MUDr. Miroslav Adame

alt

Bydlisko:   Stred 58/53, Považská Bystrica
Vek:   62 rokov
Funkcia:   bývalý primátor mesta Považská Bystrica
    vylúčený zo Smeru
    poslanec TSK
Povolaním:   bývalý primár detského oddelenia NsP v PB
Člen dozornej rady:   bývalý člen – Považská vodárenská spoločnosť, a.s.

Ďalší aktuálny členovia dozornej rady Považskej vodárenskej spoločnosti:

Ing. Ján Šušaník, Mgr. Marián Michalec, Anton Lagiň, Ing. Peter Bočinec, Ing. Daniela Vašková, Ing. Ján Majchrovič, , Ing. Jozef Gašparík, Vladimír Vadrna.

Zásluhy:

Pre:

Niekoľkoročná zdravotná starostlivosť o deti v PB.

Proti:

Obvinenie z falšovanie zápisnice. Exekúcia na mesto(kvôli neplateniu faktúr ITV). Vraj namiesto dialničného tunela sa darí raziť a nie jeden tunel na mestskom úrade.


Údajné prezývky: Dedo, Starý uj, Scatman.

Údajné vlastnosti: ješitný, nerozhodný, naivný a keď nastane problém- hlava v piesku to istí,  „antikorupčný stratég a manažér“.

Tento obsah bol zaradený v Kto pre koho kope. Zálohujte si trvalý odkaz.

30 odpovedí na MUDr. Miroslav Adame

 1. Guest povedal:

  Doktor Katastrofa
  Nestojí ani za komentár

  • Guest povedal:

   Ako lekár bol nerozhodný a nestál za veľa, ale až ako primátor je to tragédia.

  • Guest povedal:

   Pri tomto človeku sa ukazuje najväčšie negatívum demokracie! Aj najväčší dement vládnutí je schopen, pokiaľ je väčšinou v hlasování dodporučen.

 2. Guest povedal:

  Dedo je na dovolenke že? bo zamestnacov úradu vidím v rifloch po krčmách a obchodoch loziť aký bordel v meste taký na úrade

 3. Guest povedal:

  To isté ako praješ Miľade(aby skončial v politickom odpade) ja prajem Adamemu a jeho bande

 4. MATOT povedal:

  Ale ved on má dovolenku 366 dní v roku !

  • Guest povedal:

   Podľa toho ako je na každom zastupku mimo, má Dedo dovolenku ud kedy nastúpil. Aj ja chcem buyť primátom!

 5. Guest povedal:

  Toľko neúcty k človeku, ktorý celý život poctivo pracoval – má výpovednú hodnotu o pisateľoch nie o pánovi doktorovi..

  • Guest povedal:

   Tak mal ostať poctivo pracovať a nie srať sa do politiky, obklobiť sa úplnymi debilmi a zničiť si svoje meno doktora.

  • Guest povedal:

   Toľko neúcty? Vieš, po tom všetkom čo spackal, by mal aspoň ako dobrý doktor vedieť kde má chrbtovú kosť a znova nekandidovať!!!!!!
   Dúfam, že som bol dostatočne úctlivý a o prešlapoch som sa nerozpisoval, to by mi asi nestačila kapacita príspevku.

 6. Guest povedal:

  Súčastný priátor nespackal nič, len sa snaží napraviť svinstvá a získať späť pre mesto to čo napáchal jeho predchodca a vriťlízálkami: Jurčíkom, Keruľom, Kos
  telanským a Matušíkom.Chceš azda povedať, že Adamae nalial do Povbytu l 47nil. Sk z mestskej kasy,apotom Povbyt predal a mesto prišlo o Povbyt aj zásluhou uvedených „zástupcov ľudu. Zujimavé je v žiadnej zápisnici mestského zatupiteľstva nie´je žiadné uznesenie o súhlase predaja Povbytu. To si asi neráčila všimnúť sni prokuratúra ani i súčastná predsedníčka okr.súdu , inak rodná sestra exprimátora Lackoviča ! Ak máš relevantné dôkazy o tom, že primátor niečo ukradol alebo rozkradol, utekaj podať na neho trestné oznámenie, ak nie tak si potom spolupachateľom. Ak nič nemáš, tak drž p… a krok.

  • Guest povedal:

   … :DDDDD tak toto je asi vtip roku minimalne… skratka to v co dufali normalni ludia, ze Laco odide a tito to daju trocha do poriadku sa absolutne nestalo, namiesto toho aby nieco napravili, mesto dodrbali uz na ultimum… mali jedno velke stastie, ze po 12-tich rokoch s Lacom by tu mal sancu vyhrat aj cviceny simpanz – ktory by mimochodom odviedol lepsiu pracu ako sucasni vicispani…

   • Guest povedal:

    Súčastný primátor nespackal nič? hmm ty bývaš v tomto meste alebo si hluchý a slepý? Poviem to inak, exprimát Laco bol amatér proti tejto zberbe a ak potrebuješ dôkaz otvor oči. Celkom dobre to napisal asi 4 príspevky nižšie Ladislav. Prosím ťa prestaň blúzniť. Adame nech sa zbalí a konečne vypadne.

  • Guest povedal:

   re
   Súčasný primátor riešil problémy po minulom – no najlepšie to je vysvetliť na príklade.
   Horí. Príde hasič a začne oheň polievať tekutinou.
   No ta tekutina je benzín!!

   • Guest povedal:

    Ja by som to vysvetlil aj takto. Pomóc!! pacient umiera!! volajte pomoc!! Pomoc prišla. Prišiel patológ.

 7. Guest povedal:

  Zla volba
  Ubohe je to ,ze pred volbami Vam nahanaju hlasy Stabel,Sadecky,Babusik……..Myslite si ,ze ma prehovoria takyto skorunpovani ,zakazkovi …….
  Pan Adame zvolili ste si ku sebe nespravnych.
  Ty uz maju tak pokazene mena,ze pokazia aj to Vase !!! .

  • Guest povedal:

   Máš úplnú pravdu, vraj ctihodní poslanco-podnikatelia a Adam mu ešte prikúpi ružičky z úplatkov ako pred voľbami do VÚC. Och Jurčíka s Belásovou na nich

 8. Guest povedal:

  HNUS
  Jeho letá čo teraz chodí do sdhránok – kopa hnoja a klamstiev, rsp. klamlivého vychvaľovania sa vecami čo nie su pravda. Takýto človek by nemal dostať nieto ani u MEGGAWASTE NIETO ABY MAL MOŽNOSŤ KANDIDOVAŤ DO NEJAKEJ VEREJNEJ FUNKCIE!!

  • Guest povedal:

   ja som tiež čumel, ako keby písal o inom meste a nie o skorumpovanej bande na úrade ktorej sám vládne no na dobre sa lahko zvyká súdruh primát ale už stačilo a practe sa aj so svojou skorumpovanou bandou

 9. Nezávislý socialista povedal:

  Pán primátor Adame
  Pán primátor Adame, dôverujem vám a v sobotu máte môj hlas! Naviac, prehováram aj ďalších ľudí, aby vás volili a zatiaľ úspešne. Veľa šťastia!

 10. Guest povedal:

  Ani tie tvoje hlasy čo si zháňal, vďakabohu, nepomohli. Adame odchádza, len škoda, že sa mu nedá uložiť pokuta za to, ako naše mesto doriadil. Ale, na druhej strane neočakávam, že to bude lepšie. Mám pocit, že vyhral druhý Adame.

  • Guest povedal:

   re Anonymný
   Prečo aj ja mám taký pocit, ze prišiel zasa “ doktor “ akurát v mladšom vydaní ??

 11. Guest povedal:

  No a toľko ste nadávali na Adameho. A predtým na Lackoviča a predtým na Knapa. Ale predsa len tí ľudia pre mesto niečo spravili. To že mali a môhli viac je nepopierateľný fakt. A teraz? Ja neviem, ale asi by sa malo viac robiť čo sa týka výstavby mesta, chátrajúce školy – všetci 4 primátori zatiaľ nič moc….zaberte na tom meste. Ešte 2 roky sa dá ukázať a dosiahnúť veľa.

 12. Anonym povedal:

  Ahojte,neviete aky je detsky lekar?

 13. Guest povedal:

  Mame s nim s lekarskeho hladiska velmi dobre skusenosti,zachranil nam sna,a vieme že takichto prpadov bolo vela,začo mu aj touto cestov dakujeme.A ako človek sa spraval ako sa dnes u lekarov vidi malo.Skoda ho.

 14. Roman povedal:

  Poviete si aký podarený dedko, ktorý ale za peniaze spraví úplne všetko…. Ty plnka do truhly! Choď si už vyberať rakvu a neroznášaj svoj smrad po uliciach Mogoňova!

  Áno aj tento pán spravil pre mesto niečo 🙂 Rozkradol ho, rozobral ho, rozpredal…! Všetci pekne poďakujme 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.