Ing. Tatiana Kozárová

alt

Bydlisko:   Dedovec 1866/384, Považská Bystrica
Vek:   57 rokov  ( nar. 06.04.1956 )
Funkcia:   prednostka mestského úradu
    bývalá vedúca obdoru rozvoja mesta a služieb
Povolaním:   stavebná inžinierka

Zásluhy:  

Pre:

Proti:

Na meste vo vedúcej funkcií už pracovala za Lackoviča.


Údajné prezývky: -.

Údajné vlastnosti: -.

Tento obsah bol zaradený v Kto pre koho kope. Zálohujte si trvalý odkaz.

23 odpovedí na Ing. Tatiana Kozárová

 1. Guest povedal:

  Pani prednostka prezraďte nám, o čom sa tak často rozprávate s pánom bývalým primátorom Lackovičom? Snáď nie o tej spadnutej bytovke na Rozkvete, ktorú ste ešte ako bývala vedúca stavebného schvaľovali?

  • Anonym povedal:

   No o čom asi, okrem iného aj o tom ako mu lízala nielen riť ale aj gule. A zrejme nielen jemu, inak by sa tam taká brzda nemala šancu udržať toľko rokov. Tých s iným názorom, resp. nepohodlných vedia takí hajzlíci ako sú na meste, či už vo vedení alebo v zastupiteľstve rýchlo upratať. Ukážkový mogoňov na jednotku. Stačí sa pozrieť čo predvádza naša vláda a potom sa niet čo čudovať tomu, čo sa deje na úrovni miest a obcí Slovenska – ostuda medzinárodná.

   • Anonym povedal:

    Nejako som tu stratil.Priteplený,strieľanie,lízanie.Kristepane k čomu to až došlo.Toto rozvrátené rozkradnuté mesto a jeho akční obyvatelia publikujúci na Mogoňove majú starosť nie o rozvoj mesta ,ale len o to kto s kým,kto komu a čo komu , za čo.
    Občania už asi zo zúfalstva so stavom vecí v našom meste,v beznádeji a bez perspektívy sa uchyľujú k takým výpadom,ktoré toto fórum nikdy nepoznalo.
    Karol ,toto mesto pod Vašim vedením morálne hnije.

    • Anonym povedal:

     Morálne zhnití sú tí, čo toto mesto žiaľbohu riadia a to nie je len samotný primátor, ale aj tí pajáci v zastupiteľstve, vo výboroch mestských častí a „vedúci“ jednotlivých oddelení úradu mesta. Aj keď Károľ je tomu celému samozrejme krstným otcom. To čo sa tu píše je len obraz správania sa kompetentných a zodpovedných, ktorí sú platení z našich daní, preto sa niet čo čudovať niekedy možno aj tvrdšej kritike.

 2. Guest povedal:

  a tiež by ste nám mohli povedať, kedy začne stavebný úrad v Považskej Bystrici fungovať a tiež či slúži Vašej cti ohovárať zamestnancov mesta pred podnikateľmi

 3. Guest povedal:

  Neviem, či to bol správny ťah spraviť z nej prednostku. V každom páde urýchlený krok. Čas ukáže?

 4. Guest povedal:

  To je človek, ktorý len vykonáva primátorové príkazy.

 5. Guest povedal:

  Plniť príkazy vie dobre, 10 rokov kryla lackovičove megazlodejiny a teraz pracuje pre janasa. Mne stačí ako rýchlo upratali celú kauzu o rozpadnutej bytovke na rozkvete. Kto to zaplatí? no predsa blbí mogoni.

 6. Guest povedal:

  To sa mi len zdá vo štvrtok bola na markíze reportáž o praskajúcej bytovke rozkvet 2068 a svete div sa vjadrovala sa prednostka kozárová ako sa mesto snaží a bla bla. Tá istá kozárová ktorá bola pri stavbe bytovky vedúca stavebného úradu ktorý ju dozoroval a mal na starosti. Boa toto je možné len v mogonove. Takýto ludia by mali doživotne splácať narobené škody a nie si sedieť na teplom mieste fakt sme sprostý národ

  • Guest povedal:

   Áno naprostý súhlas!
   Sme národ väčšiny hlupákov – viď denno denne príklady zo života!
   K ing. Kozarovej – nakoľko sa podieľala na stavbe uvedenej rúcajúcej sa bytovky, má teda o jej stav e najlepší prehľad!
   Akurát, že to stanovisko by nemala dávať ako prednostka úradu, ale ako človek obmedzený na slobode na určitý čas z nejakého nápravného zariadenia!
   Policia v tomto prípade nevyšetrí NIČ, pretože jej súčasný považskobystricý šéf bol dosadený Baškom, no a Baška je zasa Ananasov kamoš!
   Proste ruka ruku umyje a ľúdia čo tam bývali, nech sa o seba postarajú sami!!
   Ozaj, zaujímalo by ma koľko odmien sa dostalo- a kto okrem pani vtedajšej vedúcej za uvedenú stavbu zhrabol bubačiky.
   Tieč koľko stali recepcie z účtu mesta, keď sa to odovzdavalo a vedenie mesta s poslancami to oslavovali!!
   Minimálne 12 ich tam sedí doposiaľ!

   • Guest povedal:

    a všetko odserú obycajný zamestnanci čo robia za mizerné platy
    ktohovie ako by oni vyžili z tých almužien..že sa nehanbia, ale osud ich nájde vtedy keď to budú najmenej čakať!Božia spravodlivosť ich neminie!

  • Guest povedal:

   Kozárová na úrade je len ďalšia ananásova absurdita! Z mogoňova bude jedna veľaká riť aj pre takéto svinstvá.

 7. Guest povedal:

  Súhlasím s hore uvedeným, no namiesto “ bude “ smelo možno použiť slovo JE !
  Stačí P.B. porovnať s okolitými mestami , dokonca s dedinami a každemu súdnemu a rozhľadenému človeku to je jasné!
  Nepochopí to iba taký občan P.B. čo má akčný rádius 2 km – keď by som to bral napr. od Hypernovy!
  No odhliadnúc od vývoja posledných cca 15 rokov je takých občanov v P.B. minimálne 30 000 !!

  • dedo povedal:

   Zmena je možná len štrnganím,ale na to treba hromadu peňazí a silné argumenty.V mogonove na zmenu nenastal čas.Bytovku na sídlisku budovala PSS a neviem o tom,že polícia vyšetruje nekvalitu a ohrozenie nájomníkov.Majitel PSS má peniaze a mogonov sa poskladá na zbúranie.

 8. Dušan povedal:

  Ten človek by mal isť urýchlene preč a najlepšie by malo by sa zrušiť celé toto oddelenie .Urobilo viac škody ako osohu. Zatajuje a falšuje dôkazy,marí vyšetrovanie ,marí priebeh spravodlivosti a človek ktorý je v práve ostávajú len oćí pre plač a zas sa musí odvolávať aj tak na súd tak načo sú tam vlastne tie veľké peniaze čo za sedenie berú by mohli dať radšej na dôchodky

 9. Guest povedal:

  Kozarova je dobra prednostka,nehrabe ako hrabal byvalý prednosta,ani neviem ako sa vola Jannco?

 10. Guest povedal:

  Najviac nakradol ing Peter Adam ,slavny rozpredajca meskeho majetku.

  • Guest povedal:

   Ozvali sa janasovi riťolezi? ak máš dôkazy o nakradnutí choď na políciu ak nie, radšej buď ticho. Len pripomeniem tvojej krátkej pamäti. Kozárová bola na úrade za Lackoviča kde sa udialo naozaj všeličo. Napríklad aj taká rozpadnutá bytovka na Rozkvete za niekoľko mil euro, kde bola terajšia súdr šéfkou stavebného, za pár šupov predané pozemky pod tri veže, odpredaný Pov byt…. To ti zaiste nevadí. Treba kydať na kadekoho, len nech je nenažraný Janas bokom lebo idú voľby. Podľa posledných príspevkov ide asi do tuhého a multifunkčný nenažranec sa bojí o funkciu tak si najal pisálkov. Nože sa nám predstav až vieme s kým máme tú česť.
   A keď píšeš o nakradnutí, vysvetli ako dokáže Janas brať naraz toľko platov pričom sa na pracoviskách nezdržuje? to nie je nakradnutie? Alebo popíš komu teraz dáva zákazky, hm?

 11. Guest povedal:

  POSLANCOM

 12. Guest povedal:

  KTO JE ZA TO ZODPOVEDNÝ ???
  Havarijný stav bytovky v Považskej Bystrici

  Rodiny z bytovky v Považskej Bystrici sa musia vysťahovať

  Pre narušenú statiku bytovky, postavenej v roku 2003, musia vysťahovať 20 rodín.

  Bytovka na považskobystrickom sídlisku Rozkvet, ktorú skolaudovali v roku 2003, má narušenú statiku. Vysťahovať sa z nej musí 20 rodín. Mesto sľubuje, že náhradné bývanie im zabezpečí.

  „Nájomníkov musíme v krátkom čase odtiaľto vysťahovať. Samozrejme, 20 bytov nie je ľahké zohnať, presný termín nemáme, ale snažíme sa to celé čo najskôr uskutočniť,“ povedal prednosta Mestského úradu v Považskej Bystrici Jozef Smatana.

  Na stavbu použili zlý materiál

  Mesto si nechalo vypracovať statický posudok stavby, ktorý potvrdil, že tu použili zlý materiál. „Výskumný ústav v Žiline potvrdil, že materiál, ktorý tam bol použitý, nebol v súlade s projektom. To znamená, že bol použitý iný materiál, ktorý vykazuje deštrukciu pri takomto zaťažení,“ tvrdí Smatana. Mesto sa podľa neho obráti aj na súd, aby záležitosť preskúmal.

  „Vieme, že jednotlivé podlažia sa stláčajú, tým stláčaním dochádza k vydutinám, preto opadávajú omietky či obklady. Základová doska je v poriadku,“ objasnila šéfka Odboru rozvoja mesta a služieb Tatiana Kozárová.

  Obyvatelia bytovky sa už niekoľko rokov sťažovali na hluk, popraskané múry a padajúcu omietku. „To je skôr vidieť a v noci je to zase počuť,“ povedala jedna z obyvateliek domu.

  Ďalšia sa už v bytovke začala báť. „Počula som zvuky asi tak mesiac dozadu, to bola šupa a ste počuli, ako omietka padá. Ja mám zimomriavky doteraz,“ povedala. Náhradné bývanie sa jej zdá neadekvátne, keďže rodina sa sťahuje z troj- do dvojizbového bytu. Riešenie však berú len ako dočasné.

  Sanácia budovy je krajnou možnosťou

  Zatiaľ nie je jasné, aký osud čaká poškodenú bytovku. Mesto chce počkať na stanoviská statikov. „Ťažko dopredu hovoriť, tam je to na špecialistoch, aby dali návrhy a sanácia tejto budovy je krajná možnosť. Budeme sa snažiť zafixovať ju a priestory upraviť tak, aby sa tam vysťahovaní nájomníci mohli vrátiť,“ informoval Smatana.

  Firma PSS, ktorá bytovku v Považskej Bystrici stavala, sa zatiaľ k celej záležitosti odmietla vyjadriť, keďže nedostali výsledok statického posudku. „Zatiaľ sa k tomu nebudeme vyjadrovať, uvidíme, čo bude neskôr. Nemáme sa o čo oprieť,“ uviedol Vladimír Mužík z PSS. Bytovku skolaudovali v roku 2003. Býva tam asi 65 ľudí.

  Otázka do pléna – pre odbornú i laickú verejnosť :
  Koľko bytoviek bude musieť ešte spadnúť, aby sme si konečne začali vážiť činnosť autorizovaných stavebných inžinierov a architektov – projektantov stavieb ???

  Tento prípad poukazuje, čo sa stane, ak stavebná firma NEDODRŽÍ PROJEKT STAVBY – AK STAVIA PODĽA VLASTNEJ ĽUDOVEJ TVORIVOSTI…ak nedodrží platné normy STN, mal by to byť odstrašujúci príklad pre všetkých tých, ktorí podceňujú činnosť autorizovaných stavebných inžinierov – projektantov, žiaľ stále je veľa stavebníkov (= investorov) i staviteľov (= stavebných firiem), ktorí berú projekt len ako kopu pre nich zbytočného papierovania vhodného len pre stavebných úradníkov…

 13. Guest povedal:

  ved to bola lackovicova spolocnost teraz sa len caka aby velke prasce vycuvali a potom povedia ze s tym nemaju nic spolocne

 14. Guest povedal:

  presne teraz sa uradnici odbavuju na ludoch ktori si to financuju sami a kozarka ma sedieit v base ved to dozorovala

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.