Mgr. Tibor Macháč

beranova

Bydlisko:   Štúrova 43/19, Považská Bystrica
Vek:   44 rokov
Funkcia:   poslanec za Stred
    nominant strán SMER, KDH, SDKÚ-DS (navrhnutý SMERom)
    člen Komisie pre vzdelávanie, kultúru a šport
Povolaním:   riaditeľ Strednej priemyselnej školy Považská Bystrica
E-mail:   tibor.machac@azet.sk
    tibor.machac@spspb.tsk.sk

Zásluhy:  

Pre:

Proti:


Údajné prezývky:

Údajné vlastnosti: v politike sa už motal, najmä zásluhou strany SOP, ktorej bol členom, keď ako nomimant robil zástupcu prednostu okresného úradu Považská Bystrica. V tej dobe bol prednosta okresu Ing. Pavol Petrík. Po určitej dobe sa vzdal funkcie, išiel robiť riaditeľa DOŠ. Keď DOŠ zlúčili s SPŠ strojníckou, tak obsadil funkciu  zástupcu riaditeľa a momentálne teraz je riaditeľ. Podľa neoverených správ ho navrhol na poslaneckú kandidátku ďalší bývalý člen SOP, terajší prednosta mestského úradu Ing. Jozef Smatana.

Tento obsah bol zaradený v Kto pre koho kope. Zálohujte si trvalý odkaz.

19 odpovedí na Mgr. Tibor Macháč

 1. Guest povedal:

  Ešte je v pohode, ale keď tu začnú istí ľudkovia písať….tak ho prejde chuť na politiku a to ani nič nemusí spraviť zázračného, len to že JE a je poslancom

  • Guest povedal:

   Kto ide do politiky s tým musí počítať, že bude občas oscaný aj osraný. A Macháč to sakra dobre vie. Ako telocvikár sa vytiahol tam kde je len vďaka politike. Inak šedý priemer. Pre občanov nespraví ani desatinu čo zosnulá Gregušová, to mi verte, poznám ho pekných pár rokov. Neublíži, ale ani sa nepretrhne. Taký typický Janasov poskok.

 2. PPQ povedal:

  Ten, kto pise tieto “udajne“ tvrdenia by si mohol overit, ze DOS-ka sa nevolala DOS, ale SOS, teda Stredna Odborna Skola. Bola to v tom case jedina skola, ktora nebola v minuse v svojom financovani, ba dokonca Gymnazium po nej zdedilo budovu, ktora mala zakladne prvky rekonstrukcie uz za sebou. Prv ako tu niekto napise tieto dristy, tak nech si overi, ci je to aj pravda. Nie som ziadny jeho fanusik, ale poznam ho ako slusneho a feroveho chlapa. Nech sa mu dari…

 3. Guest povedal:

  ale poznám ho ako slusneho a feroveho chlapa
  Tak ja ho poznám ako arogantna, ktorého prvá veta z odutej papule bola: Viete kto som ja? Ak to znie neuveriteľne, bolo nás tam min 5. Toto slušný a ani férový chlap nepovie. Ale o tom politika v PB je a preto sme v takej prdeli. Smeráckej prdeli. Naveky Janas Mogoni!!!!!

 4. Guest povedal:

  Ešte sa ani neohrial na novom poste auž mu to nandávate

 5. Guest povedal:

  V SOP sa zaskvel tým ako rýchlo a servilne dokázal pridržiavať svojim šéfom stoličky. Hja aj tak sa robí politická kariera.

 6. Guest povedal:

  Bystricka priemyslovka v teste kvality prepadla, predbehla ju aj dubnicka priemyslovka. Pán poslanec mali by ste sa viac venovať škole a nepolitikarcit.

  • Guest povedal:

   je to pravda, tu sú najlepšie priemyslovky v kraji:
   1. Stredná odborná škola Stará Turá
   2. Stredná odborná škola Trenčín
   3. Stredná odborná škola Dubnica nad Váhom
   4. Spojená škola OU a PŠ Prievidza
   5. Stredná priemyselná škola Dubnica nad Váhom

   Dubnica má dve a raz tak väčšia PB ani jednu ostuda.

 7. Guest povedal:

  V dnešnom školstve sú žiaci na poslednom mieste. Sú to len čísla, na ktoré sa dostávajú peniaze. Čím ich je viac tým lepšie a kvalita ide bokom. Všetko tak ostáva na oduševnenej práci učiteľov a riaditeľa a keď tí sú slabí slabá je aj škola.

 8. Anonym povedal:

  machac zacni volaco robit aj s tym ospatym Martausom,doteraz neviem kto vas dvoch volil,nakopat do zadku

 9. Anonym povedal:

  Machac urob volaco aj pre obcanov Stredu,nielen pre tvoju skolu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.