČ nevstúpil aj keď ma lámali a dupel nie do štb. Odsudzoval som to, Kubovič sa mal vtedy dobre chodil do Lýbie do Egyptu a má sa dobre aj teraz. Kedy táto nespravodlivosť skončí? Či aj ja mám začať na niekoho donášať?

      • Guest povedal:

       tak to je čosi neuveriteľné, ako si niekto hneď zabezpečí prácu a koľko občanov si prácu nenájde a nikto ho nechce zamestnať, ako je to možné?

   • Guest povedal:

    Kubovič kazí vzduch, resp. býva v Orlovom… Trvalé bydlisko má ale uvedené na inej adrese…

 2. Guest povedal:

  Ako naši mestskí zastupitelia gazdujú s našimi pen
  Prístupová cesta do Jelšového, predtým jednosmerná teraz obojsmerná. V priebehu 11. a 12. mesiaca 2009 bola vykonaná rozsiahla investícia spočívajúca v rozšírení pôvodnej komunikácie v položení nového asfaltového koberca a vybudovaní dvoch parkovísk. Cela akcia by bola chvályhodná keby nebolo nasledovných maličkostí:

  – výberové konanie ktoré ako predseda komisie riadil viceprimátor Kubovič bolo predražené minimálne o tri milióny korún čo je viac ako 100% z reálnej hodnoty.

  – stavba bola vykonaná bez stavebného povolenia.

  – parkoviska boli postavene na cudzích pozemkoch bez súhlasu majiteľa.

  – koberec bol položený nekvalitne nakoľko neodteká voda.

  – akcia bola doposiaľ neukončená, t.z. nedokončené parkoviská, chýbajúce deliace čiary, ale napriek tomu bola faktúra zaevidovaná a uhradená v rekordnom čase samozrejme v réžii viceprimátora Kuboviča.

  – zhotoviteľ bol Cestne stavby Žilina.

  Napísala nám naša veľmi dobré informovaná čitateľka Z.B., aby ste vedeli o tom, ako sa náš vydarený mestský úrad stará o zverené financie.

  Zdroj pb-fakty.sk

 3. Guest povedal:

  odvolanie
  Ale to odvolanie mi pripadá ako pomsta. Keby sa chcelo na meste šetriť, tak to by sa robilo ináč, nie blbým odvolaním spolupracovníka, ktorého si sám primátor predsa navrhol za svojho zástupcu, nie?

  • Guest povedal:

   🙂
   Odvolanie môže byť pomsta, alebo aj závisť…nazvať sa to dá rôzne, ale odvolanie sa poriešilo primárne preto, lebo pán primátor so svojim prvým viceprimátorom boli odsúdení (aj keď sa odvolali a rozsudok ešte nie je právoplatný) a hrozilo by, že ak by rozsudok nadobudol právoplatnosť ešte pred volbami, museli by zložiť funkcie a z nášho
   bývalého spolupracovníka ŠTB (pána Kuboviča) by sa zrazu stala najdôležitejšia osoba v meste…. 🙂

 4. Guest povedal:

  Prístupová cesta
  Pán bývalý viceprimátor pomáhal, okrem svojho syna, veľmi rád aj sebe. Prístupovú komunikáciu v Orlovom ku svojmu rodinnému domu realizovalo mesto za peniaze daňových poplatníkov bez stavebného povolenia na cudzom pozemku (patrí Slov.pozemkovému fondu) a táto stavba naviac absolútne nespĺňa ani základné kritnéria najnižšej triedy cesty podľa STN….
  O vodovodnej prípojke ani nehovoriac, čo bol podobný prípad….

  Ono je toho určite omnoho viacej… Len ako sa dopracovať k tomu aby boli v tomto štáte takýto ľudia exemplárne potrestaný?

  • Guest povedal:

   Hmm na tom úrade je budovať cesty za mestské peniaze k „poctivo“ nadobudnutým pozemkom veľmi populárne, vedúci údržby Adam si spravil to isté za 2,5 milóna na šurabovej a svet div sa. Na úrade ostal a ešte dostal vianočné odmeny. Pevne verím, nech sa stane primátorom hoc kto ale túto zkorumpovanú bandu vyhádže!!!

 5. Guest povedal:

  štb-ák KUBOVIč
  Ako je to mozne????????Kedy konecne niekto spravi poriadok v tomto skorumpovanom meste,slovensku??????Ak toto mesto,stat budu viest taketo individua ako stb-ak kubovic ,adame,haviar skoncime vsetci vo velkej sraaaaaaaaaacke….. A oni su a budu vyškerení.

 6. Guest povedal:

  Funkcia: odvolaný viceprimátor kua..to stemu vy dali, či on sa tak predstavuje? výstižnejšie by bolo vykponutá II.vicezbytočnosť a dôvod? totálna zbytočnosť

 7. Filip A. M. Zvědělík povedal:

  Hrdinovia!
  Vám nie je nikto dobrý. Každého musíte iba ohovárať a verejne špiniť. Samozrejme anonymne.

  • Guest povedal:

   Milý Filip či ako sa voláš, keď je čo a koho kritizovať a existujú dôkazy,tak prečo nie, hlavne ak je platený z našich daní. Ale hluchému,slepému a niekedy aj hlúpemu človeku ťažko vysvetlovať. Najskôr si prever a potom obhajuj.

   • Filip A. M. Zvědělík povedal:

    Dôkazy?
    Kde máte tie Vaše slávne dôkazy? Pod záchodovou misou? Ak máte dôkazy týkajúce sa toho, že pán Ing. Ľubomír Kubovič niekedy v niečom pochybil, tak prečo iba tliachate na diskusných fórach? Prečo sa nečiníte? Ale ono to bude rozhodne opäť tak, že 1 000 – krát z niečoho pána Ing. Ľubomíra Kuboviča obviníte a budete dúfať, že Vaše veľké klamstvo sa premení na veľkú pravdu. Ale nedúfajte, nič také sa nestane. Z Vašich obvinení smerom k osobe pána Ing. Ľubomíra Kuboviča (a nie iba jeho) je mi akurát vtipno, ste lepší zabávači ako Ander z Košíc.

    • Guest povedal:

     Zvedelík to je SPAM? Také blbosti som ešte nečítal.

    • Guest povedal:

     haha ten bol dobry a teraz daj ten o tom policajtovi a blondine

    • Guest povedal:

     „Zvědělík“??? ŠTBák Kubovič si dal novú prezývku a píše a obhajuje sám seba??? Zaujímavá taktika…. 🙂
     Tá prezývka je predpokladám odvodená od slova ZVED, čiže bývalý dôverník ŠTB… 🙂

     Vieš milý Ľubko, ono je mnoho dôkazov a mnoho vecí je úplne jasných, ale takých hajzlíkov ako si ty je veľmi veľa aj na inštitúciách, kde by s tebou teoreticky už dávno mali zatočiť… Ale ty s tvojou manželkou máš dosť známych aby sa to vybavilo a dosť sa spoliehaš na to, že pokiaľ niekomu moc nestúpaš na päty, tak ťa tiež nechajú na pokoji…
     Keď je pokoj, tak sa lepšie kradne a vybajujú veci vo svoj prospech…

     Takže nebuď trápny s výrokmi typu, že prečo ľudia nekonajú…

 8. Guest povedal:

  Je zaťažený na cigáňov?
  A nevadí Vám, že sa vybavuje s Violou B., obyvateľkou Strojárenskej štvrte mesiac a pol pred voľbami? Asi rieši rómsky problém jej mnohopočetnej voličskej základni 🙂

  • Guest povedal:

   Nie nevadí, pretože Ľubko sa stara o riešenie rómskej problematiky a čo natom, že práve pred voľbami. Kokos, čoho všetkého sú ľudia schopní len aby sa stali poslancom. Sila

 9. Guest povedal:

  Mňa by zaujímalo či je niekde Zědelík zamestnaný. Poctivo pracujúci alebo študujúci človek nato asi čas mať nebude. Ibažeby bol Zdědelík zamestaný v nejakom ľavicovom sociálnom podniku a dostával ľavicovú podporu. Pán Zvědelík ľavicovo sa nato vykašlite, svojimi stupidnými klepami potápajúcemu Smeru iba škodíte a obhajujete neobhajiteľné.

  • Guest povedal:

   Kto je to Filip A. M. Zvědělík? Píše fundovane, akoby mal informácie priamo od Adameho či Haviara. Napíše len to, čo sa mu hodí a hlavne čo jeho chlebodárcovia chcú. Že sa Vám to chce, pán Zvědělík. Nemáte aspoň kúsok úcty sám pred sebou a troška súdnosti? S takými sa dať dohromady?

   • Guest povedal:

    Kašlite na ZVĚDĚLÍKA!
    Ľudia, čo to nechápete, veď „dotyčný neanonymne sa zapájajúci ZVĚDĚLÍK“ účelne odvádza diskusie od problémov. Všimnite si jeho vysoko intelektuálny prejav, kde dáva najavo, ako ostatnými pohŕda, tie uvádzania titulov, správne štylisticky sociálne orientované príspevky. Super, má dobrú školu, asi sa učil od jedného (už chválabohu) ex- prepopulistu. Kašlite na jeho príspevky a vôbec to nekomentujte, veď on dobre vie, čo robí. Akuát tak všetkých rozvadí a skutočné problémy sa zametú pod koberec. Pravidlom zachovania si nadhľadu je nekomentovať populistu a z jeho strany ide bulvárny populizmus.

    • vito povedal:

     Za seba môžem povedať, plne súhlasím.

    • Guest povedal:

     Ako kašlite, takú atrakciu ako je ZVĚDĚLÍK nikde nemajú, ved tak som sa pobavil na tom čestnom SZmákovi až mi slzy išli od smiechu do očí, Mr,. Bean je amatér voči nášmu familiárne zvanemú stroju Filipovi, ved len stroj dokáže tolľko vecí napísať len škoda že kvantita nahradila kvalitu.

    • Guest povedal:

     kvá-kvá-kvá….

    • Guest povedal:

     Zvědelík
     Asi ma VUML – ale aj tak je s tými jeho názormi blbec!!

 10. Guest povedal:

  fuuu 🙂 takto som sa už dlho nenasmial ako na pánovi zvedelíkovi.Jeho príspevky su fakt úžasné. Sa smejem a zároveň plačem ako je možné niečo takéto vypotiť. Ešte chvílku tu obhajujte neobhájiteľné a začnem Vám aj veriť 🙂 Odporúčam Vám obhajujte radšej farbu oblohy (dám Vám pomôcku -modrá) alebo obhajujte farbu trávy (pomôcka- zelená) to Vám možno uveríme a nie takéto bludy čo tu píšete. Ale ako vtip je to dobré máte môj obdiv 🙂 Len tak ďalej sudruh a bude z Vás vtipálek akého sme tu ešte nemali.

 11. ... povedal:

  je mi z Ing. Kuboviča na grcanie po poslednom zasadnutí MZ!Obviňoval vedenie mesta za zimák. Kubovič nebol vo vedení mesta až do 31.júla? Občan Jaro Ševčík /inak ja ho nemusím/ tento večný prísediaci na MZ, mal od začiatku pravdu, ked to niekoľkokrát aj tvdil, že
  Kubovič je nadbytočný a pre MsÚ je len ekonomickou záťažou. Na MZ to bol primášov riťlizálok a na poslednom zastupiteľstve hádzal všetku vinu na primáša a viceprimáša a sám má maslo na hlave!Nech si spytuje svedomie aj za svoje kladné hlasovanie za odpredaj pozemku v Orlovom pre Stachanove združenie.Kubovič by mal odísť z MZ do zabudnutia.
  kubo, čo si dostal za to od Stachana, on totižto sa vždy revanšuje, aj ked je držgroš. Nie som zástancom ani primáša a viceprimáša, ale neznášam krivákov ako ja Kubovič !

  • Guest povedal:

   Máš pravdu, Kubovič je rovnako zodpovedný za súčastnú apokalypsu na meste ako Haviar s Adamem, poslancov a úradníkov nevynimajúc. Obávam sa však, že senilní dôchodci zo strojárenskej štvrti ho aj tak zvolia a dôverník štb bude pokojne pokračovať a donášať ďalej ako doteraz.

   • Guest povedal:

    …však Ste si ich volili-konkretne aj vi všetci,čo tu píšete tie blbosti,som presvedčený,že to bude takéto aj po volbách-s ničím nebudete spokojní.A to sa s Vami stavím a viem,že vyhrám…

  • Guest povedal:

   Kubolín
   No vidíte, že sa mu to je .báctbo oplatilo!
   Proste sa vie v bahne obracať!!

 12. Filip A. M. Zvědělík povedal:

  Ing. Kubovič
  Pán Ing. Kubovič, blahoželám Vám k znovuzvoleniu do funkcie poslanca zastupiteľstva mesta Považská Bystrica!

 13. Guest povedal:

  Zablahoželaj radšej jeho voličom v strojárenskej štvrti k stareckej demencii. Inak by tam nevyhral

 14. Guest povedal:

  pán poslanec Ing. Kubovič odpovedajte prosím, či budete robiť radového poslanca, alebo budete mať inú funkciu, už je dávno po voľbách, tak si nás prosím vážte a odpovedajte

 15. Guest povedal:

  Prekvapenie na seba dlho nenechalo čakať. Vysmiaty súdruh sa stal riaditeľom MŠK. Gratulujem. Je to športovec srdcom, dušou a hlavne peňaženkou.

  • Guest povedal:

   Jaj, tak to preto sa produciroval na zimaku, ked hrali dorastenci zaverecny zapas o extraligu ( do ktorej mimochodom aj postupili, ale isto nie vdaka takym …, ako kubo), asi si myslel, ze si ho vsimne i-tv, ktora na neho …, ta tam bola kvoli hokejistom, ti totiz za povsimnutie stoja. Takze smola.

 16. Guest povedal:

  Kuboviča volilo v strojararenskej štvrti, jelšovom…takmer každý druhý človek-pozri si výsledky volieb. Ako poslanec robil dosť pre túto časť mesta PB. Ľudia nie su blbí. Ako riad. MŠK-uvidíme, nechajme mu 100 dní. Uvidíme, či vytiahne MŠK z tých sračie…do ktorých sa dostalo. Primátor je šéf a viceprimátori vykonávatelia jeho predstáv a príkazov, tak to je a bude teraz a tiež v minulosti za Lackoviča aj Adameho.

  • Guest povedal:

   Ty ma bavíš, nechajme mu 100 dní. Ten už tých 100 dní mal habadej. Jeho zaujímajú iba prachy a kde sa môže do nemoty ožrať. Napíš mi jedinú vec ktorú pre občanov kolonky spravil? Sere na nich zvysoka. Zaujíma ho iba jeho hacienda v orlovom kde býva. Asi si zabudol prečo bol vykopnutý z mesta že sa chcel nabaliť na fingovanej oprave chladiaceho zariadenia na zimáku. Kubo plánoval zhrábnuť milióny a nakoniec stačilo pár ventilov za tisíce a oprava bola vybavená. A nezabúdaj na jeho štbácku minulosť. Stačí sa opýtať bývalých kolegov čo robil. Donášal.

 17. Guest povedal:

  Chcem sa spytat, kde si mozem overit tu spravu o financovani hajzlíkov v Revolutione? Je to niekde aj oficialne pristupne? Diky 🙂

  • Guest povedal:

   Doplňujúca otázka: nominatív plurálu má byť „hajzlíky“, alebo „hajzlíci“? 😉

  • Guest povedal:

   hajzlíky
   Treba dať info žiadosť podľa zákona.211 adresovaný na tetu Kardošovú do PX centra a dozvieš sa, že PX centru bolo fakturované 800000 korún za hajzíky. Realna cena za pár pisoárov a dlaždíc sa pohybuje na úrovni 100 až 150000 korún. Samozrejme starý Kubo veľkodušne zariadil, že dlh sa bude odpočítavať z nájmu. A tak chlapci podnikajú, nájom majú zadarmo, terasu na čierno a keď je niečo na čierno tak sa ani zato nemôžu platiť dane. V Mogoňove sveta žiť a podnikať pokiaľ máš toho správne donášača na meste. Ináč podnikanie po slovensku, inakšie to nazvať neviem. Netreba zúfať, právne je to úplne čisté. Viacerí sa tešíme na podnikanie tohto štbáka, keď mu bol zverený majetok za niekoľko desiatok milionov korún z MŠK.

 18. Guest povedal:

  čo Vám mogoni už vyfučali tie sprostosti z Vašich dutých hláv,určite ste už urazili každého slušného človeka v P.B.

 19. Guest povedal:

  Už horšie ako za bývalého šéfa MŠK to už nebude, tam sa šafárilo

  • Guest povedal:

   Nebude? Veď predseda dozornej rady a teda človek čo ho mal zo zákona kontrolovať bol práve súdruh Kubovič!!!!!!!!! Len na okraj k tvojej poznámke. Myslím si, že až teraz sa začne.

   • Guest povedal:

    Odkedy je Kubovič riaditeľ MŠK,na konci hokejovej a hádzanárskej tabuľky svieti Považská Bystrica s nulovým bodovým ziskom. Ozaj je ten Kubovič dobrý a rozhľadený manažér

    • Guest povedal:

     treba Točovi napísať…podobne je to aj s mestom, kde zase šéfuje traktorista Joško Smatanovie. Čo ste si zvolili to máme. Doc.Kájo si proste „vybral“ správny mančaft.

    • Guest povedal:

     Ako dlho je Kubovič vo funkcii? Zopár mesiacov aj s cestou? A pokiaľ viem, teda nechcem ho obhajovať, nalepilo sa na neho dosť, ale on je riaditeľ, nie tréner hokejistov alebo hádzanárov.

     • Guest povedal:

      prosím ťa, koľko je vo funkcii to je čo za otázku?? bol II.vicezbytočníkom skoro 4 roky, skoro vytuneloval celý zimákkeď bol predsedom dozornej rady, začo bol nemilosrdne vykopnutý a teraz je z capa znova zahradník, toto je naše mesto a toto bola tá zmena. fuj kvalifikácia nulová, odbornosť nulová, charakterové vlastnoti nulové, jediné čo dokázla a dokáže je sprášiť sa pod obraz boží a udať nepohodlného

      • Guest povedal:

       Ak máš dôkazy o tunelovaní, ako to, že si ešte nepodal trestné oznámenie?

       • Guest povedal:

        dôkazy? nebuď trapný, kto by išiel proti nemu svedčiť. Ale ak predsa len nejaké chceš, pozri si kaviareň v kine mier, načierno postavenú terasu, jeho plynovod do chalupy,,,,,,treba ešte pokračovať? Ale áno, treba dôkazy. Preto aj naše mesto tak vyzerá, lebo taký blb ako ty pýta dôkazy. Na slovensku sa dôkazy nenosia ak si si nevšimol. Ale škoda reči.

     • Guest povedal:

      ale predsa ten eštebák vyberá trénera a hráčov v hádzanej, nik iný. Aj s mestkou dotáciou vo výške 400 000 eur sa ukázali Kubovičové zručnosti ako nulové. Neviem si predstaviť ak by bol bez dotácie a mal zabezpečiť financovanie športu po línii sponzorskej tak ako to je v iných mestách. Predal by športovú halu a hádzanari by hrali na ZŽ na Hlinách.

 20. Guest povedal:

  re
  Aký managment mesta, taký podriadení, a také aj ich výsledky!!

 21. Guest povedal:

  kubovič ty si úplne d***l, prečo v októbri nosí MŠK piesok do pieskovísk?To si mal spraviť v máji. Ale ty máš rád k***y,chlasť a peniaze.A tie do pieskoviska nechodia.

  • Guest povedal:

   re
   Ale budú tam chodíť j-e-b-n-u-t-í psíčkari so svojimi psami, lebo sa im tiaží isť ďalej od vchodu!

   • Guest povedal:

    od veci
    Možno pre nich to Ľubko robil, trocha odveci, ale veď odveci je aj on na čele MŠK. Mňa skôr zaujíma, koho vybral ako prevádzkovateľa na fitko Relax. Počul som, že výberové konanie bolo opäť v duchu zaužívanej tradície. Teda až jeden uchádzač a iba jeden výherca. Kto teda „zase“ vyhral?

 22. Guest povedal:

  A Janas si ide predvolať Glabazňu, ktorý tam má pozíciu ako „vrátnik“ na plavárni že akú súťaž to pripravil. Kubovič za nič nemôže.Ach, Janas skrýva všetku špinu Smeru a seba

 23. Guest povedal:

  Kubovič s Točom dohodí aj nového riaditeľa mestských lesov, nech Karoľko má nejaké euráčiky do vačku. Veď lakomec Pruskaj mu ič nedal, tak sa musí porúčať. Hádam nebude Karoľ bývať na Hliníkoch, on chce haciendu v Pružine

 24. Guest povedal:

  V tom fitku sa už od zimy rozprávalo, že to ide zobrať Matušík z mesta. Aj ho tam chalani videli, aj mladého. Tak mi to celé príde ako kabaretné vystúpenie. Ten ujo, čo hovoril na mestskom zastupiteľstve, chce asi robiť charitu, lebo tam chodil aj so starou a vedia aké sú tie mašiny rozj…né. A skrinky na šatniach sa nedajú ani zamknúť. Mali by mu to dať, ak do toho chce zainvestovať. Nech máme my zo SNP a aj tí ostatní, čo chodia Tesco busom, kde cvičiť. Lebo potom sa zase bude na meste rozprávať, že mladí sú len po krčmách a pijú pri fontáne.

  • Guest povedal:

   Kubo má plat 2000 eur, to je sociálne pán socialista Janas?

  • Guest povedal:

   Matušík, to je ten čo pred rokom v televízii rozprával, že nevie kto mu stavia na vlastnom pozemku? Takže už mi došlo, prečo je zrazu Matušík na zastupiteľstve tak ticho. Zalepili mu hubu fitkom. Už chápem aj rečiam toho pána čo rozprával na zastupiteľstve. Načo by bolo transparentné výberové, keď treba zariadiť, aby dvíhal ruku kedy treba a rečnil taktiež kedy treba. Skvelé, rozdávajte ďalej majetok mesta!!!

   • Guest povedal:

    Janas je obyčajný klamár,krorý má plnú hubu transparentnosti. Zasvetení vedia, že bez všimného nejde žiadna objednávka.

 25. Guest povedal:

  re
  Určite áno!
  Voči Kuboštovi určite!
  Socialisti vždy radi rozdávali to – čo sami NEVYTVORILI !!
  V rozdavani sú machri, viď história !!

  • Guest povedal:

   Pri čítaní Vašich príspevkov mám pocit,že trpíte pocitom nedocenenia,skuste svoje príspevky písať bez žlče a hnevu.Neviem ako si pametáte socializmus,ale podla Vašich vyjadrení ste vtedy ešte ťahali káčera.

  • Guest povedal:

   Kapitalisti vždy veľmi radi vlastnili to, čo sami nevytvorili.
   Vo vlastnení a privlastňovaní sú machri, viď história!

 26. Guest povedal:

  Nevie niekto, čo to bolo vo štrtok ráno za sirénu zo zimného štadióna?
  A vraj relax v športovej hale stále nik nemá. Nebolo už druhé výberové konanie – či dokonca tretie?

 27. Guest povedal:

  Vraj sa podalo trestné oznámenie na šafárenie s financiami na MŠk, vie o tom niekto niečo?

 28. Guest povedal:

  Vraj fitko, na ktoré toľko krát prebehlo „transparetné“ výberové konanie pod vedením súdruha štb kuba a doc. plagiátora niekomu v tichosti za veľmi výhodných podmienok priklepli. Viete o tom niečo?

  • Guest povedal:

   Ano priklepli synovi poslanca Matušika,tomuto to bolo smerovane od sameho začiatku.

   • Guest povedal:

    Takže opäť je všetko transparetné ako hovorieva náš slabo zarábajúci klobáskový docent Karolko. Ešte by ma zaujímali tie transparetné podmienky za akých to transparetne dostal synáčik určite transparetne hlasujúceho poslanca.

   • Guest povedal:

    Ktorá inštitúcia môže preskúmať zákonnosť celého postupu?

 29. Guest povedal:

  Neviem kam to napísať, ale všimli ste si, že opravu osvetlenia na zimáku robila firma za vyše 4200€, ktorá ale nie je platcom DPH!!!! Však takto prišlo MŠK o vyše 800€!! Tak takto sa šafári na tom MŠK?? Alebo je za tým niečo iné … ktohovie???

  • Guest povedal:

   Vie vôbec šéf MŠK Kubovič čo je to DPH?

   • Guest povedal:

    no ktohovie v stb sa ucili hlavne o donasani a nie o depeha

    • Guest povedal:

     Pan odkopnuty.byvaly viceprimator, a terajšia štetka meskeho zastupitelstva bol ešte začias sociku aštebacka svina, a svoje zvyky a vrodene defekty etiky začina uplatnovat naplno u terajšieho svojho stranickeho šaša.Pan Mudr Adame pan Haviar vdaka Vam že ste tohoto parazita za vašej posobnosti odhadli.

     • Guest povedal:

      Nechcem sa nikoho dotknúť ale tých predajných štetiek je v maríkovskom bordeli oveľa viac ako len ožran-štbáčik. Všetci majú ale jedno spoločné, pasie ich jedna megasviňa s ôsmimi platmi ktorá robí považskej hanbu na celé Slovensko. Vlastným menom ZSSR. KSS. Doc. šušlavý multifunkčný nenažranec csc.

     • Guest povedal:

      Starého psa novým /štb/ kúskom, resp. demokracií, slušnosti nenaučíš!

 30. jaa povedal:

  spomienka
  ja ho poznám ešte z čias keď robil na DV 2 ako bývalý kolega , no bol to kus nadprirodzeného hlupáka , čo už aj taký ľudia sa rodia

  • Guest povedal:

   suhlasim a este dodam ze nikdy nic poriadne nerobil smutne je ze takyto ludia spolu s nenazranym jananasom riadia toto mesto

 31. Guest povedal:

  jeho riadi manželka,vychcaná pani právnička a jeho tupý synček čo robí bieleho koňa developerom.Tak chudáčikovi ostala zábavka naše mesto

 32. Anonym povedal:

  Konečne sa začalo kosiť našla som trávu vysokú viac ako meter všade samá alergia

 33. Anonym povedal:

  Je to ostuda nášho mesta že nešportovec riadi MŠK , ani manager nie je , za Adameho ho ako viceprimátora, kde sa hral na managera museli odvolať lebo za jeho funkčné obdobie nič pre mesto nespravil, iba bral kráľovský plat, to je tak asi všetko , vie brať len plat

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.