Peter Galovič

alt

Bydlisko:   Hatné 152, Považská Bystrica
Vek:   39 rokov
Funkcia:   kandidát na poslanca TSK
    nezávislý kandidát
    riaditeľ TV Považie
Povolaním:   riaditeľ televízie

Pôsobí v nasledujúcich firmách:

Galovičove firmy

(kliknutím zväčšite)

Blízke osoby v podnikaní:

Jozef Goralka, Mgr. Richard Hrubjak, František Makrai, Martin Pružinec.

Blízke firmy:

OKNO-DAFF, s.r.o., Balnea Aqua Salsus /BAS/ s.r.o., B&B Slovakia, s.r.o., M – INVEST, s.r.o., FG-investing s.r.o., FURMET GROUP, s.r.o., PERYSS, s.r.o., SURE – WOOD s. r. o.

(údaje tu uvedené sú z obchodného registra(foaf), kde bola zhoda preukázaná 50% a viac)

Zásluhy:

Pre:

Na to, že sú regionálna telvízia, má pomerne bohatú programovú štruktúru. Vychoval viacero známych moderátoriek(Gazdíková, Chúpeková…).

Proti:

Keďže mesačne dostáva z mesta približne 200 000 Sk(od konca roka 2009), je otázne, koľko kritických príspevkov si (ne)môže dovoliť odvysielať. Podľa oficiálne zverejnených faktúr dostal z mesta:

za rok 2007 – 2 636 460Sk (   87 514€)

za rok 2008 –    678 146Sk (   22 510€)

za rok 2009 –    415 438Sk (   13 790€)

za rok 2010 –    379 588Sk (   12 600€)

Spolu(zatiaľ): 3 314 606Sk (136 414€)


Údajné prezývky: Ratlík.

Údajné vlastnosti: detailista, prefíkaný, technicky zdatný.

Tento obsah bol zaradený v Kto pre koho kope. Zálohujte si trvalý odkaz.

33 odpovedí na Peter Galovič

 1. don. Andres povedal:

  klame telom
  tento pan je tazky vritolez a spekulant…nato ze dostava za tu trapnu telku pomerne dost penazi, nie je schopny zamestnancom opakovane vyplatit vyplaty nikedy aj za 6 mesiacov…kruti sa ako prd v gatach…

  tato podchvostna vos, odchovala za tie roky tak sama seba…madam Chupekova je sikovna a hlavne ma pekne…slecna Gazdikova uz popri skole robila v bratislavskej regionalnej TV, tak hadam necakal, ze zostane v PB…

 2. Guest povedal:

  Galovič uč začal predvolebnú kampaň tým, že si pozval do svojej televízie národného ochlastu Slotu, ktorý v nej prezentoval „Lady“ Belásovú ako spasiteľku nášho mesta., pričom to bola a po Lackovičovi aj je najvätšia škodná.

 3. Guest povedal:

  sociálna poisťovňa
  na http://www.socpoist.sk môžeme nájsť nasledujúce údaje:

  Galovič Peter HATNE 152, DOLNA MARIKOVA, dlžná suma 14 929,10 EUR

  ELEKTRO CENTRUM TV, spol. s r.o. M.R.Štefánika 149 Považská Bystrica, dlžná suma 11 512,29 EUR

  • Guest povedal:

   ach jo
   Ak ma taketo dlhy, uz mal byt davno v exekucnom konani a mal byt predany jeho hnutelny aj nehnutelny majetok, pripadne mal by byt v base…On sa ale pri svojej mini vychrtlej ratlikovsej postave radsej vyvaza v terennom Mercedese, nech ma po dlhoch aspon nieco velke… „Šrek říkal, že si tím něco kompenzuje….“

  • Guest povedal:

   zaujimavé informácie

 4. občan mogoňova povedal:

  hňup Galovič
  A ešte je aj arogantný nafúkanec! Keď bol vykladať na Rozkvete v dome 2055 od zadnej časti baráku nejaqké veci aj s nejakou paničkou (slečinkou), tak už sa mu ťažilo vrátiť sa po ceste, ktorou prišiel a skrátil si to poza barák 2056, kde sa nezmestil na úzky chodník a vyril do trávnika koľaje! Veď on sa predsa nestará o okolie tohoto domu, tak prečo by ho mal šetriť a rešpektovať? Je to hňup a z pozície nejakej „kvázi sily – postavenia“ sa aj tak správa. Je to evidentné aj pri tých jeho tele-debatách, naposledy so Smatanom a „oboristom pre danieliu zver – Harvánkom!

  • Guest povedal:

   Zo zadu
   U ratlíka je typické – všetko odzadu. Odzadu sa pcháť do an….., odzadu voziť materiál, odzadu škodiť, resp. v tomto prípade poškodzovať trávnik.
   Určite bol taký macher a prišiel to po sebe opraviť!
   Má niekto možnosť toto posunúť Mestskej policií aby to s ním, bolo poriešené, resp. nejakému poslancovi za Rozkvet!?

  • Guest povedal:

   a ty sa o to okolie staráš???

 5. Guest povedal:

  Smatana-„oborista Harvánek“
  Dnes som sa po dlhej dobe dostal k TV a pozrel som si reportáž na TV Považie. Nepoznám osobne ani p. Smatanu ani p. Harvánka a ani p. Galoviča, ale musím skonštatovať, že p. Harvánek mal 100% pravdu o stave v meste. Pokiaľ som pracoval „ako robotník“ bolo všetko super, aj ked som ja neskôr začal pracovať v 2 zamestnaniach a manželka taktiež /zakladali sme maličkú rodinnú Fy/ bolo všetko ok, po 6 rokoch práce ked nás naša rodinná Fy uživý a nemáme problém ísť k moru 3x do roka UŽ JE PROBLÉM ľudí z okolia, to je realita, ked nemáš nič si blb, ked máš čo i len o trošku viac ako ostatní si zlodej a blb, tak je v PB a nemám problém ani uverenjením e-mailu, a.p.s@centrum.sk. Pokiaľ by manželka nebola rodinne viazaná na PB, tak ma tu dávno neni, aj v tom mal p. Harvánek pravdu

  • Guest povedal:

   oborista
   A koľko hektárov lesa ste si už oplotili?

  • Guest povedal:

   Harvanek pravdu nema…
   Všetka česť Vám a ľuďom podobným, no v Amerike sa stali miliardári ľudia typu Roceferela až po generáciach a Harvánek za 10 rokov. Veríte tomu , že je to normálne?
   A potom netreba sa vyhovárať na manželku, ale keď Vám tá vaša firma prosperuje , tak potom nie je problém aby fungovala aj v inom mesta a treba odísť ,ale neurážať ludí , ktorí majú PB radi a žijú v ňom.

 6. Guest povedal:

  oborista
  ak to je otázka pre mňa tak ani mm2 a nielen v okrese PB ale nikde, napriek tomu mal podľa relevantnejšie a hlavne zákonne zdôvodnené argumenty p. Harvánek, každý má iný nozor no mňa presvedčil a zjavne bol zepšie-profesionálnejšie pripravený ako enviromentalista, nemám nič proti nim ale mám aj v živej pamäti obec Diaková okr. MT, kde napriek tomu, že mali peniaze na revitalizáciu potoka „tiež enviromentalisti“ kôli nejakým mlokom či čomu to blokli a výsledok??? vytopené 3/4 dediny, ktor je uprednosťňovaný : človek či mlok, žaba…., to je môj názor a rešpektujem aj iné ak sú racio

  • Guest povedal:

   revitalizácia
   Ujo, chápete vôbec, čo to je revitalitácia? To cudzie slovo znamená, že regulovaná časť vodného toku sa upraví do prírodnej podoby. Takže tam asi nešlo o revitalizáciu, ale naopak – o reguláciu. Hoci o tom inak nič neviem, len sa domnievam a predpokladám.

 7. Guest povedal:

  revitalizácia
  ďakujem za upozornenie no na veci, že kôli mlokom či čomu vytopilo 3/4 dediny to nič nemení a o tom bola reč………..

  • Guest povedal:

   Ešte musím upozorniť, že proti povodniam sa musí bojovať nie iba tam, kde sa prejavujú, ale hlavne tam, kde vznikajú. Škody na majetku vznikajú hlavne tam, kde si ľudia hlúpo nastavajú domy priamo v záplavovej nive a tam, kde sa vydrancovali lesy a zostali holé svahy, takže nemá čo zadržiavať vodu. To je podstata problému.

 8. Guest povedal:

  …sprostI debili sa pise, nie sprosty…to len tak, ako oslava tvojej inteligencie…

 9. vito povedal:

  Premazané.
  Prestane sa tu navzájom urážať.

 10. Guest povedal:

  si inteligentny clovek a to myslim vazne

 11. Guest povedal:

  ako sa darí ratlíkovi? očul som, že zase nejaká exukúcia ho opantáva

 12. Guest povedal:

  re
  Dve tri relácie v TV Podlažie s docentom , maliatom, príp. daniarom a má to splatené!!

 13. Guest povedal:

  Nepoznáte ho tak prečo p.Galoviča súdite? Tv považie rozoberajte koľko chcete ale prečo rozoberať jeho keď pochybujem že tu niekto z vás ho pozná osobne 🙂

 14. Guest povedal:

  veľmi nenápadne ste sa „pomýlili“,no nejdem riešiť ale spýtam sa: prečo sa vám jeho moderovanie nepáči? a ku tomu všetkému on je tiež človek ako aj vy a má svoje chyby aj keď pochybujem,že spôsob akým moderuje by bol tak veľmi zlý aby ste ho museli takto veľmi nenávidieť,nieje v tom skôr závisť,že niečo dokázal? 😉

 15. Guest povedal:

  Mne sa TV Považie páči, celkom fajn regionálna telka. No že ju podporuje mesto, no a čo? Keď je kvalitná a sú tam aj kritické veci voči smotanke, široka ponuka programov čo sa deje v meste, alebo v trenčíne, v Dubnici, Ilave, samozrejme v rámci možnosti a zákonov u nás na slovensku, tak no a čo.

 16. Guest povedal:

  Tebe sa páči TV Považie? A si Ty choručký, alebo nemáš doma iný televízny kanál.

 17. Roman povedal:

  Škoda slov. Keď ho vidím v meste mám chuť sa omráčiť.
  Hodzce mu jedného mogoňa, pozrice sa ako vypadáááá!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.