Mgr. Katarína Beranová

beranova

Bydlisko:   Šoltésovej 2700/262, Považská Bystrica
Vek:   61 rokov
Funkcia:   poslankyňa za Strojárenská štvrť, Jelšové, Hliníky
    nezávislá kandidátka
    podpredsedkyňa Sociálnej komisie
    členka Komisie pre vzdelávanie, kultúru a šport
Povolaním:   dôchodkyňa (za socializmu učiteľka telocviku na SOU strojárskom)
E-mail:   katarina_beranova@yahoo.com

Zásluhy:  

Pre:

Proti:


Údajné prezývky:

Údajné vlastnosti: počas socializmu emigrovala do Kanady, brat podnikateľ – Ing. Pavol Demáček (MEDEKO CAST s.r.o.)

Tento obsah bol zaradený v Kto pre koho kope. Zálohujte si trvalý odkaz.

55 odpovedí na Mgr. Katarína Beranová

 1. Guest povedal:

  Ako za mlada na učňáku rada rozkazovala žiakom, tak ju to drží stále, lebo by teraz rada rozkazovala všetkým žiakom a učiteľom v meste cez Bielika a cez svoje tzv. občianske hnutie. Nech si rozkazuje sama sebe a nech si ide tie papieriky po meste zbierať sama, veď ako dôchodkyňa má času dosť, ved ked ráno vstane a má zarobené.

 2. Guest povedal:

  Veď aj poctivo vlastnoručne zbiera, po Jelšovom, takže z jej strany nejde o žiadne plané reči.

  • Guest povedal:

   čistota v meste
   Treba si pozrieť posledné zastupiteľstvo a opäť napi poslankyňa vyzývala a hovorila o akciách pre školy, rodinné domy a paneláky, aby sa deti a občania pustili do skrášľovania svojho okolia a hovorila o odmenách pre víťazov, atď. To ale nikoho nezaujíma, že všetko niečo stojí – zakúpenie kvetov, zeminy, trávy, atď. Prečo by to mali hradiť občania. Každý kto chce tak si pri svojom rodinnom dome skrášli svoje okolie. Ale takto opäť o tom hovoriť a informovať, a to najmä tie školy – to asi vôbec neprestane. Škoda sa nad tým vôbec rozčuľovať. A ešte tam splietala to občianske združenie, čo to má vôbec spoločné s vážnymi vecami, ktoré majú byť prerokované v prospech občanov – čosi hrozné pozrieť si zasadnutie posledného mestského zastupiteľstva.

   • Guest povedal:

    sudružka poslankyňa
    Súdružka poslankyňa bola veľmi aktívna už za oného režimu. Až tak aktívna, že zbalila svojho žiaka a tuším s ním mala baby. Pre svoju zanietenosť dobrovolne nasilu emigrovala počas socializmu do nenávidenej kapitalistickej krajiny a teraz nám rozdáva rozumy ako sa majú zbierať papieriky a skrášľovať okolie. Ja som sa v emigrácii naučil rozhodne iné veci ako zbieranie papierikov. Veľmi rada sa stretáva s nepísaným šéfom všetkého a všetkých Strachanom a per jej huba prezentuje mnohé jeho názorové pochody. Myslím že nám táto dobrovoľná súdružka ešte všeličo predvedie a Hujer občianskym menom Katarína G. neostane s duchaplnými výrokmi osamotená.

    • Guest povedal:

     A šak ju už nechajce na pokoji chalani

     • Guest povedal:

      tak nech nechá papagájovania od tútorov, ťažko pochopiteľných uvedomelých kecov o upratovaní a zeleni, lebo za chvílu si budem myslieť, že žerie trávu a v zime seno. Bééé

 3. Guest povedal:

  Ale však dajte napady a ich realizáciu na škrášlenie mesta, na zlepšenie správania sa niektorých obyvateľov, ktorí pravidelne ničia všetko okolo seba, čo sa dá, na zmiznutie toho bordelu po niektorých častiach mesta. To predsa nemôže robiť MEGAWEST, ani Chudovský za nás poriadok, na to by nestačil ani rozpočet oveľa väčšieho mesta.

 4. Guest povedal:

  Ako hcceš, ja priložím nápad. Nech všetky mestské celebrity vyfasujú monterky a metly a dajú si 8 hodinovú brigádu každý za každú časť za ktorú bol zvolený. Primát a jeho zaastupujúci poskok si zamakjú ako naskakovači v megaveste a pozberajú nazbieraný bordel po celom meste. verte mi, po prvý raz v živote, ich uvidíme niečo poriadne robiť.

 5. Guest povedal:

  Zaujímavý nápad. Aj Ty sa ho zúčastníš? Či len spoza PC monitora budeš kukať a vypisovať

  • Guest povedal:

   Za našich čias to bola úplne bežná vec, hovorilo sa tomu sobota pracovnej cti a makali všetci, včetne straníckeho aparátu. Samozrejme sa našli peniaze aj na nejaké to občerstvenie, aby bolo veselšie.

  • Guest povedal:

   Ja sa ho mám zúčasniť? Ja neporiadok nerobím a nekradnem!!! Páni z mesta by mali čisťiť za ten bordel a zdraženie aspom pol roka zadarmo. Nikomu by ich drískanie v televízii nechýbalo.

 6. Guest povedal:

  Nie všetko bolo za sociku zlé, stačilo sa zbaviť nejakých neduhov avylepšiť nejaké duhy a je to?

 7. Guest povedal:

  Socik bol nahov…a vobec ma to nezaujima, ale poriadok v meste by mal byť lepší

 8. Guest povedal:

  Aký bol socializmus…
  oldrichslovacek.blog.iDNES.cz

  Jen si tak nahlas přemýšlím a píšu o věcech tak, jak je vidím a co si o nich myslím. Nechci psát
  odborně fundované články nabité argumenty a vím, že se budu v mnohém i mýlit.

  O autorovi:

  Jsem ročník 1950 a to v mnohém ovlivňuje mé názory. Leccos o životě jsem pochopil, jiné asi
  nepochopím nikdy. Tragickou chybou bojovníků „za něco“ je, že začnou bojovat „proti někomu“.
  Neboť cesta do pekel bývá často dlážděna dobrými úmysly.

  Prý jsme se za komunistů v práci jen flákali.

  Jedna z mnoha pravicových „poudaček“ o životě v letech 1948 -1990, s budovatelskou jiskrou v oku vyprávěná nejen dětem a „nepamětníkům“, je ta o zaměstnanosti a pracovních výkonech.

  Ano, existovala pracovní povinnost. Vycházelo se z toho, že bez práce nejsou koláče a nechce-li člověk zemřít hlady nebo nechce-li se živit kriminalitou, musí být logicky někde zaměstnán. Jinak by to byl příživník. V občanském průkazu byly stránky vyhrazené pro
  potvrzení o zaměstnání. Při nástupu do práce razítko nástupu, při ukončení opět razítko. O tom by mohli disidenti v čele s panem Havlem vyprávět dlouhé historky.
  Existoval vtip, že lidé se tváří, že pracují a stát se tvářil, že je platí. Ano, ve srovnání s dnešní inflací to byly mzdy doslova směšné (v roce 1960 byla průměrná hrubá měsíční mzda 1.303Kčs,
  v roce 1970/1.915 Kčs, 1980/2.656 Kčs, 1989/3.170 Kčs, 2000/13.219 Kč a loni ta
  nejnižší byla v KV kraji 18.800 a nejvyšší v Praze 28.000 Kč ). Samozřejmě, podstatným ukazatelem je, co a kolik si člověk za tuto mzdu mohl koupit tehdy a dnes.

  Existuje však ono slůvko ale.
  Ti tzv. flákači ve fabrikách, úřadech, institucích, družstvech,
  službách, obchodech a v JZD dokázali vyprodukovat takový objem prostředků, že socialistický stát mohl výrazně dotovat a přispívat na jesle, školky, bytovou výstavbu,
  dopravu, energie domácností, potraviny, kulturu, základní tělesnou výchovu i vrcholový sport,
  umění, rekreaci občanů i volnočasové aktivity v zájmových klubech a kroužcích při Svazarmu, kulturních domech a školách. Bezúročné nebo velmi výhodné byly peněžní půjčky (30.000 Kčs byla v r. 1976 velmi výhodná novomanželská půjčka), úspory byly slušně
  úrokovány. Zcela zdarma bylo vzdělání, zdravotní a lékařská péče včetně léků.
  V průběhu 40let budování socialismu tito „nemakačenkové“ povinně pracující stihli postavit továrny, doly a hutě, železnice, dálnice a silnice, přehrady a vodní, tepelné a jaderné elektárny, metro, desetitisíce bytů, kulturní domy, prodejny, zemědělské objekty atd. Po celou dobu se stačila vyzbrojovat a udržovat téměř 300 tisícová ČSLA a ještě zbylo na pomoc spřáteleným a rozvojovým zemím. Zcela zásadně se zindustrializovalo a téměř vybudovalo nové Slovensko.

  Československé zemědělství bylo naprosto soběstačné ve většině nejdůležitějších produktů,včetně masa, mléka, obilí, cukrové řepy, chmele, brambor, a velké části ovoce a zeleniny.
  Dováželo se jen to, co se u nás nedalo vypěstovat. Jenom hovězího dobytka tu bylo téměř 2 miliony kusů. Obdělával se každý metr půdy, lidé na vesnicích nacházeli v družstvech práci a nemuseli dojíždět.

  Výrazně nízké mzdy tedy byly kompenzovány výše uvedenými nízkými cenami a životními náklady. Pracovní povinnost upevňovala návyky a vědomí nejen Cikánů, ale i absolventů škol, že živobytí je nutné si zabezpečit prací. Věřím tomu, že dnešní absolvent školy, který hned nezačne pracovat, po nějaké době přirozeně „zleniví“, je pro něj stále „odpornější“ začít pracovat a zahálčivý způsob života ze státních nebo rodičovských podpor se mu „dostane pod kůži“.

  Dnešní zcela pokřivený pohled na bohaté a úspěšné spoluobčany nepochází z dob minulých, jak se nás snaží někteří přesvědčit. Pochází z doby porevoluční, z devadesátých let divoké privatizace, tunelování (kolik miliard stát napumpoval do bank a za kolik se prodávaly pozemky a fabriky?), převodů státních miliardových částek do soukromých rukou, rozkrádáním, pochybnými kšefty, podnikáním na hraně zákona (jen si vzpomeňte na kauzy topných olejů, nafty a benzínu, lihu atd.), pašováním neprocleného zboží, daňovými odvody
  atd.atd. Vznikla zde vrstva novodobých milionářů a miliardářů, zbohatlíků, kteří ke svému majetku nepřišli poctivou a tvrdou prací, řemeslnou dovedností, chytrým podnikatelským záměrem apod.

  Tito lidé dávali na obdiv své bohatství, téměř nikdo z nich nebyl potrestán (důvod se vždy našel), vstupovali do politiky nebo si politiky koupili. Na druhé straně tu byly miliony poctivě pracujících a platících daně, snažících se a přesto pro ně statisticky průměrný plat zůstal nedostižný. Jen se po nich chtělo utahování opasků a pochopení složité situace. Stále více nenacházeli práci a byli odkázáni na podporu, stále více museli na udržení své životní úrovně připlácet. Pro řadu z nich se dříve řada běžných věcí stala nedostupnými. Není proto divu, že na bohaté a úspěšné lidi se pohlíží jako na podvodníky a není v povědomí občanů rozlišováno mezi poctivým a úspěšným podnikatelem a pochybným zbohatlíkem. Přetrvává názor, že z
  poctivé práce ještě nikdo nedokázal zbohatnout, že poctivost se nevyplácí a že politika je svinstvo. Prostě „zavládla blbá nálada“. Dnes všichni makají jak otroci, nikdo se nefláká a přitom na nic nejsou peníze! Není to paradox?

  Nijak nechci vychvalovat minulost, taková byla doba, takoví jsme byli. Dobří i špatní.
  Nechci současně zatracovat současnost, prostě to tak je a asi má být. Jen chci některým neobjektivním kritikům „staré generace a socialistického režimu“ některé věci připomenout. Tak jak nechcete zapomenout na vládu jedné strany, na cenzuru, opevněné státní hranice, vykonstruované politické procesy a perzekuování pro svůj
  sociální původ, názor nebo víru, nezapomínejte také na věci, které milionům lidí přinášely spokojený život s perspektivou, jistotou a beze strachu o práci a v bezpečí.

  Návrat do minulosti je nemožný a já si ho nepřeju. Řečeno s klasikem „Čo bolo, to bolo…“. Ale mlčet k jednostrannému překrucování minulosti nebo dokonce lžím nebudu, stejně jako ke zkreslování a neobjektivnímu vykládání současnosti.

 9. Guest povedal:

  Počul som, že pani poslankyňu majú pre tie jej reči aj vlastní kolegovia v zastupiteľstve plné zuby

 10. Jano povedal:

  Možno preto jej majú plné zuby lebo každému kolegovi povie pravdu a ako jednej z mála členov zastupitelstva jej nejde o majetky ale o krajšiu Bystricu a spokojnejší život občanov.
  A možno vidí aj to čo by nemala vidieť a určite si to nenechá pre seba.

  • Guest povedal:

   to ze aj vidi, hlavne ak ide z exurzie od Stachana, ale v jednom mas pravdu, ako jedina zena spolu so Smatanom a Karasom nepodporila predaj PovBytu.

  • Guest povedal:

   Presne tak, súhlasím s tebou, keby všetci poslanci robili toľko koľko ona, tak by to inak vyzeralo….

  • Guest povedal:

   Ja som ju mal plné zuby na strednej škole , kde agitovala div nie za KSČ, ROH a neviem čo ešte a potom zdrhla do cudziny -myslím že to bola Canada a teraz nám tu ide mútiť mozgy že za krajšiu Bystricu, nemala nikde utekať , ved sa nemala až tak zle a nie teraz má skoro svetožiaru. Viem ako obehávala v Jelšovom v deň volieb – v sobotu susedov a presviečala ich že ona je ta pravá na poslanecký mandát, ale čo počúvam Ješovanov čo ju volili tak ju majú v zuboch a v daľších voľbách už jej svoj hlas nedajú.To jej občianské združenie je na výsmech PB, ak chce sadiť kvietky nech si to robí ale v kľude a potichu a nikoho nech do toho nenúti a netlačí. Nech si robí a uvidíme kto sa jej pridá dobrovolne a nie nasilu ako to robili školy v PB a pod taktovkou vedúceho školstva na meste a to direktívnym spôsobom i keď naoko to bolo dobrovolné, veď to poznáme ako to chodí. Netreba zabúdať aj to že je to sestra veľkopodnikateľa Demáčka čo dobrolne financoval smiešnu sochu I.W.Krála v strede mesta a za ktorú som už počul iné výsmešky obyvateľov iných miest že čo sme si to za haraburdu postavili.

   • Guest povedal:

    možno je pani Beranová málinko zvláštna, ale nie je uplatená primátorom ako ostatné poslanecké ovce

   • Guest povedal:

    ani nitky suchej
    No, ty si na nej ani nitky suchej nenechal. Poplietol si dokopy veci kde stúpila vedľa, s úplne nevinnými vecami.
    Že si obehala susedov pred voľbami? Lepšie ako si kúpiť televíziu a pretŕčať sa v nej, alebo olepiť mesto bilbordami.
    A tá socha je kvalitná, potvrdili mi to ľudia čo majú vkus aj vzdelanie v tej oblasti.
    O podnikateľovi Demáčkovi som zatiaľ žiadne zlé chýry nepočul, takže plus pre ňu.

    • Guest povedal:

     Katka je figúrka sama o sebe.Pred vianocami roznáša darčeky v kolónii ako Santa a potom ide na 4 mesiace na Floridu a na svojich voličov ser,pardon kašle.
     Celé jej poslanectvo je len zábavka starej dievky,pardon 30rokov rozvedenej,nudiacej sa,osamelej ženskej ktorá víta každú príležitosť na spestrenie svojho zbabraného života.
     Tá príležitosť prišla zvolením do PBparlamentu a ako bonus tam stretla Jurka Smatanu ktorý tiež celý život bojuje neúspešne proti všetkým a proti všetkému.
     Socha toho umelca Krála mi pripomína pozváraný odpad po piatkovom upratovaní v Medeku.Hlavne že po darovaní sochy??? v hodnote 1milEur??? ma mesto a hlavne jeho vedenie vyrovnaný rozpočet.
     Ale na pána Demáčka Vám nedoporučujem otvárať si hub…,ústa v ktorejkoľvek krčme na okolí pretože jeho zamestnanci nedajú naňho dopustiť,o čom môžu ostatní podnikatelia v PB len snívať.
     Ozaj Katka napíšte nám či ste dostali a zobrali odmenu za poslancovanie za mesiace čo ste si ju vyhrievali a Floride.

     • Guest povedal:

      podľa teba sú ktorí poslanci lepší? a nenadávaj ani na smatanu, ten sa aspoň postaví a povie pravdu a neodhlasuje každú zlodejinu čo primát navrhne. Alebo si jeden z tých blbých oviec.

 11. Guest povedal:

  Čo ten šrot pri Piore milion a eur?
  Si robite p.ču?
  Vď u Jágrika v Podhradí nájdete hodnotnejšie kusy v kontajneroch !!
  Snáď iba dement by to hodnotil na také prachy, alebo ten kto na tom dobre zarobil !!!

  • Guest povedal:

   Najviac sa na piedestále vyhrieval primát Kajko, akoby to išlo z jeho (mestských) vrecák.

  • Guest povedal:

   Katka
   Asi si sprostý a nemáš umelecké vzdelanie a cítenie ako aj ja.
   Ak je toto umenie za 1mil Eur tak od zajtra sa učím zvárať.

   • Guest povedal:

    Super, to sa teším čo vytvoríš. Schválne, ak bude aspoň také dobré ako to pred Priorom, máš u mňa pivo.

 12. Anonym povedal:

  Beranová nech sadí kvietky si doma v záhrade, pre Jelšové som viac iniciatívy očakávala ,ale dôchodca by sa mal vnúčatám venovať, treba mladých poslancov ako napr. p.Firit

 13. Anonym povedal:

  Pani poslankyňa kade chodí tade vymýšľa a vidí nedostatky. Napr. pred budovou MZ chýba niečo pre deti, asi by tam videla najradšej vybetónované pieskovisko, hojdačky, kolotoče, no niečo pre deti, viď zastupiteľstvo 3/2015. Karol prekvapivo nereagoval na postreh pani poslankyne, možno jej odpovie písomne.
  Ak by v tom priestore mesta bývala určite by zistila, že tie detičky sa tam najradšej preháňajú na tých odrážadlach, čo tak pekne pomenovala a možno ešte radšej majú fontánu do ,ktorej sa dá čokoľvek hodiť .V tejto časti mesta sa dala veľmi pekne stráviť časť prechádzky z deťmi aj bez pieskoviska a atrakcií, ktoré nám v meste povyrastali, no s ich využitím to nebude až tak napínavé, koniec koncov ako takmer v každom meste.

  • Anonym povedal:

   Mohlo ju napadnúť , že by tam mohlo byť parkovisko, toto by mohli aj poslanci využívať, asi prednostne, lebo veď čas sú peniaze a oni majú hodne drahý čas. Ľ Kubovič by tam namontoval automat aspoň tridsiatej generácie, ktorý vám vydá naspäť aj s päťcentovky a 8 hodín parkovania by stálo 1 cent. Bol by to taký mikrobaliček pre občana, ktorý potrebuje na úrade niečo vybaviť, alebo len tak pozrieť, čo nového na meste.

 14. Anonym povedal:

  Beranova nech ide do dôchodku a plakať babickam a deduskom…ta je uplne mimo!

  • Anonym povedal:

   preco by bola mimo, ked tam moze byt ta zelezna opacha preco by tam nemohla byt hojdacka s pieskoviskom osohu by spravili 100razy vyse

   • Anonym povedal:

    A tie hrajúce sa detičky, by mohli vždy, keď pôjde nejaký poslanec akože do práce, pekne pozdraviť, poprípade im predviesť nejaké pozdravné kultúrne číslo. Mohli by sa pripojiť aj dôchodcovia, ktorí by sa tam zúčastňovali podľa schváleného harmonogramu, aby sa ich tam vždy veľa nenahrnulo. Bolo by to také milé povzbudenie našich ctených poslancov pri ich zodpovednej práci. Veď ako oni chránia a zveľaďujú majetok mesta. Len taká epizódka z ich práce. S veľkou pompou schvália odmenu kontrolórovi za prácu ktorú už mal raz zaplatenú, zrejme čakajú aj oni na to, že nejaký kolega v dobrom rozpoložení mysle navrhne vyplatiť odmeny pre poslancov a oni si to budú most bez výčitiek schváliť, veď precendes je precendes.

  • Anonym povedal:

   Nepodceňujte babičky a deduškov.Títo žiaľ, určujú aj takýchto víťazov vo voľbách.Dôchodcom akokeby naozaj stačilo dobré slovo,karafiát a 2dl vínka.A čo sa tu bude diať nasledovné štyri roky ani nebudú vedieť viacmenej rozlíšiť ,samozrejme na pár výnimiek.

   • Anonym povedal:

    presne tak Janas vyhral najma vdaka babickam a deduskom a spominanemu dobremu slovu, karafiatu a 2dl vínka

 15. Anonym povedal:

  Hrozné, dnes som ju videl v telke s tekelovou,čo sa jej pcha do análu,beranova je omyl v jelsovom,nič pre nás neurobila,iba sa hrá na reholnu sestru,radšej keby nám mest.časť zveladovala…Veď to je trápne,ked s tekelovou davaju to isté každý polrok,zúfalé kamarátky…

  • Anonym povedal:

   hm no telekelová je mediálna šl…a tá podrží mikrofón asi každému kto zacáluje ale čo tu splietate beranovú ako sa raz za pol roka ukáže v TV. Čo potom Janas a ďalšie skorumpované poslanecké ovečky ktoré sú v TV niekoľko krát do týždňa? úlohou poslancov nie je organizovať stavby a podobne, na to sú úradníci na meste a v ms spoločnostiach. Úlohou poslanca je kontrola a snaha podporovať rozvoj ms časti. Ak je neschopný primátor a jeho ľudia poslanec sa môže aj na rohy postaviť a nič. Napíšte čo spravili Janas a jeho partia pre mesto? Okrem predvádzania v médiach klamania a nabalenia vlastných vreciek úplne NIČ! Tak kto je potom odpad?

 16. Anonym povedal:

  Tak načo ju v tom obvode volíte?

 17. Anonym povedal:

  Beranova je odpad v zastupiteľstve..

  • Anonym povedal:

   spýtam sa a čo spravil Kubovič a Drevenáková? jeden dostal dobre platený flek v MŠK a druhá post viceprimátorky. ČO spravili tí dvaja?

   • Anonym povedal:

    tak ešte je tu absolvent trenčanskej sorbone s titulom Bc. s magickým intelektom a farbistou rétorikou ktorou ohuruje intelektuálne kruhy ktorého prínos pre spoločosť je už teraz nesporný a dostane sa do historických análov a bude častokrát citovaný. Už teraz sa vraj pripravuje zbierka výrokov ktorá má jemnú patinu geniality ktorá bude vydaná v knižnej podobe o necelé 4 roky

    • Anonym povedal:

     Ak treba finančne prispieť na tento personálno demagogický skvost s dajte číslo účtu.Tu treba už naozaj niečo urobiť .Mal som tu teraz návštevu z Nemecka a povedali,že takýto zachovalý komunistický skanzen ako je PB ešte nevideli.Že či nevieme s tým niečo urobiť.No nevieme.Aby som to image nejako vylepšil navštívili sme Púchov.Komentár k tomu určite nepotrebujete.No a že aj toto mesto sme fakt v tom anále, to už vedia aj skalní zo strany Smerovka…

 18. Anonym povedal:

  Strašne im krivdíte.No veď tesne pred voľbami hrabali pred kulturákom lístie,že by ulica videla, odvtedy už nehrabali.No a Kača Beranka?Tento vtipný herecký exhibicionizmus ich spája.

 19. Anonym povedal:

  Tekelova žije so psychopatom čo týral ženu..tak sa nedivte,že sa kámoši s Beranovou,vykopavkou zastupiteľstva..ešte zistím čo sa stalo Tekelovej manzelovi s prvého manželstva,ak niekto vie,napíšte…

  • Anonym povedal:

   Tekelovú, kedže je novinárka aj keď sme ju „nevolili“ môžeme chváliť alebo kritizovať za jej prácu, p. Beranovú sme si zvolili za poslankyňu a teda tiež ju môžeme kritizovať alebo chváliť za jej prácu a prejavy v miestnom parlamente .Pre obidve platí, že by sme nemali zasahovať do ich súkromia!

 20. Anonym povedal:

  Súhlasím plne s Vami,ale toto je daň za pôsobenie na verejnosti zo všetkým,čo k tomu patrí ,ale aj nepatrí.Nože si pozrite nedávne agresívne príspevky na sl.Bandurovú ,tam Vás to nepoburovalo?No a chváliť naozaj nie je čo.A beranovú som nevolil aj keby bola v mojom obvode.Nepodarená a primitívna herecká napodobnenina matky Terezy ,tá ale nepotrebovala uplatenú medializáciu.

 21. Anonym povedal:

  Tak to je pravda Beranova sa reprezentuje na sociálne slabšiu vrstvu!na úkor ich biedy si robí reklamu,pre mňa je to Hiena!taký zástupca mesta? Nech maká pre svoju mes.časť..hiena.

 22. Anonym povedal:

  Nenazvali by sme to,že hyena.Je to jedna osoba vskutku dezorientovaná, s lokajským prístupom k vedeniu mesta.S vďakou rozdávala svoje pseudoknihy receptov tam,kde pri voľbách ponížene žobronila o voličský hlas pre ňu, legitímnu dôchodkyňu.Všade bola publikovaná ,že povolanie učiteľka.No kto vie jej tajomstvo o jej komplikáciii života a jej zápletke so študentom v pb ,KDE ZOSTALI AJ FLAGRANTNĚ

  • Anonym povedal:

   Buďme korektní, nezaťahujme súkromie do debaty s cieľom diskreditácie osoby pokiaľ nemá nič spoločné s prácou zvoleného zástupcu a to je jedno, či je to Pavel alebo Šavel Niektoré národy si hovoria, buďme gramotní, pritom nemajú za gramotných tých čo vedia čítať a písať.

 23. Anonym povedal:

  Mňa zaujima tajomstvo poslankyne čo sa prezentuje cudzím perím a zo svojho nedala mestu ani našej mestskej časti nič.

 24. Anonym povedal:

  najvetsi chuji su volici

 25. Anonym povedal:

  VAČŠINA VOLIČOV

 26. Anonym povedal:

  Beranova chod do dôchodku a nechaj mladych pracovat,po chudobnych sa vie kazdy voziť

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.