JUDr. Michal Hamar

Michal_Hamar

Bydlisko:   Rozkvet, Považská Bystrica
Vek:   ???
Funkcia:   vedúci kancelárie primátora
    predseda predstavenstva – Región Horné Považie (organizácia cestovného ruchu)
Povolaním:   právnik

Zásluhy:  

Pre:

Proti:


Údajné prezývky: -. Otík

Údajné vlastnosti: za úradovania Janasa a Sopčáka bol na obvodnom úrade vedúci odboru – všeobecnej vnútornej správy.

Tento obsah bol zaradený v Kto pre koho kope. Zálohujte si trvalý odkaz.

25 odpovedí na JUDr. Michal Hamar

 1. Guest povedal:

  Odkaz pre Otika – Hamara – mestskeho pravnika, ktory som napisala aj na pb.otvorene: nauc sa konecne slusneho spravania. Uvedom si, ze si obycajny sopliak co este nic nedokazal! ak sa nepocita lezenie do analov a pretrcanie pred studentov, ktori ta aj tak poza tvoj chrbat vysmievaju – konkretne: kratke gace aj do spolocnosti, pijes ako kapor, prazdny globus a pod. Davaj si pozor, s kym sa stretavas a koho si pustas k sebe z tejto partie! Pochop, ze z tvojej pozicie – teda ziadnej, tvojho veku, vystupovania, namyslenosti a pod. je voci ktorejkolevek osobe maximalne neuctive, trapne a hlavne v rozpore s bontonom, aby si ty drzo navrhoval tykanie! A prestan sa starat do veci, do ktorych ta nic nie je! Si len obycajny janaskov poskok a takychto on potrebuje.

 2. Guest povedal:

  Tento blbeček jakživ nič poriadne nerobil. vždy robil iba poskoka za štátne prachy.

 3. Guest povedal:

  Toto všetko len potvrdzuje aký je trapko. Vedúci odboru na meste, právnik a chodí sa baviť so študentmi, ktorí sú od neho minimálne o 10 rokov mladší. On je proste ešte dieťa, nezrelý na funkciu vedúceho Veď ešte potrebuje prežívať pubertu!

 4. Guest povedal:

  Vážení, asi ste nepochopili. Podstata je, že Karolko je s jeho prácou spokojný. Poskok je to skvelý, skáče ako Karolko transparetne podľa svojho finančného benefitu píska. Posiela ho pripraviť a predniesť všetky sporné a korupciou smrdiace záležitosti, kde by mohol byť najtransparetnejší ohrozený a mohla by byť poškvrnená jeho transparetná nenažraná výsosť. Otík si pokokce poblaboce, mnohí mu nič nerozumejú a všetkým vospol príde ľúto a na podstatu veci rýchlo zabudnú. Jednoduché a účinné. Obklopiť sa takýmito „vedúcimi“ má svoje čaro. Aby som nekrivdil len Otíkovi. „Kvalitnú“ prácu odvádza aj Mikimaus Martaus aj s jeho bratríčkom a Lackovičova dôverníčka Kozárová. A keby sa niekto pokúsil kritizovať, mestský právnik Péli mu vysvetlí kde má gule, exkomunista Pekár porozpráva príbeh o ohrozenej UNESCO panelákovej pamiatke a Ferko Netušík ho pošle na IQ test na ktorý ho odvezie pornoherec kerulovie na červenom autobuse MHD.

 5. Guest povedal:

  keby bol spokojný, nezložil by ho z pozície riaditeľa na obyčajného vedúceho a nevzal by mu polovicu vtedajšieho odboru

 6. Guest povedal:

  co sa cudujes ze eurofondy nefunguju ked su pod vedenim takehoto neschopneho blbecka on sa len prizivujej na meste ako sa robia nahana kontakty a akoze robi trapne bezvyznamne projekty pre cestovny ruch spolocne s kardoskou si nahanaju ale ziadny vysledok nikde nechapem ze ho tam este na meste trpia robi si tam co chce a potom ludia nedivte sa ze prepadaju priklepnute obrovske prachy na projekty ktore tu ostali po minulom vedeni ked ich tento „iniciativny“ blbecek nevie riadit

 7. Guest povedal:

  Čo sa tu navážate do mladého perspektivného a poslušného kádra?
  Veď on podopbne ako najvyšší šef mesta vie riadiť – bicykel !
  To Vám nestačí ?
  Koľkí nevedia ni to !

 8. Guest povedal:

  predseda predstavenstva – regón Horné Považie?? a to je už čo??

  • Guest povedal:

   No nič to nie je, iba ďalšia zbytočná funkcia. Otík ide v šlapajách svojho najtransparetnejšieho šéfa doc. Károľa

 9. Guest povedal:

  Vzhľadom na pokročilejšiu nočnú dobu som akurát zistil z materialov mesta , že 18. 4.2013 je zasadanie Mestskej rady.
  Zaujal ma ako veľmi dôležitý bod č.3, ktorí bude prerokovaný na návrh vuicelakovača a určite ho ocenia všetci občanioaBystrici a priľahlých časti, pretože za 120 % práci primatora, ktorý sa NIČOMU inému nevenuje iba blahu občanov P.B. tak sa mu bude zvyšovať plat.
  Ozaj si to pracant zaslúži a spokojnes čistým svedomím sa môže pozerať do očí voličov,ťže za dobrú prácu predsa partí aj “ mastná “ odmena.
  Ináč by to bolo predsa demotivujúce!
  Napr. primátor Púchova až toľko pre občanov nerobí, tak sa musí viac snažiť vo výstavbe bytov, obchodnej siete, cestnej siete ako i pri zháňasný investorov s pracovnými miestami pre občanov.
  Janas toto má všetko poriešené, tak iba “ zbera “ plody svojej činnosti a všetci môžme byť spokojný!
  Ozaj teda môžem isť spokojne spať, deň síce nestal za moc, ale táto pozitívna informácia o primatorovi ma pekne v spokojnosti uspí!

  Dobrú nôcku pán “ prepracovaný “ primátor ako i občania P.B!

  P.S.
  Ale aj v P.B sa namastíme!
  Momentálne sa likvidujú stroje v halách v býv. P.S. a tam sa budú tie Púchopvské gumy skladovať!
  V Púchove radšej priestory využiju na výrobne činnosti, smrad zo skladov stačí Bystričanom.
  Samozrejme aj výšky platov – plat pracovníka vo výrobe je určite iný ako plat skladníka v zasmradenom sklade gúm!!

  • Guest povedal:

   Vicemaliar navrhuje, pretože obdarovaný primát zdvihne plat následne aj jemu. Taká zohratá dvoja…Pá a Pí. Hlavne že to platíme my občania.

 10. Guest povedal:

  Poznám ho osobne a v právnych veciach mi poradil lepšie ako právnici s dlhoročnou praxou 🙂 Keď je niekto šikovný tak sa presadí a keď je niekto závistlivý tak to musí rozoberať a posmievať sa zo šikovného mladého právnika :-(Sku..ený závistlivý slovenský národ 😀 Kto je bez viny nech hodí kameňom 🙁

 11. Guest povedal:

  Ale prosím váš, aj ja ho poznám osobne a namiesto vyriešenia problému si išiel vraj niečo súrne vybaviť. Ostuda nebyť pracovníčky ObÚ ostala by som bezradná. Je to obyčajný našponovaný šašo.

 12. Guest povedal:

  vazeny pan dolezity, ja vas nemozem ani len pocuvat. prave som si pozrel prispevok itv. za tie roky co mate ste sa mohli aspon naucit vyslovovat, to sa naucit da. ale nikto vas asi nenauci normalneho vystupovania a hlavne jednania s ludmi. ta arogancia co z vas srsi je tak odpudzujuca, ze ani nebudem pisat dalej

  • Guest povedal:

   No proste Otík .. k..o…k…o…tík, taká novodobá socialistická úderka akú si vybral jeho transparetný šéf doc.Klamár

 13. Guest povedal:

  Ach Otík… ani len netušíš, čo si spravil….

 14. Guest povedal:

  pán predseda predstavenstva, čo nové v tej vašej prispatej organizácii cestovnécho vzruchu?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.