Mgr. Marcel Péli

alt

Bydlisko:   Rozkvet 2067/149-11, Považská Bystrica
Vek:   44 rokov
Funkcia:   poslanec za Rozkvet
    okresný predseda SDKU
    člen Mestskej rady
    člen komisie pre dopravu a životné prostredie
    člen komisie na ochranu verejného záujmu
Povolaním:   právnik

Pôsobí v nasledujúcich firmách:

Péliho firmy

(kliknutím zväčšíte)

Blízke osoby v podnikaní:

Ing. Miroslav Bošanský, Ing. Juraj Janák, Jozefína Vnenčáková, Mgr. Jana Tomášiková.

Blízke firmy:

EUROFIELD s.r.o., VICTORIA TRADE, s.r.o., INSTAV-SLOVAKIA, spol. s r.o., Zásah 7, s.r.o, Poľnonákup AGROZON s.r.o. „v konkurze“.

(údaje tu uvedené sú z obchodného registra(foaf), kde bola zhoda preukázaná 50% a viac)

Zásluhy:

Pre:

Ako jediný poslanec hlasoval proti nevýhodnému odpredaju pozemku v Orlovom.

Proti:

Je poslancom a zároveň aj mestským právnikom. Jeho percento vyhratých súdnych sporov, kde zastupoval mesto je blízko k nule.

Podľa oficiálne zverejnených faktúr dostal z mesta:

za rok 2007 – 144 483Sk (   4 796€)

za rok 2008 – 175 688Sk (   5 831€)

za rok 2009 – 215 135Sk (   7 141€)

Spolu(zatiaľ): 535 306Sk (17 768€)


Údajné prezývky:  Tuleň.

Údajné vlastnosti:

Tento obsah bol zaradený v Kto pre koho kope. Zálohujte si trvalý odkaz.

55 odpovedí na Mgr. Marcel Péli

 1. Guest povedal:

  SDKU nominovala Bielika za Janca. Sadkár strieda krásavca

 2. Guest povedal:

  ten je
  v poho ako poslanec..

  • Guest povedal:

   Pozor,p.Bielik je poriadny vychcanek,par spolocnikov o.. bal,ale ze sa da aj p.Péli,nechame ich,do roka sa potvrdia moje slova!!

 3. Guest povedal:

  tak tato stranka je uplne mimo,Peli uz roky nekomunikuje s Bosanskym,alebo Janakom aci vyhral spory s mestom?davno nerobi pre mesto.ale co ja viem tak dlznikov mestu pekne preobracal,pisem to preto lebo aj mna,som rad ze sa nasiel kompromis a mal som to bez urokov..

  • Guest povedal:

   kamoško ja ti neviem, ale Péli robí a robil pre mesto mestského právnika a zároveň je aj poslancom MsZ. Či je úspešný alebo nie hovorí jeho práca a pokiaľ média informujú správne mesto zatial takmer všetko prehralo. Ale uznávam že byť ms právnikom je asi dobrý biznis aj keď byť poslancom a hlasovať objektívne pre potreby občanov a zároveň byť zamestnancom mesta a chrániť úradníkov je minimálne zvláštne.

   • Guest povedal:

    to je tvoj nazor kamosko ze prehral spory,ano prehral,tie sa uz nedali vyhrat,lebo L.L to dobre zichroval a mesto ako take muselo mat pravnika,ale na druhej strane viem ,co postahoval do mest.kasy ine peniaze od dlznikov a tieto spory vyhral na 95%,asi tak kamosko..

    • Guest povedal:

     kamosko, (ak teda tak, tak si potykajme), daj konkretne pripady a nie vseobecne dristy, ze postahoval peniaze do mestskej kasy. Toto moze napisat len ten, kto do toho vidi,pripadne ma eminentny zaujem na vylepseni profilu tohto podpriemerneho pravnika a politika. Ak si to nepise on sam…. A druha vec, ist do vopred prehrateho sporu len „pro forma “ je blbost zo strany mesta a vychcanost zo strany Peliho, kedze musel predpokladat zavery a pocital s platbou za zastupovanie. Takze takto kamosko.

    • Guest povedal:

     Zvedavý
     A čo tých 5 % dlžníkov, to mali lepších právnikov ?
     Ak je niekto dlžný za nájom, smeti, daň z nehnuteľností a pod. to by vyhrala asi aj o****. Právnik mesta by sa mal vybetať výberovým konaním a nie podľa toho či je niekto poslancom.

  • Guest povedal:

   nekomunikuju spolu, len robi konatela v spolocnych firmach :-), no podla kvality tohto advokata neviem, ci by to nemal ukoncit aj tam…

 4. Guest povedal:

  Péli to pohnojil na šupu… Nekonal v množstve sporov, hľadel si len svoje záujmy, spojil sa s ficovcami… Na šéfa SDKU trochu moc! Tak teraz mu lepí. Štefanec mu zrušil kanceláriu a chce v mestskej organizácii urobiť poriadok. Marcel má po prdeli!

  • Guest povedal:

   jasne,nedal sa dokopy s SaS a uz je zle,lebo volil najlepsie co pre mesto moze byt a to je Janas.

   • Guest povedal:

    Ach…, co spravil Peli pre mesto?

   • Guest povedal:

    …najlepsie co pre mesto moze byt a to je Janas… Ty myslíš ktoré mesto? snáď nie toto miliónmi zadlžené, kde Janasova pravačka len tak lietala hore-dolu pri odhlasovaní všetkých podfukov! Najlepšie pre toto mesto by bolo, keby si ho zobrala pod správu nejaká nezávislá auditorská firma a spravila by kompletnú reštruktrualizáciu. A nie uslintaný poslanček!

   • Guest povedal:

    Bože, Ty si trubka.

   • Guest povedal:

    Janas je najlepsie pre mesto ???
    … volici Smeru mi pripominaju volicov HZDS pred par rokmi … ked Vladkovi dokazovali jeho podfuky , jeho volici vobec nerozmyslali ci to moze byt pravda … no a Janas bol predsa s terajsim primatorom v rovnakej druzine , len zrazu par mesiacov pred komun. volbami zvalil vsetku vinu na Adameho , no a samozrejme ze Janas je cisty a moze nam ponukat lepsie vedenie mesta …

 5. Guest povedal:

  neusPÉLI

 6. ppoldeci povedal:

  pracoval na prokurature bol velmi uspesny tak netrepte tu dve na tri.

  • Guest povedal:

   úspešný
   A že tam taký úspešný ešte nepracuje?

   • Guest povedal:

    p.Péli nevidíte ako sa dohadzujú zákazky poslancom???ste právnik,tak šliapnite ím na päty,p.Kardošova-riaditeľka PxCentrum sa kešuje s p.Tvrdým,všetky akcie preháńa cez jeho agentúru,zamestnáva celú rodinu p.poslanca Letka ,ktorý stavia chalupu,p.primátor sa robí,že to nevidí,volila som Sdku a verím Vám z toho dovodu,že vy sa nezaujímate o žiadnu zákazku,ani Vaša strana si na nič nenárokuje,oproti KDH…,preverte to ,ďakujem Petrovičová.

    • Guest povedal:

     Pani Ptreovičová, ten šliapne leda tak na hovno. Ak ste nepostrehli, je platený z mestského rozpočtu, takže je jeden z nich. V PB neexistuje strana (okrem strany huličov a buzerantov), ktorá by nebola finančno-pracovne závislá od mesta a jeho šéfa doc. nenažraného supermogoňa.

    • Guest povedal:

     Pani Petrovičová, predpokladám, že nie ste hlúpa a ani naivná, iba ste dlho spali alebo boli 20 rokov na výlete za polárnym kruhom.

 7. Guest povedal:

  fakty
  Faktom zostáva, že Pako Péli by nemal vôbec robiť žiadneho právnika, lebo kde pichne ten svoj *****, dlho nevyrastie ani burina. Podplácať sudcov, manipulovať ľudí a hlavne okrádať každého kto mu vojde do cesty

 8. Guest povedal:

  p.doktor je flexibilny a fešák,co sa tyka vyhranych sporov ,cisla hovoria opak,tak nekydaj a chod mamu prebalit…

  • Guest povedal:

   čísla? 🙂 aké?

  • Guest povedal:

   pán doktor? hm…Péli nemá ani rigoróznu skúšku, tak aký doktor? a asi je dobrý keď mladý dostal za kopnutie policajta 11,5 roka, čo sa niekedy nedostane ani za oveľa závažnejšie trestné činy.

   • Guest povedal:

    V tomto je Peli nevinne, to máme na Slovensku také “ spravodlivé “ zákony !
    Za vraždu 3 roky, za úrok na VČ s následkom – 12 rokov !!

 9. Guest povedal:

  Asi nebude až taký zlý keď ho začali vyhľadavať mafiani aby ich zastupoval!
  Videl som minimálne 2 x v telke z Blavy!!

  • Guest povedal:

   on bol v telke?ako advokat?mafianov zastupuje? az z Blavy??tak mi vychadza ,ze musi byt dobry advokat..!!
   A ci zastupuje podnikatela ,alebo mafiana,pre advokata je to stale klient a ci ma doktorat,alebo nema u mna je doktor!!pan doktor,ale nesmie sa pomylit a robit lekarskeho doktora ,lebo nakolko je feši by ím inac pomahal a to nie!!vraj posiluje ,tak moc neskacte,lebo no-no!

   • Guest povedal:

    Ach tento tvoj komentár hovorí za všetko. Odporúčam ti aby si namiesto hlúpeho obhajovania pána poslanca aj ty posiloval, ale nie svaly a ani vtáka ale mozgové bunky, inak bude dudli dudli. Mimochodom, pán poslanec už roky cicia naše mestské dane za paušálne náhrady. Skutočný výkon ešte nikto nikdy nevidel, hlavne že je nezávislý, ale od koho.

   • Guest povedal:

    Pán poslanec je fakticky právnicky kápo ako má byť. Nedávno som vysledovala ako opálení občania napadli policajta, následne boli predvedení a podmienečne odsúdení. Dotlčený policajt si pomarodoval 3 týždne. V PB chlapec, ktorý pod vplyvom alkoholu kopol policajtku bez žiadnej doby liečby a ktorý svoj čin už niekoľko krát oľutoval, bol odsúdený na 11, 5 roka. A kto ho zastupoval? Pán poslanec Péli. Nechcem nič zlé, ale právnická šikovnosť sa volá inak. Je hanbou, že takýto človek je platený z mestských peňazí a primátor sa ešte vyjadrí že to nie nič zlé ak poslanec zároveň cicia verejný rozpočet. Vraj nezávislosť.

    • Guest povedal:

     Nerozumiem textu – kopol policajtku bez žiadnej liečby?
     To je myslene na toho čo kopal, alebo na tú policajtku?
     Ak na policajtku, tak potom zisťujem, že ste riadný deme..nt, a vypisujete tu riadne debiliny.
     Policajtka mala operácie a bude mať následky – trvalé !
     Tak keď chce niekto vypisovať mudrosti, nech si zistiti objektivne veci – ako a čo sa stalo!
     Súhlasím, ale že 11,5 roka je za to moc, keď za vraždu niekto vyfasuje iba 3,5 roka !

 10. Guest povedal:

  Ja som obyvatelka Rozkvetu Janackova Emilia a p.poslanec Peli mi velmi kladne pomohol,co sa tykalo pravnej veci a poviem vam ,ze si ani nic nezauctoval,vraj som obcanka Rozkvetu a on je poslanec pre nas obvod,velke dakujem p.poslanec.

  • Guest povedal:

   Draha pani z rozkvetu ,mali ste ist naradu tomu uslintanemu poslancovi Netušikovi on vam to neodpusti že ste ho obišli,ale nevadi len nezabudnite nano na volby dostanete lobdu.

  • Guest povedal:

   drahá pani ja len dúfam, že vás na základe tej právnej rady pána poslnaca Péliho neodsúdili na 11.5 roka ako toho ubohého chlapca.

 11. Guest povedal:

  Ten odsúdený chlapec je magor,ak napadol policajtku je to prejav jeho duševného zdravia.

  • Guest povedal:

   ano spravil chybu ale 11,5 roka je predsa len priveľa za takéto niečo sa ide do basy na pár mesiacov nanajvš 3-4 roky a nie 11,5 roka to že to peli nezvládol je jasné

 12. Guest povedal:

  Kukali ste zastupiteľstvo na miestnej televízii? Pecka! Pán Péli povedal, že Juraj Smatana nemá gule, alebo tak nejak. To šme še pobavili.

  • Guest povedal:

   hlavne že ich Péli má, parazituje na meskom rozpočte už roky nikdy žiadny spor pre mesto nevyhral tak na takéto správanie treba gule to je fakt

 13. MIROSLAV povedal:

  PAN PELI JE PRAVNIK LEN NA PENIAZE,,,,,,NIKDY NIC NEVYHRA,

 14. Guest povedal:

  Pely je dobry pravnik,kvoli nemu som nesiel do vazby.Pravda ze som platil 280 eur..

  • Guest povedal:

   Péli je tak dobrý právnik ako si ty dobre napísal jeho meno a keď si už tak úprimný, prezraď čo si vyparatil

 15. Guest povedal:

  Péli na piedestál….ml.Kolenovi znížili trest o 6 rokov,všetci su poburení/polícia/,ale teraz sa ukázal aký je veľký!!

  • Guest povedal:

   ako čím je veľký? Objemom? on s tým absolútne nič nemá, keby nebolo petície čo organizovali jeho starí a známi nedeje sa nič a bručí ďalej péli s tým nemá takmer nič

 16. Guest povedal:

  -:-) -:-) -:-)

 17. Guest povedal:

  Pravdou je ,že Peli chodil osobne k prezidentovi,poznaju sa cez basketbal v Handlovej..a s Kiskom sa stretol v Prievidzi,ma to pod palcom.

  • Guest povedal:

   čo má pod palcom? nedristaj gašpar chodi hlavne na hokej co by orbil na nejakom vidieckom basketbale v handlovej?

 18. Guest povedal:

  Péli by bol dobrý primátor,vsetko ma pod palcom!

  • Guest povedal:

   čo má pod palcom? grázlov ktorých obhajuje? alebo peniaze ktoré každý mediac dostáva od mesta za pánboh vie čo?

   • Guest povedal:

    Možno by bolo dobré, keby sem napísali aj jeho klienti, ktorých síce nahovno obhajoval, prípadne im napísal nevýhodné zmluvy, na základe ktiorých prišli o majetok. Poznám jedného, ktorému napísal takú zmluvu a neskôr si zaúčtoval ešte za úkony. Tak ho obrala o majetok protistrana a o ten zvyšok Péli, lebo mu už nemal čím zaplatiť za jeho služby. Mne by Péli nemohol robiť právnika ani keby bol jediný na svete.

 19. Guest povedal:

  A už si Péliĺi odpovedal pani Petrovičovej, ty čistý charakter, čo z čistého presvedčenia držíš so smerákmi a kdhákmi. A už pcháš aj synátora, lebo treba vás tam viac takých charakterov. Zostava: Matušík, Keruľ, Péli – vlajková loď Bystrice. A ďaľší Péli. To sa majú všetci normálni Bystričania kam odsťahovať,aby sa mohli nadýchať čerstvého vzduchu a nie toho smradu, čo tu robíte? No nič, budete sa musieť vysťahovať vy. Zo zastupiteľstva a začnite sa konečne živiť poriadnou prácou.

 20. Anonym povedal:

  Ak má mesto uzavretú s Pélim zmluvu na právne služby, treba túto zmluvu vypovedať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.