Jarmila Tomanová

alt

Bydlisko:   Praznov 90, Považská Bystrica
Vek:   45 rokov
Funkcia:   bývalá poslankyňa za Hliny, Zemiansky Kvášov, Praznov
    členka strany Smer
Povolaním:   finančný poradca

Zásluhy:  

Pre:

Nejde jej o peniaze, pre svoju mestskú časť Praznov robí maximum.

Proti:

Odhlasovala predaj pozemku v Orlovom za smiešne nízku cenu. Pracuje pre firmu Miroslav Nemčík Archa – pohrebné služby a prevádzka WC. Za rok 2009 si táto firma „vypochovávala“ 3 500000 Sk z mestského rozpočtu, pritom v roku 2008 to bolo takmer 10x menej. Je otázne do akej miery to determinuje(ovplyvňuje) jej hlasovanie. Na zastupiteľstvách sa stále so Štábelom rehoce.


Údajné prezývky:

Údajné vlastnosti: tichá, pracovitá, nekonfliktná.

Tento obsah bol zaradený v Kto pre koho kope. Zálohujte si trvalý odkaz.

20 odpovedí na Jarmila Tomanová

 1. Guest povedal:

  Pardon,ale to maximum som si este nevsimol

 2. Guest povedal:

  Oni slovo maximum mysleli asi relatívne, oproti iným poslaneckým všiam. Nadarmo sa nehovorí lenivý ako voš. Čo urobil Korbaš,Petrík,Kubovič,Haviar………..

 3. Guest povedal:

  Umývačka záchodov v pohrebnej službe Archa.

 4. Guest povedal:

  maximum pre Praznov, to je ale blud, som z Praznova a nevšimol som si to. Tá robí iné veci na maximum len si to preverte. Ak vám to nedôjte tak neskôr ich napíšem.

  • Guest povedal:

   Mne stačí vidieť Tomanovú aká je „aktívna“ v zastupiteľstve. Keby ste namiesto nej postavili kreslenú bábku nič by sa neudialo. Pýtala som sa sama seba načo tam taká poslankyňa je. Odpoveď som zistila, keď som bola vybavovať predĺženie hrobového miesta a odrazu zhovorčívá teta mi vypísala paragón. Keď som si pozrela ako obrovské chodia z mesta účty na firmy Archa kde naoko introvertná pani Tomanová pracuje, bolo mi odrazu všetko jasné.

 5. Fofo povedal:

  Beznázorová poslankyňa
  Táto pani poslankyňa je spolu s odborníkom na pochovávanie Nemčíkom členkou podarenej strany SMER. Zatial sa jej podarilo úspešne pomôcť pri pochovávaní mestského rozpočtu a navýšení imania firmy ARCHA. Čudujem sa, že vôbec kandiduje , keďže poznám jej vyjadrenia , že o účinkovanie v mestkom kabarete zvanom mestské zastupiteľstvo má záujem len zakial je čo trhnúť. To ale po súčasnom zastupiteľstve už nebude možné.

 6. Guest povedal:

  Suhlasím s tebou je to poslankyňa bez vlastného názoru.
  Jej názor je taký s kým sa momentálne stýka a z koho niečo vyťaží.
  Je to hráč na viac stán, podľa potreby, uplatnila by sa v parlamente ale v mestskom zastupiteľstve je to nula bodov , ba čo mínu body.Len nech sa ďalej venuje tomu umývaniu záchodov.

 7. Guest povedal:

  Chlapci, buďte radi, že v zastupiteľstve nevystupovala. To by sme túto inštitúciu už nemohli volať kabaret ale cirkus Humberto a ona by tam bola najväčšie „zviera“.

 8. Guest povedal:

  Rád by som vedel či už v mestskom kabarete /zastupiteľstve/ neúčinkuje ak áno tak na akom poste?

  • Guest povedal:

   V MsZ neucinkuje na ziadnom poste v komunalnych volbach sa do mes.zastupitelstva na nasledujuce obdobie nedostala.

   • Guest povedal:

    Konečne. nech teda v pokoji umýva hajzle u Nemčíka. Ale keďže tejto /podľa nej finančnej menežérke/ teraz to už tak nesype , asi sa vykašle na rodný SMER a pôjde ku konkurencii. Vždy sa vedela predať.

 9. Guest povedal:

  Normálne mi je z vás všetkých zle, z toho, čo ste tu popísali. Poznáte sa niekto vôbec s ňou osobne? Ja ju poznám dlhé roky a veľmi dobre, je to človek, ktorý sa snaží pomôcť a pre Praznov urobila teda toho dosť !!!
  Ty čo si z Praznova máš pocit, že ten, čo bol pred ňou urobil niečo pre Praznov ? Vôbec nič. Jasné, poznám vaše krčmové reči, akí ste múdri, ale informácie nemáte, jedine tie, čo sa vám zrodia v opitých hlavách a
  z toho potom asi vyvodzuješ nejaké závery.

 10. Anonym povedal:

  Tomanovej idú Smeraci urobiť novú cestu do Praznova,prisľúbil to sám p.Baška..otázka znie? Zapredat sa a mať tiež cestu?

 11. Anonym povedal:

  to teda je vtierat sa janasovi do zadku a odhlasovat co nakaze no taka praznovska ovecka a tam praznov a co bystrica? na tu zupanovi flaskovi neostal bubaky?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.