Ing. Marián Sičák

alt

Bydlisko: Hliny 1392/215, Považská Bystrica
Vek:
Funkcia: hlavný kontrolór mesta
Povolaním:

Pôsobí vo firme MS KREDIT, s. r. o.

alt

Zásluhy:  

Pre:

Proti:


Údajné prezývky:

Údajné vlastnosti: 

Ostatné údaje:

Tento obsah bol zaradený v Kto pre koho kope. Zálohujte si trvalý odkaz.

37 odpovedí na Ing. Marián Sičák

 1. Guest povedal:

  Keby sa podľa čubuláka riadila pracovná morálka na slovensku, tak 3/4 ľudí namiesto práce posedáva v kaviarňach alebo chodí na zálety.

 2. Guest povedal:

  čumbulák je vskutku pracant na pohľadanie , také izby z TErna by vedeli vyprávať o tej súloži pardón robote ktorú pán S pravidelne aj tri razy do týždňa odmakával. Pre lopotiaceho občana PB vskutku pozitívna správa, ako sa u Janasa na úrade počas pracovnej doby tvrdo pracuje, pardón súloží.

 3. Guest povedal:

  Tak asi za to mal minulý rok odmenu vyše 3000 € z našich daní.

 4. Guest povedal:

  Bože to si nemôže niekto v práci zašukať?
  Kto dokáže, že to nemá v popise práce:
  Možno kontroloval výkony dam!

  • Guest povedal:

   Veď nech si š..ká koľko chce, ale za svoje, doma a nie ako pracovník v pracovnom čase a ktorý je naviac platený z našich daní. S pánom bohom ak je takýto človek kontorlórom, to potom tá jeho práca vyzerá. Janas musí byť s výsledkami jeho práce MAXIMÁLNE spokojný.

 5. Guest povedal:

  jeto nasmiech zamestnaci terna sa smiaili ako chodí tajne zadným vchodom čierneho golfíka odparkoval na parkovisku od hany a kluče mu chodil brať od šlapku aj odovzdavat kardoš toto je fungovanie uradu? toje tragedia janas počuješ?

 6. Guest povedal:

  A s kým tam chodí?

 7. anonym povedal:

  no hadaj
  kdo uhadne,-

 8. Guest povedal:

  Dúfam,že nie s chlapom

 9. Guest povedal:

  doprajte a nezavidte!!!

 10. Guest povedal:

  Károľovi jeho pracovná morálka neprekáža – aj on doj–e, čo môže. Stando Kradoš je starý lázeňský švihák, on sa vie v takýchto situáciách dobre obracať.

  • Guest povedal:

   ha,ha,náš pán akože kontrolor zasa navštevuje terno s milenkou.to je vzor pre občanov,čo? ha,ha,ha

 11. detektív povedal:

  z MU ssa šíria fámy že čumbulák teraz zachranuje svoje manželstvo.žena zistila jeho aféru s istou zuzanou l.tak na zálety asi nemá čas

 12. Guest povedal:

  ale čoby, vidím, že sa v tom strácate, Zuzana je slušné žieňa, teraz v tom má prsty Žu**ová.

 13. Guest povedal:

  si myslí že keď si s ním v bancu del peru ponatrasajú ruky a dajú panáka, že ho všetci majú radi. Až tak že mu doprajú a vytrubia všade kde sa dá že podvádza manželku. Lutujem jeho ženu, lebo isto vie že pretiahne všetko čo nevylezie na strom. Už čakám kedy pretiahne Jonasa. A bude mať krásne letáky ako pornoherec Dodo 🙂

  • Guest povedal:

   Tak to inak klesla morálka na tom úrade. Bordel jedna básšň. Na takýto cirkus platíme obrozské dane. Janas je teda fakt manažer, ten tak môže riadiť akurát bicykel.

  • Guest povedal:

   pretiahne? bože, ale s číííííííím???

 14. Anonym povedal:

  Mal sa dnes voliť aj hlavný kontrolór alias súložník od Šľapku?

 15. Anonym povedal:

  Aj sa zvolil . Usmievavé prasiatko najprv sľúbilo podporu inému ale strach o válov sposobil,že nakoniec kandidát ktorý by roztrhal hlasy radšej neprišiel a zvracal doma .

 16. Anonym povedal:

  Tak znovu vyhrala korupcia a zhýralosť na odbornosťou a poctivosťou. Tento mogoňov je bezvýchodisková diera.

  • tristan@gmail.com povedal:

   No to nie je až taká pravda, opýtajte sa neúspešnej kandidátky na HK, za čo ju vyje***i z daňového úradu! Z takého miesta sa len tak neodchádza…

   • Anonym povedal:

    V čom by bola horšia ako tento staronovozvolený poflakujúci sa šukal ktorý nikdy nič nenašiel a berie zato obrovský plat a nehorázne odmeny?

    • Anonym povedal:

     No a že nenašiel.Asi aj našiel.V, nenásytom primátorovi ,zlatú baňu.Za tieto nulitné výsledky so silným ťahom na firemné klientelistické väzby s pseudonaivným názorom to dotvára obraz o našom transprentnom tiež Váhostavackom smeráckom meste.Dajte prosim aspoň jeden výrazný úspech tohto mesta ,okrem populistických a demagogických všeobecných bezduchých drístov panujúcej organizovanej skupiny.

     • Anonym povedal:

      Janas ako primátor je veľká O – a mesto pod jeho vedením ide dole kopcom.
      To je jasné každému gramotnému a rozhľadenému človekovi v P.B. a hlavne cudzím čo sem omylom zavítajú.
      No BOHUŽIAĽ takých je v P.B. dosť málo – čo sa nakoniec ukázalo v voľbách a počtoch odovzdaných hlasoch.
      Takže tí gramotní a rozhľadení majú smolu, že je ich menšina. Čo mám prehľad z okolia na Rozkvete, dosť veľká časť ľudí to rieši odchodom z P.B. a to buď do okolitých dedín, alebo do Púchova.
      Janasovi to nevadí – naopak mu to vyhovuje, lebo tá tupo voličská väčšina tu ostane, no a tých pár desiatok tisíc Eur – straty podielových daní od tých odišlých občanov mu nevadí.
      On a jeho mančasft si vždy príde na svoje!

      • Anonym povedal:

       No tie odchody obyvateľstva majú určite aj iné pozadie.Naše mesto suverénne figuruje na popredných priečkach/hovorí sa ,že sme v prvej trojke/v drogovej činnosti viď nedávne udalosti.No a Rozkvet je na tom najhoršie.Toto je ale už dôsledok nekonaia vedenia mesta v práci s mládežou ,rozvíjania voľnočasových aktívít mladej generácie.Ano ,keby niečo z toho kvaplo tak by to šlo.Ale však načo ?A tí čo to majú v popise práce-pohoda,klídek,tabáček plat beží.

     • Anonym povedal:

      Čo je toto za nehoráznosť dávať niekomu tisícové odmeny za niečo za čo už dostal plat? má ta drevenáková a ostatní poslanci čo to schválili štipku zdravého rozumu?

 17. Anonym povedal:

  (po)hlavnému kontrolórovi včera odklepli aj extra odmenu 2300 Eur vraj zato, že pán (po)hlavný kontrolór vykonával “priebežne kvalitné a profesionálne zabezpečovanie a plnenie úloh v zmysle planej kontrolnej činnosti za II. polrok 2014, ako aj za metodickú pomoc a usmernenia vo vzťahu k Mestom Považská Bystrica zriadeným príspevkovým a rozpočtovým organizáciam. Proste sila. výsledky kontrol žiadne, postihy žiadne tak prečo by sme neodmeňovali, hlavne ak nejde z našeho ale z meského. Hanba a ešte raz hanba.

 18. Anonym povedal:

  vraj zvak pred vhodením lístka ukazoval všetkým naokolo koho volil toto je tajné hlasovanie?

 19. Anonym povedal:

  Tak toto už je horšie ako v borde…

 20. Anonym povedal:

  Zvak je bravčový úchyl, škrupinkár a podvodník.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.