Jozef Sádecký

alt

Bydlisko:   Domaniža
Vek:   50+ rokov
Funkcia:   kandidát na starostu Domaniže
    vykopnutý člen okresnej rady strany Smer
Povolaním:   živnostník (Jozef Sádecký – Sadestav)

Zásluhy:  

Pre:

„Marketingový génius“ – kandidoval na starostu obce Domaniža a zo 4 kandidátov skončil ako posledný s počtom hlasov 44(víťaz dostal 509).

Proti:

Developer roka 2007, cena skromnosti v roku 2008. Má dobré vzťahy z redaktorom Kováčikom(Obzor). Podľa oficiálne zverejnených faktúr vyhráva niekoľkomiliónové zákazky z mesta:

za rok 2007 –   8 251 630Sk (273 904€)

za rok 2008 – 11 355 510Sk (376 934€)

za rok 2009 –   4 699 789Sk (156 004€)

za rok 2010 –         57 107Sk      (1 896€)

Spolu(zatiaľ):  24 364 036Sk (808 738€)


Údajné prezývky: Všadestav.

Údajné vlastnosti:

Tento obsah bol zaradený v Kto pre koho kope. Zálohujte si trvalý odkaz.

47 odpovedí na Jozef Sádecký

 1. Guest povedal:

  Všadestav
  Má nadšandartné vzťahy s vedúcim údržby na meste Adamom napr. bol s ním už 2x na spoločnej dovolenke v Chorvátsku

  • Guest povedal:

   Čuduješ sa? Veď pán Sadko, člen okresného predsedníctva Smeru dostáva od mesta veľa zákazok. Napríklad aj predražený nekonečný príbeh marianského námestia. Že to tak Karolkovi J. nevadí. Všetkých kritizuje, rozpráva o predražených tendroch, dištancuje sa zrazu od vedenia mesta a svojich ľudí z kritiky vynecháva.

 2. Filip A. M. Zvědělík povedal:

  Anonymní prispievatelia, prv než začnete súdiť iných, osočovať iných, skúste dokázať viac ako tí, ktorých kritizujete. Napríklad dajte ľuďom prácu.

  • Guest povedal:

   ten p.Filip A.M.Zvěděllík to je nejaký SPAM? Už je všade aj na PB otvorené. podpis ANONYM

  • Guest povedal:

   O akej práci hovoríš? Myslíš tých pár domanižanských ožranov z aktivačných prác? ďakujem pekne. Výtvor možno vidieť na mariánskom námestí. Nedorobené, rozpadávajúce a nefkusné. Áno má to aj môj obdiv ale obdiv hnusu a rozčarovania. Chlapče Zvedelíku spamätaj sa a nerob zo seba väčšieho hlupáka ako si.

   • Filip A. M. Zvědělík povedal:

    Nebúrajte, budujte!
    Opäť Vás vyzývam, prv než začnete niekoho verejne osočovať, dajte napríklad ľuďom prácu, skúste vytvárať hodnoty. Je ľahké všetko rad za radom búrať, ale budovať je rozhodne náročnejšie. Ľudí, ktorí dokážu iba všetko kritizovať, rešpektovať nemôžem. A vôbec, čo sa týka Mariánskeho námestia, tak sa vyjadrujete k niečomu, do čoho vôbec nevidíte a nemôžete tomu náležite ani rozumieť. Ale pre Vás smatanovcov či ševčíkovcov je dôležité a podstatné, aby ste sa vždy k niečomu a za každú cenu vyjadrili. I keď iba trepete dve na tri.

    Keď dokážete urobiť aspoň 10% z toho, čo dokázal pán Sádecký urobiť pre región a pre jeho obyvateľov, potom sa ozývajte. Momentálne pánovi Sádeckému nesiahate ani po opätky jeho topánok.

    • Guest povedal:

     som rád že nesiaham niekomu kto je po uši namočený v korupcii fušerine a zlodejstve ani po opätky . škoda reagovať ty si fakt asi slepý a hluchý

     • Filip Zvědělík povedal:

      Pán anonymný prispievateľ!
      Keď tvrdíte, že pán Sádecký je „po uši namočený v korupcii a v zlodejstve“, bolo by z Vašej strany dôveryhodné a korektné, ak by ste sa pod svoje obvinenia podpísali pravým menom. A nie zbabelo sa ukrývali za anonymitou. Ak niečo presvedčivo tvrdíte a máte dôkazy, ktoré by Vaše tvrdenia potvrdili, podpíšte sa pod svoje obvinenia na adresu pána Sádeckého, príp. sa obráťte na orgány činné v trestnom konaní, pretože za týchto okolností sám páchate trestný čin. Alebo žeby to s tými dôkazmi potvrdzujúcimi Vaše obvinenia na adresu pána Sádeckého, nebolo až také presvedčivé a nespochybniteľné? Žeby išlo z Vašej strany iba o hanebné ohováranie slušného a bezúhonného človeka, ktorým je pán Sádecký? Aj napriek tomu, podpíšte sa Vašim pravým (skutočným) menom pod Vaše obvinenia, aby sme vedeli, kto verejne a s jednoznačným úmyslom očierniť pána Sádeckého, šíri tieto hanebné klamstvá. Ak tak neurobíte, budem Vás považovať za veľmi nedôveryhodnú osobu a Vaše obvinenia smerom k osobe pána Sádeckého, budem považovať za absolútne irelevantné.

    • vito povedal:

     Vážený pán podpisujúci sa anonym Zvědělík.
     Určite som nespravil 10% z toho čo Sádecký, nedobabral som celé námestie, nevytuneloval som mestský ropočet, nevysypal som smeti za kostol, nekrátil som štát o dane a nesfušoval som chodníky.
     Posledný Jožo Bezďák pod mostom spravil pre toto mesto viac ako Sádecký.
     Ak budete nadalej pokračovať v takomto bezostyšnom obhajovaní zlodejov, bez overenia akýchkoľvek faktov, vaše príspevky vymažeme, lebo takéto bláboly nemajú nič spoločné so slobodou prejavu, sú účelové a vyzerá to tak, že si vás len niekto najal, aby ste obhajovali neobhájiteľné.

     • Guest povedal:

      Takže poskokovia mestských zlodejov už objavili aj internet a snažia sa ho ovládnuť? Asi im nestačia pbnovinky a štedro dotované objektívne lokálne televízie a pochopili, že práve internet hýbe svetom. Česť práci

     • Filip A. M. Zvědělík povedal:

      V poriadku!
      Nie ja pracujem s neoverenými informáciami, ale Vy pracujete s neoverenými informáciami. Pána Sádeckého nepoznáte a dovoľujete si pána Sádeckého hanebným spôsobom verejne ohovárať a obviňovať z páchania trestnej činnosti. Ak by sa v tomto smere niekto obrátil na orgány činné v trestnom konaní, mali by ste veľký problém. A pred vyvodením trestnoprávnej zodpovednosti by Vás neochránila ani Vaša anonymita.
      A mimochodom, mňa si nikto najímať nemusel. Ja nie som ako Vy, že píšem na objednávku niekoho za tučné provízie. Čo sa deje vo Vašej kuchyni, to sa nemusí diať v kuchyni iných ľudí. Podľa seba, nesúďte iných.

      • vito povedal:

       Nech sa páči, podajte trestné oznámenie, rád si pôjdem pred súd obhájiť všetky fakty čo sú napísané v jeho profile, nemožných tuneloch alebo v developerovi roka.
       Máte pravdu bereme neskutočne tučné provízie za písanie článkov, každý z nás jazdí na Bentley a prdel si vytiera pozláteným toaletným papierom.
       Hlavným cieľom tejto stránky je predstavovať verejne činné osoby v skutočnom svetle, nie tak krásne prifarbenom ako sa tu vy snažíte prezentovať.

       • Filip A. M. Zvědělík povedal:

        Trestné oznámenie
        Ja určite na nikoho podávať trestné oznámenie nebudem, pretože mňa osobne sa dané skutočnosti žiadnym spôsobom netýkajú. A taktiež som ani nepísal, že to mám v pláne urobiť. Avšak, ak tvrdíte o pánovi Sádeckom to, čo o ňom tvrdíte a zároveň nekonáte, sami sa dopúšťate trestného činu. Ale ako tvrdím, ide o vykonštruované lživé obvinenia. Ak by bolo pravdou to, čo tvrdíte, už by to nebolo iba v rovine akéhosi „verejného tajomstva“. Tie najväčšie senzácie, sú zároveň tými najväčšími podvodmi. Som však presvedčený, že pokiaľ by ste mali relevantné dôkazy potvrdzujúce Vaše výmysly, konali by ste. Určite by ste si nenechali ujsť tú príležitosť, ako poškodiť pánovi Sádeckému.
        To je všetko, čo som Vám chcel k danej skutočnosti oznámiť, ďalej už nemám záujem viesť diskusiu s anonymnými prispievateľmi.

        • Joško Mrkviška povedal:

         Áno presne tak ste tupci anonymní čo sa nevedia podpísať. Už sa s vami nebavíme lebo ideme s Filipom na zasadanie OVKSS.

        • Ferdo Mravec povedal:

         Veď si pomáhajme
         Presne Joško Sádeckovie je vlastne taký Jánošík, čo natom že to pochopil opačne a chudobným zobral a s bohatými sa podelil. Hlavne že sa rozdelil a to je predsa dobréééé má predsa charakteeeer.
         P.S.Česť práci a Filip nabudúce ťa zo Sučian odveziem nemusíš ísť stopom

      • Guest povedal:

       Zastžavte Zvedelíka
       Preboha stopnite tohto truľka, narúša celú diskusiu. Ja sa chcem dozvedieť fakty a nie stranícke sprostosti.

 3. Guest povedal:

  tak tak, závisť je veľmi zlá vec…..hovorí sa, že je to len forma uznania 😉

 4. Guest povedal:

  Červeny komediant
  fuuu 🙂 takto som sa už dlho nenasmial ako na pánovi zvedelíkovi.Jeho príspevky su fakt úžasné. Sa smejem a zároveň plačem ako je možné niečo takéto vypotiť. Ešte chvílku tu obhajujte neobhájiteľné a začnem Vám aj veriť 🙂 Odporúčam Vám obhajujte radšej farbu oblohy (dám Vám pomôcku -modrá) alebo obhajujte farbu trávy (pomôcka- zelená) to Vám možno uveríme a nie takéto bludy čo tu píšete. Ale ako vtip je to dobré máte môj obdiv 🙂 Len tak ďalej sudruh a bude z Vás vtipálek akého sme tu ešte nemali.

 5. Guest povedal:

  Jozef Sadecky :-)))) ubohe a on je v okresnej rade Smeru.
  Takyto podvodnik !!Je hanba p. Janas ,ako novy predseda po primarovi,ze ste si nedokazali urobyt poriadok a trpite tam takychto nenazrancov!!!!!
  HANBA CELEMU SMERU. Hrdina p.Sadecky!!!

  • Sociálny demokrat povedal:

   Okresná rada
   Členov do Okresnej rady strany Smer – SD nevyberá predseda Okresnej rady, ale vyberajú ich vo voľbe členovia strany v okrese.

   • Guest povedal:

    Čo to tu trepeš za chujoviny, však ste si v SMERE nevedeli zvoliť okresnú radu až vám musel nariadiť Fico koho máte voliť. Ako som počul od zúčastnených, taký cirkus ešte nevideli. A že vraj volili členovia. Keď im bolo nadiktované koho tak podľa doporučenia zvolili koho mali.

 6. Guest povedal:

  Tak ako všade aj v SMERe
  Tak ako všade aj v SMERe sú predajné děvky, ktoré sú schopné zapredať všetko, dokonca aj sami seba a na toto doplatí aj p. Janas, ľudia ktorí sú v okresnej rade sú slizáci a predajné (teraz po slovensky) k…y
  Za peniaze všetko, vylízaní riťolezi!!!!

 7. Guest povedal:

  To mas pravdu ,ze Sadecky je ritolez!!!!
  Uz v stroajarnach sa pchal do zadku namestnikovi, ked skusal babety!
  On je tak hlupucky ,ze klame aj vlastnu zenu kolko zarobil na marianskom namesti!

 8. Guest povedal:

  SADECKY JOZEF -SADESTAV
  uz NIE je clen smeru, BOL VYHODENííííííííííííííí
  :-))))))
  Bozie mlyny melu pomaly ,ale isto – Jozko !!!!!!

  • Guest povedal:

   je to isté ?
   Tak to treba oslááááviť a spraviť ľudovú zábavu, lebo sme sa konečne zbavili parazita , lebo ako nesmerák by už mal konečne poctivo pracovať a nie priživovať sa mestskom rozpočte.

  • vito povedal:

   Overené
   Túto informáciu sme overili a je skutočne pravdivá, pán Sádecký bol naozaj vylúčený zo strany Smer.

 9. Guest povedal:

  Sadecky
  Konecne si Karol urobil poriadne rozhodnutie a ukazal si ,ze nie si posero!.Najskor ADAME,HAVIAR teraz SADECKY

  • Guest povedal:

   Neskôr Kubovič, Smatana…….a ostane le On, John Lenon

   • Guest povedal:

    Kubolína a Smatanu Janás nevyrazí . Určite nie teraz aj keď dôvod existuje. Maximálne až za 4 roky pred novými voľbami aby Janás ukázal principiálnosť a súčasne sa zakryl ako teraz so Sádeckým!!!!

 10. Guest povedal:

  sadecky je zo smeru prec konecne spin…

 11. Guest povedal:

  Platforma intrigána
  ako sa niektorí členovia Smeru v jeho predsedníctve prezentovali, je pre každú stranu príťažou, zvlášť vtedy, keď je strana vystavená tlaku, takýmto typom je i Jozef Smatana – snaží sa ťahať nitkami zo závetria, ale v mnohých špinavých kšeftoch, ktoré sa v PB a okolí udiali má prsty.
  Členstvo člena tohoto typu je pre stranu začiatkom konca.

 12. Guest povedal:

  Jozef Sadecky kandiduje do obecneho zastupitelstva Domanize a na kandidacnej listine ma napisane ze za SMER!

 13. Guest povedal:

  A Fero ma napísane že kandiduje za asociáciu stavbárov,a čo?

 14. Guest povedal:

  Ako spoznáte dobrý politický vtip? Keď sa po 15 rokoch smejete tak,že sa chytáte za mreže.

 15. Guest povedal:

  Sádecký zas prepiera mestské peniaze cez faktúry – Špánika, dezinfikujú detské pieskoviská v meste za niekoľko tisícov. A kto má v tom ešte prsty??? Jasné, že ADAM!!!

  • Guest povedal:

   má nato dezinfikovanie vôbec oprávnenie? podobne prepiera aj cez Nemčíkovu archu cintoríny mestské WC kosenie opravy v školkach a iné no hajzík je ten Adam

  • Guest povedal:

   ak je to pravda, tak to je už niečo neuveriteľné, čo si niektorí dovoľujú a takto získavajú veľké peniaze z mestského úradu – teda z našich peňazí, a mesto má obrovské dlhy

 16. Guest povedal:

  re
  Ale tereňák si kúpil pekný, to musíte uznať, že aj v čase kríze sa tento malý remeselník, resp. živnostník vie obracať!

 17. Guest povedal:

  Ako skončil Sádecký v Domaniži pri komunálnych voľbách, vie niekto?

  • jajo povedal:

   Neprešiel a to sa už videl ako podstarosta 😀 teraz sa chysta do Mnichova najskôr k lopate makať

   • Guest povedal:

    sadecky
    Ten slintoč mikdy poriadne nemakal,zabehával babety a robil pána Hejskoka v strojárňach.Po voľbách ho vykopli,o prácu prišla celá rodina,peniaze prehajdákal až začal klopaž na dvere exekútorský a daňový úrad.A z nekorunovaného kráľa mesta Bystrice (sám sa tak nazval v kkrčme) sa stal nezamestnaný chudák bez peňazí a priateľov zo Smeru.

   • Guest povedal:

    re
    niečo robil u švagra v Rakúsko,no ke´d sa stále nechytal fúrika tak ho poslal kadial ľahšie.Z Nemecka ho tiež vyhodili,tak teraz brigáduje po stavbách.Ach,staré dobré a eurové mesto.Jožko,už zabudni:-)

    • Guest povedal:

     Všadestav vraj stavia zámok v Rakúsku. Investori si boli pozrieť jeho buzerpľac v Mogoňove a usúdili že on je ten pravý.

 18. Guest povedal:

  V P.B je to fuk, on si na mestských zakázkach príde na svoje tak či tak !! Jeho úspech v komunalných.resp. iných voľbách v Domaniži na jeho lahôdky v P.B. nemajú vplyv!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.