Ing. Miloš Konečný

konecny

Bydlisko:   Dedovec 1902/420, Považská Bystrica
Vek:   44 rokov
Funkcia:   kandidát na poslanca TSK
    nominant strany Nová demokracia(Lackovič)
    riaditeľ TV Marika(ITV)
Povolaním:   podnikateľ

Pôsobí v nasledujúcich firmách:

Konečného firmy

(kliknutím zväčšite)

Blízke osoby v podnikaní:

Gabriela Švecová, Dobroslava Krajačičová, Gabriela Poliaková, Ing. Katarína Konečná, Róbert Čunderlík, František Bašo, Elo Lučanský, Ing. Dagmar Lučanská.

Blízke firmy:

RAM SPORT s.r.o., RAM INVEST, s. r. o., METRIX, a.s., Považská stavebná spoločnosť, a.s., TECHNOLIVING, s.r.o., ELETHERM, spol. s r.o., STAVMAT, s.r.o., GB IMMO, a.s.

(údaje tu uvedené sú z obchodného registra(foaf), kde bola zhoda preukázaná 50% a viac)

Zásluhy:

Pre:

Po jeho nástupe do vedenia TV Marika sa okrem zmeny loga o kúsok zlepšila aj profesionalita vysielania.

Proti: 
Počas primátorovania Lackoviča pôsobil na mestskom úrade ako stavebný dozor. Ihneď po voľbách dal výpoveď a zakrátko sa stal šéfom TV Marika(ITV) a majiteľom troch veží. Pozemok pod tromi vežami mu bol za Lakoviča odpredaný za 1000 Sk/m, a to so splácaním na 4 roky, bez úročne s odkladom začatia splácania 1 rok. Predtým pôsobil na riadiacej fukncii v PSS a.s. Pôsobil aj ako stavebný dozor pri rekonštrukcii plavárne, keď ju táto firma PSS zrekonštruovala za viac ako 50 mil Sk.


Údajné prezývky:

Údajné vlastnosti:

Tento obsah bol zaradený v Kto pre koho kope. Zálohujte si trvalý odkaz.

26 odpovedí na Ing. Miloš Konečný

 1. vito povedal:

  Príspevok vymazaný, za označovanie pána Konečného ako kriminálnika.

 2. Guest povedal:

  Je pravda že PSS a.s. kde kedy pôsobil aj tento pán nedávno klakla na kolená? Pripomínam, že tejto firme sa darilo hlavne za Lackovičovej éry a staval aj bytovky na Moyzeske a rekonštruovala našu „super“ plaváreň.

 3. Guest povedal:

  Konečný
  Nie som až tak senilný občan aby som nevidel transformáviu pána Konečného – najprv to bol LAckovičov kôň vrámci HZDS a veľký staviteľ a majiteľ mega objektu TRI VEŽE už za takú stavbu krematória by sa mal ísť hanbiť do kúta nie kandidovať, ale u niektorích jedincoch asi súdnosť neexistuje lebo sa otriasol a bol zurazu nominant strany Nová demokracia(Lackovič) to volien TSK a teraz najväčšia drzosť ide sa hrať na nezávislého kandidáta, ak on je už nezávisli tak potom na prirovnanie Sulík je členom SMERu.

  • Guest povedal:

   zabudol si, že je aj majiteľom ITV, ktorá je štedro dotovaná z mestského rozpočtu. V mogoňove je niektorým radosť žiť.

   • Guest povedal:

    Dotovana ako dotovana, ved sa mesto s nim sudi a teraz vobec neobhajujem Konecneho, ale aj TV Ratlik je predsa platena z mestskeho rozpoctu, ak sa nemylim…

    • Guest povedal:

     PB TV
     a zato že platíme jednej tak budeme platiť aj druhej a možno si dakto založí novú tV a budeme platiť tretej, je to tu v PB na hlavu.
     PB televízie a obidve skoro o ničoma pekné prachy za to beru.
     Tiež sa nebudem nikoho zastávať ale aj Galovič ale aj Konečný a konečný ešte viacej maju toho za ušami ved to jeho krematorium – 3 veže je ostuda v strede mesta a to by chcel byť poslanec ? ved potom tu nebude jedno ale možno päť kremátorií , ved on je v podstate stavebník betonár čo sa dá to zabetónuje tak ako má aj zmluvu na svoju TV.

 4. Guest povedal:

  Som zvedavá, kto očistí tie autobusové zástavky na lánskej. Je to nechutné, ba až poburujúce. Nechápem načo toľko plagátov pán Konečný. Pána Karasa som nevidela nikde vylepeného a vyhral na lánskej.

  • Guest povedal:

   zastávky a ostatné miesta plné plagátov
   to nie je len na Lánskej, ale to je v celom meste, a sú aj väčšie plagáty, ale voľby sú už za nami a tie strany a ich nominanti by si mali vstúpiť do svedomia a mali by na vlastné náklady čistiť, čo pred voľbami si dali svoje plagáty tam, kde sa len dalo. Len teraz po voľbách čisti si kto chceš, česť tým, ktorí nemali žiadne plagáty alebo tým, ktorí ich odstránili.

  • Guest povedal:

   Konečnému nepomohla ani veľká hlava. Usmieval sa na mňa skoro na každej zastávke do práce. A kto ich dá dole? Predsa ms polícia. Na zastávky je zákaz lepiť. Keď ho nechytili nech pykajú oni.

 5. Guest povedal:

  presne tak, na Rozkvete zmizlo dost plagatov az na Jurcika, Kirscha, Papsa,Sevcika.

 6. Guest povedal:

  už ho konečne odtiaľto odstráňte ! rodinný život na hanbu sveta… pre obyvateľov neurobil ani ťuk … len osoh pre vlastné vrecká

  • Guest povedal:

   Ty čo hovoríš ?! Rodinný život na hanbu ? 😀 tak to si zabil 😀 Poznám ho moc dobre , vieš akú mal minulosť ?! Nevieš ! Tak drž piču okey ? 🙂 Neurobil nič ? 😀 postavil tri veže 🙂 pre ludí , majú tam kaviareň , kvetinárstvo , bol tam aj fast food 🙂 tak drž piču 😉

   • Guest povedal:

    No keby bol ten pozemok za takých podmienok dostal hoci aj bezdomovec, isto by vybudoval kvalitnešiu búdu akú ten činský supermarket.
    Vidno ako je budova u ľudi obľubena, – keď sa tam nájomcovia striedaju ako akcie v Tescu.

 7. Guest povedal:

  Nezáviďte, ale zdvihnite zadok a konečne robte niečo poriadne. Od PC sa Vám to dobre osočuje.

  • Guest povedal:

   Vážený alebo vážená, preberte sa, nikto neosočuje, ale spomínaný dobrodruh ten zadok tiež moc x nezdvihol. Za Ladislavoviča houbeles robil, poriadne ani do roboty nechodil, zaujímali ho len stranícke kšefty a teraz je z neho televízny barón s nevypovedateľnou zmluvou na 2,5 mil korún ročne. Aj toto je osočovanie?

   • Guest povedal:

    1* .. krajšie sa to nedalo povedať! svätá pravda! … riťováľač, ktorý prišiel k majetku v straníckom tričku, ked fúkal do správnych zadkov

    • Guest povedal:

     Ty čo si knemu dovoluješ ?! Prečo osočuješ človeka ktorého ani nepoznáš ? :/ čo ti urobil ?! Ja som si o nom myslel to isté :-)) , ale potom sa nam skrížili cesty , spoznal som ho bližšie a on není taký ako o ňom hovoríte 🙂

   • Guest povedal:

    hahahahaha…voly volov volili a ešte aj budú! tak nám treba!!!!

 8. Guest povedal:

  Zobudte sa !
  Najprv sa pozrite na seba a potom na pána Konečného. Dobre ho poznám a nieje taký ako si myslíte. Ma peniaze no a čo …… Keď mu závidíte tak zdvihnite tu svoju prdel a chodte si zarobiť tak ako on. Neurobil nič zlé. Je to fajn chlap a rád sa snim stretávam a trávim čas.

  ( Toto som myslel na tých ktorý tu píšu tie až zarážajúce komentáre. zamyslite sa nad sebou ! )

  • Guest povedal:

   Jasne porozprávaj nám ako prišiel k ITV k nevypovedalteľnej zmluve, k majetku lacným pozemkom trom vežom čo robil na úrade a tak podobne. To snáď nie je ani pravda takýto komentár. Tento pán naozaj zdvíhal prdel to je fakt.

  • Guest povedal:

   Predaj aj Ty mne zbytok námestia za 17 E meter – na pôžičku so 4 ročným odkladom, bez úrokov a budeš mi viac ako brat!!
   To keď sa ho tak zastavaš, tak to už môžeš spisovať petíciu na očistenie mena “ dobráka“ Masláka!!
   Asi ste rovnaka krvná skupina a tiež si tak “ pracovitý “ a seriozný ako oni !!

  • Guest povedal:

   Keď mne preda mesto 1m2 pozemku v strede mesta za 500 Sk s bezuročnou pôžičkou na jeho splatenie a ja si potom budem určovať tržné ceny tiež budem finančne za vodiu ajo p. Konečný!
   No nezavidim im, stačilo mi ke%d som osobne videl ako si občan odpľud smerom do cesty šmatlajúceho Lackoviča!
   Bol to pekný pohľad!
   Myslím, že takýto ľudia, keby sa ocitli v nejakej zlej situciacií, keby nutne a okamžite potrebovali pomoc okolo idúcich, – asi by sa tej pomoci nedočkali!
   Božie mlyny melu síce pomaly, ale iste !!

  • Guest povedal:

   fakt je to fajn chlap, hlavne pre ženy..má šťastie že je kamoš bývalého primátora…inak by sme nemali ani tú skurvenú kávu kde vypiť! inak rozumovo až tak nevyniká…:-(((

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.