Ing. Pavol Jurčík

jurcik

Bydlisko:   Hliny 1420/21-5, Považská Bystrica
Vek:   53 rokov
Funkcia:   nezávislý poslanec za SNP, Zakvášov, Hliny
Funkcia:   bývalý poslanec za HZDS
    kandidát na poslanca TSK (nezávislý)
    podpredseda komisie pre vzdelávanie, kultúru a šport
Povolaním:   vedúci technicko-prevádzkového odboru nemocnice
Člen dozornej rady:   Mestské športové kluby Považská Bystrica, s.r.o. od roku 2000

Ďalší členovia dozornej rady Mestských športových klubov:

Ing. Ľubomír Kubovič, Ing. Stanislav Haviar, Ing. Marek Briestenský, Ing. Vladimír Bačík.

Pôsobil v nasledujúcich firmách:

BISON, s.r.o. ako štatutár a spoločník v rokoch 1996 – 1999.

Blízke osoby v podnikaní:

RNDr. Jozef Zlocha, Ing. Pavol Mihálik, Ing. Michal Bizoň.

(údaje tu uvedené sú z obchodného registra, kde bola zhoda preukázaná 50% a viac)

Zásluhy:  

Pre:

Proti:

Navrhol nižšiu cenu a odhlasoval predaj mestského pozemku v Orlovom. Bol poslancom aj za Lackovičovej vlády a odhlasoval predaj Pov-Bytu za smiešnu cenu. Jeho príspevky sú mnohokrát plné balastu . 


Údajné prezývky:

Údajné vlastnosti: vraj, aj keď sa prezentuje ako športový funkcionár, jediným jeho športom bolo a je dvíhanie ruky na zastupiteľstve, alebo komisiách.

Tento obsah bol zaradený v Kto pre koho kope. Zálohujte si trvalý odkaz.

44 odpovedí na Ing. Pavol Jurčík

 1. Guest povedal:

  Zabudli ste je aj technický námestník v NsP ktorej zriadovateľom je VÚC trenčín kde je zároveň aj poslancom. Stret záujmov ako vyšitý. Poslancom VÚC je už 9 rokov a čo pre PB vykonal?Je to Judáš ale ľudia sú blbí a nevidia to.

 2. Guest povedal:

  rumuni prijali legislatívu,ktorá neumožní bývalým
  do verejných funkcií, ani na iné posty v štátnej správe a obecnej samospráve, jednoducho nebudú viac šarapatiť na pozíciách súdov,prokuratúry,ministerstvách, zastupiteľských úradoch,školách,firmách s účasťou štátu,polícii apod., zaujímavé, že u nás v tlači o tom nieje ani zmienka, žeby pozorovatelia, tento významný počin demokracie nezaznamenali? U nás asi nezaujímavé, keď vidím tých spriaznených a volených zástupcov na všetkých stupňoch…ako presvitajú ich kádrové profily …škoda, už zaostávame i za Rumunskom.

 3. Guest povedal:

  bývalým k-o-m-u-n-i-s-t-o-m
  ..či majú súčasných v úcte , vie niekto?

 4. Guest povedal:

  Pán Jurkovič vykonáva veľa funkcii, ale ani jednu poriadne.

  • Guest povedal:

   Funkcie pána Jurčíka: technický námestník NsP Považská Bystrica, predseda krajského športového zväzu, poslanec TSK, poslanec ms zastupiteľstva PB, člen dozornej rady MŠK, člen 2 komisii na TSK, predseda športového združenia TJ Slovan PB, člen komisie socialnych veci športu a kultúry pri ms PB atď. Celkom dosť na jedného človek, však? A to nehovorím o strete záujmov, keď ako poslanec TSK pracuje v zariadení, ktorého zriadovateľom je práve TSK. Z tejto republiky sa treba podľa mňa odsťaovať, inak bude stále dotovať podobných ZOMBIE!!!

 5. Guest povedal:

  Asi je šikovný, keď mu to ľudia žerú toľké roky.

 6. Guest povedal:

  Šikovný??? he he zasmiali sa zbrojnoši. Palino je šikovný, ale v prvom rade pre seba. Navonok nedokázal nič! 9 rokov je vo VÚC poslancom a jediné čo dokázal je vybaviť si pre seba dobre platené miesto v nemocnici. Na meste jak by dal. Lackovi za POV BYT len tak ruku dvíhal. Keď som sa nedávno dozvedel, že ide kandidovať za primátora, tak som cvrkol do gatí. Jeden koktavý dement asi nestačil.

  • Guest povedal:

   Odkiaľ vlstne Jurčík pocháa? To by veľa vysvetlilo v jeho chovaní. Sponzorský paíspevok pre nemocnicu som poukázal poštou. Sponzorský príspevok nebol nikdy zúčtovaní v prospech nemocnice, aspoň tak mi povedala pracovníčka/účterka/NsP slečna Juráčková . Pravdepobne skončil v pokladni TJ Slovan Pov.Bysttrica tak, ako väčšina sponzorských príspevkov pre NsP.

  • cute povedal:

   Tak tých dementov máme v PB asi viacej, keď si sa nenaučil ešte cikať do nočníka a ešte sa tu tým chváliš. Inkontinencia je vážna vec, daj sa vyšetriť a rovno si daj vyšetriť i hlavu….

 7. Guest povedal:

  Pochádza z Papradna

 8. Guest povedal:

  Palino ide kandidovať za primoňa. Kto ho bude podporovať? alebo bude opäť „nezávislý?“

  • Guest povedal:

   Stojí za ním anonymne Lackovičovie chlapec. A že bude mať dosť hlasov, to si píš. Všetci športovci ho žerú, aj keď pre nič za celú svoju kariéru neurobil. Ale vie sa vykecať.

 9. Guest povedal:

  Pametáš sa na jeho poslanecký návrh, aby mesto dalo NsP sponzorský príspevok 1mil. Sk a nemocnica ho vráti mestu ako splatku dlhu voči mestu?To by bol kšeft ako hovädo a primátora a jeho viceprimátorov by boli zabásli až by sčernali! A všeljakých iných návrhov podal habadej. Napr. predaj Šteigra ale bez priestorov TJ Slovan, ku ktorým sa ktovie akým spôsobom dostal, za pomoci Stachana. Stachan ked bol vyliatý z PS, nafigoval krádež PC, samozrejme sa nič nevyšetrilo a to bol jeho podnikareľský začiatok v ZDROJI, k majetku ktorého sa zázračným spôsobom dostal.

 10. Guest povedal:

  Pán Jurčík je slušný človek a budem ho voliť.

  • Guest povedal:

   Hmmm, takáto simplexná veta ma vie vždy pobaviť. Keď napíšm toto: Pan Jurčík je neslušný človek a nepôjdem ho voliť. Čo tak dať najskôr nejaký rozumný argument kým vypustíš takýto blábol, ha?

 11. Guest povedal:

  Palo je vriťlízalek Lackoviča a aj Stachana!Riť líže každému u koho zacíti čo i llen trochu smradu peňazí!!Rád rozdáva cudzie no seba neukráti. Kto nekradnea okráda svoju rodinu. To jeho heslo, ktoré rád aplikuje!

  • cute povedal:

   V živote väčšinou platí jedno…podľa seba súdim teba. Chúďa moje ty si sa tých rití musel asi nalízať a nakradnutého musíš mať asi tiež dosť, keď sa ani nepodpíšeš…

 12. Vincovič povedal:

  A ty sa čo nepodpííšeš celým menom? Bojíš sa, že ťa najdem v Cibulkových zoznamoch? Alebo si posratý z zoho, že viem o tebe viac ako dosť?

  • cute povedal:

   Prečo by som sa mala podpisovať celým menom, aby ma tu otravovali nejaký zakomplexovaný úchylovia…Nie ďakujem! Je mi ľúto všetkých kandidátov na primátora, keď vidím akí závistlivci a neprajníci v tomto meste žijú!!!!

 13. Guest povedal:

  Mne niektorých ľúto nie je. Sú zodpovední za súčastní bordel v meste kde každý na meste iba chabre pre seba a neschopnosť sa nedá prehliadnuť , pozri sa nič sa nespravilo, všetko je rozdrbané, na všetko sa serie ale huby im idú ojojój prečo by som ich mal teda šetriť? Ha?

 14. Guest povedal:

  Každý je len človek a nikto nie je dokonalý.!!! Ani mne sa nepáči ako naše mesto vypadá, ale nemyslím si, že je to výsledok jedného človeka a určite nič sa nevyrieši ohováraním týchto ľudí. Každý má možnosť to zmeniť, či už svojou účasťou na voľbách alebo samotnou kandidatúrou.

  • Guest povedal:

   Zvolenie Paľa Jurčíka za primátora by malo iba jeden podstatný klad, a to ten, že by sa nemocnica konečne zbavila tohoto parazita.

 15. Guest povedal:

  Uz sme mali jedneho primatora z nemocnice a pozrite ako to skoncilo!!!

 16. Guest povedal:

  no a nezabudajme, ze jubilantom zaplatil Jadranku 🙂 kde na to ten clovek berie?

 17. Guest povedal:

  PAlo chce byť primátorom a nevie udžeťčistotu v Nsp ako technický námestník. Ked pôjdeš od NsP peši na SNP pozri si burinou zarastený pozemok okolo doliečováku.Keby PALKO radšej namiesto sedenia v MZ zobral kosu a burinu pokosil!Na „nedokonalé kosenie trávy „v meste poukazuje, ale za čo je aj on Pracovne zodpovedný, na to s prepáčením serie, alebo nemá kedy, ked má toľko poslaneckých povinností.Interé oddelenie nie je poriadne vybavené zvončekmi pre pacientov, aby si privolali sestričku, ked je potrebujú.Nedávno som tam ležel, že vraj pre podozrenie na infarkt a nemal som si čím privolať sestričku, ked som súrne potreboval … Ale nechcel by si potom zažiť to poníženie zo strany sestričky a MUdr. Š.Pán technický námestník, čo tak sa viac venovať práci, za ktorú ste platený a menej drať poslanecké stoličky?

  • Guest povedal:

   To by si od Paľa očakával trochu veľa. Paľo ako vedúci výrobno-technického úseku (čiže žiaden námestnílk) je rezidentne pôsobiaci prvok, ktorý nemá žiaden dopad na chod nemocnice s výnimkou každomesačného nákladu na jeho výplatu. Jeho jediný džob je obchádzať rôzne zhluknutia ľudí a tam pôsobiť osobitným vtieravým spôsobom s dôrazom na ich totálne rezignovanie na jeho ďalšie pôsobenie v rôznych funkciách. A prípadné uchopenie ďalších uvoľnených funkcií rovnakou taktikou.

 18. Guest povedal:

  Vraj chcel byť zase predseda VMČ. Ale Sopčák a ostatní poslanci za jeho obvod s ním vypiekli. Za pedsedu navrhli Sopčáka a za podpredsedníčku Beladonu. Konečne, veď v minulom období nič neurobil, len sa chválil medzi ľuďmi Beláskinou robotou. už ho zrejme prekukli aj samotní poslanci.

 19. Guest povedal:

  Svorne nadávate na poslanca Jurčíka,neviem o jedinom dobrom skutku pre občanov tohoto mesta,napriek tomu 20 rokov parazituje vo funkciach mogonova len preto,že ste skutočne mogoni.Nekritizujte,ale skúste sa zapojiť do diania v mogonove otvorene a nie liečením si komplexu tak ako to riešite teraz. Ak máte skúsenosti a viete svoj názor prezentovať verejne, nič Vám v tom nebráni.

  • Guest povedal:

   zato Sopcak toho spravil, postavil si chalupu v Udici a je predsedom na Hlinach a pritom cely zivot byval na Lanskej, no jasne ten ludom urcite rozumie, tak ako rozumel bankarstvu a policajnej robote, aspon si precitaj co pises. Jurcik je priemerny blabotak, ale narozdiel od svateho vsadebola ma trocha v hlave a nepodvadza zenu.

 20. Guest povedal:

  re
  Aké podvádzanie?
  Čo to je za víraz?
  Buď sa o rodinu stará dobre, alebo nie!
  Nejaké podvádzanie, to je akože telesná vada?
  Každý by si bokom rád vrzol, no komu sa to nedarí, tak potom vypisuje tupiny v zmysle cnostného života!
  Maličká nevera – mimoriadne osvieží manželský život, no a keďže ho osvieží, tak ho tým aj upevní!
  Vrelo doporučujem, som šťastne ženatý 35 rokov!!
  No keďže je Sopčák lepší fešák ako Jurčík, tak mu kočky aj dajú!!

 21. Guest povedal:

  lepšie by to ani sám Sopčák nenapísal,všakže? presne v duchu kresťanskej morálky a stanov KDH. Kradni, súlož a drístaj! Ty samizdá obhájiš aj natentuvané v obývačke. Mne je jedno s kým kto šu..ká a už vôbec kto je aký fešák. Od fešák má aj úlisný Sopčák %daleko keď už, tu ide o to, kto čo hlása, kto čo prezentuje a kto ako v skutočnosti žije a správa sa. Snáď to tvoj obmedzený mozog pochopil.

 22. Guest povedal:

  re
  Môj obmedzený mozog nevolí takýchto poslancov na rozdiel od Vás najmudrejších!
  Vždy Tí čo najviac táraju o čistote, morálke a pod sú tie najväčšie svine!
  Viď história – Mečiar, Fico, Slota a im podobní!
  No ľudia práve takýchto zbožňuju a ako voli ich neustále volia!

  • Guest povedal:

   a zabudol si Fígla…..“poctivo“ zarobený byt už vracia rok!!! Ďurkovský, Bielik, Čarnogur a ďalší sú samozrejme úplne svätí….toto treba liečiť, stačí sa pozrieť na našu miestnu kadehácku smotánku a nemusím ani do vyššej politiky ísť. Je mi zle.

  • Guest povedal:

   mas moje sympatie,krasny prispevok,co ktomu dodat, len bez komentara…..posli to do TA 3

 23. Guest povedal:

  Si skutočne obmedzený ale učením sa môžeš zachrániť

 24. Guest povedal:

  Hlavný bývalý „energetik“ v nemocnici si vylízal funkciu hlavného energetika v Slovenskom vodohospodárskom podniku , ktorý majú samozrejme pod palcom Smeráci. Nepoužiteľný pán poslanec dostal cukríček od Károlka a teraz má primát ďalšieho poslanca pod palčekom. Nikdo nevie čo tam robí lebo okolo energetiky ani neutekal. Asi to čo v našej nemocnici – ráno si odcvikol a celý deň ho nebolo a druhý robili na jeho čerevo. Kdo vie poriadne lízať tie správne miesta tým správnym ľuďom tak tomu ide furt karta

  • Guest povedal:

   On nerobil,lebo okrem tliachania sprostostí nič nevie. Je živou ukážkou našej úbohosti čokolvek zmeniť a nevoliť úbožiakov , ale ludí s hlavou bez pilín.

 25. Guest povedal:

  Tomu hovorím odborníci vo vedení nemocnince a trenčanského samosprávneho kraja. Páni poslanci Janas,Steiner,Zboranová a ďalší. Začnite už niečo robiť. Nemocnica PB patrí VÚC a rozhodujete aj vy o jej fungovaní. Pred dvomi rokmi ste vyhodili Jurčíka tak neodborne, že teraz vyhral súd a nemocnica PB mu musí zaplatiť ušlú mzdu s úrokmi a znova ho prijať do zamestnania. Všade sa šetrí a tu sa rozhadzajú desaťtisíce euro. Je vám hanba.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.