Mgr. Pavol Hladký

alt

Bydlisko:   Štúrova 42/17, Považská Bystrica
Vek:   45 rokov
Funkcia:   poslanec NR SR
Funkcia:   okresný predseda SaS
Povolaním:   podnikateľ

Pôsobí v nasledujúcich firmách:

údaje tu uvedené sú z obchodného registra(foaf)

(kliknite pre zväčšenie)

Blízke osoby v podnikaní:

 Ján Michálek, Robert Ondrašík, Jiří Fiedler, Thorsten Ameis, Franz Plaspohl, Helmut Slamang, Ing. Ľubomír Hoferica

(údaje tu uvedené sú z obchodného registra(foaf), kde bola zhoda preukázaná 50% a viac)

Blízke firmy v podnikaní:

M TRADE, spol. s r.o., DOMOV, a.s.

(údaje tu uvedené sú z obchodného registra(foaf), kde bola zhoda preukázaná 50% a viac)

Zásluhy:  

Pre:

Proti:

Spolitizovanie otváracieho ceremoniálu diaľnice.


Údajné prezývky: 

Údajné vlastnosti: vraj u neho prevláda šetrnosť hraničiaca s lakomosťou

Tento obsah bol zaradený v Kto pre koho kope. Zálohujte si trvalý odkaz.

47 odpovedí na Mgr. Pavol Hladký

 1. Guest povedal:

  Asi tie jeho vlastnosti, ktoré ste uviedli sú pravdivé, lebo mám infošku, že už sa členovia SaS v P.B. medzi sebou žerú. Nuž čo ide o korytá. Začínajú sa chovať ako všetky ostatné politické strany, keď sa dostanú k moci. Tie sa aspoň vedeli dohodnúť potichu. Títo sú noví, musia sa to ešte naučiť

  • Guest povedal:

   Mne stačí že majú medzi sebou rárohu teskovú a ostatných ani poznať nemusím. Arogantnejšiu a namyslenejšiu osobu som ešte envidel a keby aspoň nato mala.

 2. Guest povedal:

  Hladký je ich šéf a musí si ich ukočírovať. Musíte teda dúfať, že bude taký seriózny ako pôsobil v predvolebnej kampani a na bilboardoch.

 3. Guest povedal:

  ako sa žerú??? od nôh alebo od hlavy ty vedec natvrdlý ??? 🙂

 4. Guest povedal:

  O korytá sa žerú ty vedec na mäkko. A z Hlatkého majú hlavy v smútku aj Pélinko so Sopčíkom, lebo sa už nevie dočkať a napriek tomu, že ešte nezasadala okresná koaličná rada (a tým pádom nevie aké úrady pripadnú SaS) už bez vedomia koaličných partnerov chodil po všetkých úradoch a ukazoval riaditeľom svoju silu a zastrašoval ich. Marcel a *Sopčík sú z toho na mŕtvicu. Info je z dôverných kruhov okresnej SDKÚ

  • Guest povedal:

   Môžem potvrdiť, žťe Hladkému po vyhratých voľbách NENORMÁlNE stúplo sebavedomie. Uvidíme dokedy. Zatiaľ ho*no dokázal, teda ak pominiem skrachovanú firmu a zdevastovaný hokej, ktorý mal na starosti.

 5. Guest povedal:

  liberalny dom-SaS ide zarábať aj na štáte
  Firma Liberálny dom vznikla len pred niekoľkými dňami. Ide kúpiť budovu v bratislavskom Ružinove za 2,2 milióna eur. 700-tisíc eur si požičia z banky. Priestory plánuje následne prenajímať politickej strane SaS, poslancom na kancelárie, ak o to budú mať záujem, rôznym liberálnym inštitúciám a aj na komerčné účely. Vraj vždy za trhové a primerané ceny.

  Každý poslanec dostáva od Národnej rady 900 eur mesačne na poslanecké kancelárie. Môže si ich prenajať, kde chce, okrem vlastného bytu. Mnohí poslanci systém zneužívajú a prenajímajú si priestory za predražené ceny u svojich známych.
  Vložil aj náš vážený poslanec Mgr Hladký 10 000 EUR do spoločného biznisu cez ktorý sa budú prelievať štátne peniaze do súkromnej kasičky SaS s.r.o… kde sú tie dni keď nasvecoval budovu VVZ a hovoril o politickej cti a spravodlivosti…..

  Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/5494887/sas-ide-zarabat-aj-na-state.html#ixzz0vpb0Lm2u

  • Guest povedal:

   keď tu píšeš o nepoctivosti…tak poukáž na zákon, ktorý SaS a jej ľudia týmto porušujú, nech môžme konštruktívne debatovať. A ešte mi povedz keď si takto sčítaný človek, že ako to má s budovou SMER.?? Som zvedavý, čo odpovieš…A dobre si to rozmysli, aby si sa nezosmiešnil, aj keď je to jedno, veď sme tu všetci anonymi :-)))) A keď nevieš, ja ti to tu napíšem, keď ma požiadaš …

   • Guest povedal:

    Nerozumiem tvojej logike, niekto tu len dal uryvok clanku zo SME, aktualnu informaciu co robi SaS a ty tu splietas porusovanie zakona.
    Preco chces porovnavat Smer a SaS? Ved vo volbach slubovali zmenu, koniec kradnutiu, klientelizmu, korupcii a slusnost v politike. To mi chces povedat, oni kradli a ked budeme kradnut aj my rovnakym sposobom tak je to vsetko OK? To ako keby si niekoho zabil a povedal no ale predsa aj Hitler zabil miliony ludi, tak preco by som ja nemohol.

 6. Guest povedal:

  Vyčkajte, ešte sa to len začína. Do politiky sa ide iba zbohantnúť, to neviete? Ja už týmto diletantom neverím nič!

 7. Guest povedal:

  Čo ste čakali od SAS? Naivky sme všetci a mladí, čo sme ich volili. Taká strana ako každá iná,len tých sme aspoň riadne poopľúvali.

 8. analyst povedal:

  „naivky sme všetci a mladí, čo sme ich volili“
  Aký smiešny pokus.
  Ten človek, čo ten diskusný príspevok napísal, na 100% nevolil SaS. On je zo strany tých „poopľúvaných“, teda strán čo kradli doteraz.
  A teraz s obrovským zadosťučinením komentujú každý čo i len trochu spochybniteľný krok SaS.

  • cassies povedal:

   správne napísaná veta citujem :
   On je zo strany tých „poopľúvaných“, teda strán čo kradli doteraz.
   PS : Lebo teraz sú tam tí čo idú kradnúť a rozobrat ešte čo sa dá .

  • Guest povedal:

   A ty si volil SaS? Strana bez histórie, poskladaná výberom čo v kuchyni ostalo a konkrétne od spomínaného hračkárskeho skrachovanca ja nič dobré nečakám!

   • cassies povedal:

    ja nemám ani 18 ani 28 ale 38 takže rozprávky typu : SaS ,Sdku – lepšia buducnost blablabla atd ma už nezaujímaju . Niekto to tu už napísal : do politiky sa chodí kradnúť nie rozdávať je pravda. Nová vláda si myslí že ked uzákonili superhrubu mzdu tak su supervláda.Doteraz vždy bolo napísané na každej (aspon na mojej ) výplatnej páske aká je cena práce. Takto len zbytočne vytočia ludí ked uvidia na páske superhrubá mzda 1100 € a na učet mu príde 330 € čistého. Moja odpoved je : stranu SaS som nevolil,nevolím a nikdy volit nebudem.

  • Guest povedal:

   Už asi nemá žiadnych. Vyhodil Ondrašíkovú a takú mladú z Lánskej (tú za konštruktívnu kritiku). Keď ešte vyhodí Teskovú(už tak mal urobiť dávno), zostane v okrese sám. Veď aj koaliční partneri s ním nechcú ísť do komunálnych volieb. Ale podľa mojich informácií, Péli sa bude musieť podvoliť, lebo to má nariadené z vedenia SDKÚ.

   • Guest povedal:

    Vyhodil Ondrašikovú prečo ? Ale s tým hokejistom Ondrašikom ho stále vidieť, oni nie sú rodina?

    • Guest povedal:

     Prečítaj si Plus 7 dní asi 4-5 čísel dozadu. Je tam celý článok ako riadi súkromnú školu. Čudujem sa, že ju s takou minulosťou do strany vôbec zobral. Zrejme platí, že pozmetal všetok odpad z iných politických strán.

     • Guest povedal:

      To máš pravdu, myslel som si že väčšieho ľudského hnoja ako bolo v bývalom koaličnom trojlístku už ani nemôže byť. Ale keď vidím kto všetko je za SaS tu v PB ach….a Ondrašiková tak to bolo neco.

 9. Guest povedal:

  Keď sa ho*no dostane na policu, myslí si že je klobásaPJIvN P

 10. Guest povedal:

  Pavol Hladký a jeho SaS sú na jedno použitie podobne ako hajzelpapier: po utretí zadku skončí hajzli.

 11. Guest povedal:

  Presne, ako svojho času SOP a ANO. Veď už im riadne klesajú preferencie. A počul som, že blavácki SaSkári odstavili Paľka na vedľajšiu koľaj. Na neho sa asi už nebudeme môcť spoliehať, že nejaké tie prašuľky do mesta dotiahne

  • Guest povedal:

   mas pravdu v tomto
   mas pravdu v tomto

  • Guest povedal:

   Keď ste počuli, že blaváciki SaSkári odstavili Palka , ako je možné, že Bystricu navštívil minister obrany, predseda parlamentu, podpredseda parlamentu, minister kultúry? To len tak, sami od seba si povedali: „Ideme do Považskej, lebo tam je to blbé?“ Niekto sa o to musel zaslúžiť. A to bol práve „odstavený“ Palinko, Martin Poliačik a čuduj sa svete aj Ivan Štefanec z SDKÚ-DS. Všimnite si, hlavne posledne menovaného a jeho stranícku príslušnosť. To je presne tá príslušnosť, ktorá v terajších komunálnych pomeroch odbočila a vydala sa cestou zrady. A suma sumárum: Palinko je Bystričan, ako aj Martin Poliačik a Ivan Štefanec tiež. Traja Bystričania vo vysokej parlamntnej politike. Žeby nedokázali pomôcť? Hádam pán Jnas, ktorý je v záujme Smeru v druhej stovke? Alebo ktorý iný, čo sa tlačia na primátorske kreslo? Keď píšem, že tlačia, tak to myslím doslovne.

   • Guest povedal:

    Kamoš, ak sem prídu papaláši zo SaS, to ešte neznamená, že chcú Považskej Bystrici aj pomôcť. Môžu si tu naháňať napríklad svoje osobné kšefty vrátane nemocnice. Veď som s nimi videl aj riaditeľku sociálnej poisťovne Korbašovú.

 12. Guest povedal:

  Mňa by zaujímalo, kedy pán poslanec NR SR konečne zaplatí mestu za pozemok v Moštenci, ktorý mu pred dvoma rokmi schváli poslanci MsZ. Už dva roky ho užíva a doteraz ho ešte nezaplatil. Hlavne, že v telke vypráva o tom, ako chce naštartovať financie v meste. Žeby mal na mysli, že konečne zaplatí mestu za pozemok a tak zdvihne v mestskej kase príjmy?

  • Guest povedal:

   Môžeš uviesť konkrétnosti? napr uznesenie ms. zastupiteľstva o odpredaji atď. Toto je veľmi závažná informácia.

   • Guest povedal:

    Neseď len na riti a nečakaj, že ti niekto niečo poskytne na zlatej tácke. V rámci zákona 211 o prístupe informácií môžeš tieto získať na MsZ. Makaj a budeš odmenený.

 13. Guest povedal:

  Strašne sa mi páči, ako ludia ktorí v živote nič nedokázali závidia a kidajú na tých ktorí sa niečo snažia zmenit. Uvedomte sa, najskôr si zistite imformácie o ludoch a potom si otvárajte tie sedliacke papulky…. Ste smiešni….

  • Guest povedal:

   Nie je kydať s tvrdým y? Asi nebudú jediní čo nič nedokázali. Je fakt, že pán Hladký sa veľmi zmenil. Hladký pred voľbami a Hladký po voľbách je úplne niekto iný. Svet sa však točí.

 14. Guest povedal:

  SaSkári teda utrpeli v komunálnych voľbách riadne fiasko. Keby boli zajtra voľby do NR SR, tak SaSka dopadne v Bystrici ako HZDS, ešte horšie. A to tu boli Kirschovi a Hladkému pomôcť ministri, poslanci, herci a tie párty čo tu robili… Mimochodom, rád by som vedel, kde vzali na to financie. Ukazuje sa, že som mal pravdu, že SaS je na jedno použitie. Ani len Hladký ako poslanec NR SR neprešiel v komunálnych voľbách a to všetci kuvikali, že Beláska prešla v minulých voľbách preto, lebo bola poslankyňou NR SR. Jemu nepomohlo ani to.

  • Guest povedal:

   Byť poslancom NRSR a úspešným podnikateľom ako o sebe Hladný rád rozpráva a nedostať ani 200 hlasov na sidlisku Stred kde mu boli za súper taký ..borci.. ako Chúpek, Pizúr alebo Krankuš je vskutku zarážajúce. Po prevalení rodinkárstva jeho spolupartajníka Poliačika už ani jeho slizkým rečiam slušní ľudia neveria. čím skôr budú voľby tým lepšie až takýchto slizniakov pošleme …… kam patria.

 15. Guest povedal:

  dufam, ze budu čo najskôr predčasné voľby, lebo na tých diletantov zo SaS sa už nemôže dívať nikto. Vdaka nim sa parlament a vláda stali kabaretom. Hlatký by sa tiež mal radšej vrátiť k tým svojim hračkám

 16. Guest povedal:

  re – anonymný
  Diletanti ?? Proste to chce zmenu!! Razantný SMER + SNS + HZDS, ktorí sa n – e – s – e – r – ú a rázne rozoberú republiku!!
  Chupači euro, sebe milion a všetci sú spokojní!!

 17. Guest povedal:

  Poslanec Hladký a jeho firma mala dlh v sociálnej poisťovni. Ten čo píše Laserom KLAMEME * KRADNEME * ZADLŽUJEME * SMER
  Môže teraz napisať KLAMEME * KRADNEME * ZADLŽUJEME * SAS
  Zároveň bol konateľom spoločnosti a to ako poslanec nesmie byt.
  Zdroj TA3 televízia.
  V PB je známy že rád kosí cudzie pozemky.
  A peniaze ktoré dlží sociálnej postovni dáva na Liberálny dom.

 18. Guest povedal:

  Však mu tie dlhy teraz jeho nominantka riaditeľka soc.poisťovne Korbašová vyžehlí

 19. Guest povedal:

  Práve som sa dopočul, že sa Hladký torálne strápnil na dnešnom zastupku. Vraj si tam prišiel robiť predvolebnú kampaň absolútne nepripravený a neznalý veci. A vraj bol strašne trápny. Vie niekto o tom niečo?

 20. Guest povedal:

  re
  Kto je kreatúra s menom Hladký ??
  Poznám nejakých z Prosného, alebo Hatného – pochybujem, že by Tí išli niečo agitovať na mesto, nepotrebuju to !!

 21. Guest povedal:

  Hladky chcel za babku kupit pozemky a budovy vojakov v Rasove pred rokom . Zamestnanci sa ale vzburili tak Galko ustupil ,inac tAM mal vyrabat nejake hracky ,ale posiel rychlo

  • Guest povedal:

   Hlavne že na VVZ vypisoval spolu s tým zhúleným trulom tunelujeme, kradneme…….Pán Hladký, presne podľa hesla…..zlodej kričí chyťte zlodeja. Neverím tomu vášmu úlisnému xichtu ani slovo.

  • Fero povedal:

   A zabudol si dopovedať že tam chcel zamestnať zopár debilov z okolia ktorí radšej otročia na šikmookých v Kii

 22. Guest povedal:

  Ten Hlatký ale dopadol, jak Napoleon pri Waterloo. Z 18. miesta na ich kandidátke sa prepadol na 37. V regióne získal skoro najmenší počet hlasov zo všetkých kandidátov za politické strany v regióne. No ale to tak býva, že keď nič nerobí, resp. robí samé pi…., tak mu to voliči zrátajú. Aspoň sa už na neho nemusíme dívať, ako sa strapňuje pred voľbami na zastupkách. TTeraz už nemá dôvod na ne chodíť a robiť si politickú kampaň. Mrzí ma, že náš región nemá zastúpenie v parlamente, ale radšej takto, ako by tam mal sedieť Hlatký a dalej škodiť. Som zvedavý, komu bude teraz pani zo soc. pisťovne lízať zadok, aby si udržala miesto.

 23. Guest povedal:

  Normálne sa prekrúžkoval !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.